Jump to content

Need For Speed


sh

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elem, vrlo kratak review.

Umesto lazhnog stripa kao storytelling devicea, sada imamo FMV scene, koje su shadeovane i fino izgledaju.

Na pochetku vozite BembaruM3 kroz 4 trke koje preprichavaju dogadjaje od prethodnih nedelju dana, a i unekoliko vas upoznaju sa nachinom igre.

Kada prodjete to ulazite u igru koja pored free roaming moda (kao NFS:U) ima i foru da iz svoje baze (safehouse, ex garage) ulazite u trke koje su vam potrebne.

Cilj igre je pobediti svih 15 vozacha koji se nalaze na Blacklistu, a do mogutjnosti da vozite 1v1 protiv nekog od njih dolazite tako shto pobedite u dovoljnom broju trka + uradite par misija sa pandurima + demolirate dovoljno stvari po gradu. Svaka Blacklist pobeda otkljuchava nove delove i nova kola.

Oshtetjenja vasheg auta i dalje ne postoje, mada se guli farba, ako sam dobro primetio. ;) Panduri se zato raspadaju u beskraj. Kontrola vozila je neshto malo manje arkadna nego u NFS:U2, i neki od sjajnih nachina za odbijanje od zidova vishe ne rade.

Grafika i zvuk su odlichni.

Inache, pred pochetak kampanje (izbor vozila nakon 4 pochetne trke) NFS:MW mi je rekao da je lepo shto imam instaliran NFS:U2, te sam dobio neshto dodatnog kesha za pochetak. :) Ne znam da li se dobija josh kesha za sve igre iz serijala. :))

Pochetni utisci: Odlichan 5. Videtjemo kako tje biti kako se igra bude odvijala.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Brm Brm Brm... [8]

Znaci:

proc AMD Athlon XP1600+

mem DDR Samsung 512 (jedan modul)

ploca ECS K7S5A (nasledjena posle hitlerove smrti)

grafa G-Force TI4200

Znaci digao sam game u 1024x768 i spustio sam skalu za 1 od max details, i radi kao zver. Znaci odvalio sam se od igranja, zamalo da zakasnim na posao. [:D]

@all koji imaju BlackEdition

aymo da cujem koji ste 'tic (CAR) birali u startu ? [:p]

@govmust

kad metis malo jace detalje pise ti nazad PUNTO na autu & dobijes jos vremenskih uslova. Moze sunce da te zaslepi i sl...

Videces vec.

Edited by xensho
Link to comment
Share on other sites

ja imam

AMD 1800+

512 ddra 2 slota

radeon 7000

i radi mi na 800-600 leti (i zimi )

sutra mi stize puna verzija igre ima da neizlazim iz kuce dok nezavrshim

khm... pa i ortaku lepo radi na pIII 800,512,gf2 mx200,igra leti u 1024 sve na max...zato sto je igra dx9 a gf2(mx200) ..... u get the point ;))) uglavnom ne izgleda onako kako bi trebala na non-dx9 karticama,tj izgleda ocajno...i ne postoji motion blur [:o)]

Link to comment
Share on other sites

Ma zbog murke je i igram. Ovaj heat je odlicna stvar, a ako neko nije skontao evo i info sta radi:

It's the "heat", which indicates how bad the cops want to catch you.

1 heat = local cops

2 heat = local undercover cop

3 heat = high speed pursuit cruiser + rhino SUV + road block

4 heat = high speed undercover cruiser + Heavier RUV + Heli + spike

stripes

5 heat = Same as 4heat but with cross's special corvette unit, and

if u piss them off real good, cross comes out for u

Link to comment
Share on other sites

Jeste da ima dosta slichnog sa Underground-om, ali je dosta drugachija koncepcija - ovde je glavno da se zezash sa pandurima + ima josh mnogo dobrih forica sa rushenjem/razbijanjem + grad je veci nego u NFSU2. Najbolje su one fore kada prefarbash auto ili mu promenish spojler pa skidash heat [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...