Jump to content

zashto je ugashen topic?


Recommended Posts

Evo sacu da ti obajsnim par stvari i da pitam neshto, a necu da se svadjam:

1) Niko ne shiri pirateriju, piraterija je zaradjivanje na ne ovlashcenom kopiranju, ja samo trazim cd-key za igru koju sam vec nabavio, a mislim da svako ima pravo da mi izdiktira njegov cd-key

Niko vas nece da dira ako se toga bojish, zato shto je neko na forumu postovao cd-key...A shta ja da radim, kao nema piraterije a ne mogu nigde da kupim novu igru osim WOW, HL2, HL i WAR3 i nece ni biti u skorije vreme

2) Kome da pishem na PM kad ne znam ko ima cd-key, OK je da oni meni odgovore preko PM-a

+ nije serial niti crack vec "patch - ovaj deo nisam bash najbolje shvatio...

mislim ako na stranim sajtovima ima servera koji imaju istaknuto javno na stotine S/N-a ne znam kome ce ovo da smeta

poz

SiD | 21

Link to comment
Share on other sites

ljudska sposobnost da ubede sebe u nešto u šta žele da veruju je čudo jedno..

hoćeš reći da nije u suprotnosti ni sa jednim zakonom da ti neko da svoj cd-key za bilo šta?

Link to comment
Share on other sites

'ho?e? re?i da nije u suprotnosti ni sa jednim zakonom da ti neko da svoj cd-key za bilo ?ta?'

o chemu ti prichash?!?!

si duvao neshto?!

'posle mene postovao warez link'

aaa, strashno!

zlodelo, zlochin,... na veshala s njim!!!

spaliti na gradskom trgu!

ROFLMAO

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Jujujuju ... koliko samo hejta na jednom mestu. Imam utisak da ovaj Niko samo ceka zgodnu priliku da kaze kako smo moroni i na kraju naravno roflmao ...

Ne zelim dalje da duzim pricu, ali kao sto rekoh u prvom postu nas cilj na ovom forumu nije da govorimo kako je piraterija losa i kako svi vi treba da idete na vesala koji koristite piratski softver i kako smo samo mi opensource freeware drugari prava stvar za Srbiju ... Rekoh prosto da se na otvoreni i toliko javni nacin ne moze promovisati bilo sta sto nije legalno.

Cisto for the record, vlasnik originalne igre _ne_sme_ da daje dalje svoj CD key nikome pa cak ni tebi, posebno za naslove koji se igraju putem interneta. Njegovo je naravno da li ce to da uradi ili ne, sto mahom zavisi od mentalnog sklopa.

nije serial niti crack vec "patch - ovaj deo nisam bash najbolje shvatio...

To je upravo ono o cemu sam govorio ... Da si u startom postu lepo objasnio da je situacija takva da ti imas originalnu igru ali da si samo zagubio CD key pa ne mozes da je instaliras i da trazis pomoc od drugara, niko ti ne bi dirao topic. Isto tako nakon apliciranja patcha za neku igru potrebno je doinstalirati jos jedan "patch" ... Mislite o tome.

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne razumem zashto si spominjao patch, poshto ga ja nisam spomenuo...

necu da se mesham u vashu politiku. Ali nemoj mi reci da je zabranjeno da dash svoj cd-key kome god hocesh, e sad ako to nije zabranjeno ne znam zashto si mi obrisao post

ne znam shta ja warez, ako bi neko mogao da mi objasni, jel to sajt sa s/n-ovima ili...?

mislim da me nisi razumeo, ja ni nemam original igru a ni ne promovishem pirateriju (vec sam objasnio shta je piraterija), samo sam zamolio nekoga ko zna da mi napishe cd-key i na tome se zahvaljujem

SiD | 21

Link to comment
Share on other sites

mislim da me nisi razumeo, ja ni nemam original igru a ni ne promovishem pirateriju (vec sam objasnio shta je piraterija), samo sam zamolio nekoga ko zna da mi napishe cd-key i na tome se zahvaljujem

OK ... kul, cisto da skratimo, kapiram da su ljudi do sada vec videli topic i to po nekoliko puta, znaju sta ti je potrebno i javice ti se na PM ako mogu da ti pomognu.

Eto, svi hepi :)

Link to comment
Share on other sites

'vlasnik originalne igre _ne_sme_ da daje dalje svoj CD key nikome pa cak ni tebi'

vlasnik moze da radi sa svojim cd kijem shta mu je volja,.. ne vidim da igde pishe da je zakonom zabranjeno!?

Jujujuju ... koliko samo hejta na jednom mestu.

Imam utisak da ovaj Laki samo cheka zgodnu priliku da kaze kako ovaj Niko samo ceka zgodnu priliku da kaze kako su moroni i na kraju naravno roflmao ...

(pls note that the original poster of the message is calling him self a moron)

ROFLMAO

btw 'mentalnog sklopa' je nepostojeci termin u psihologiji, predpostavljam da si pomeshao sklop i skalp?

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...