Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Danas na krstarici spikam sa nekom i pita me standardno odakle sam, ja joj kazhem is Sremske Mitrovice a ona u fazonu "Joj, kako je tamo, jel josh uvek imate problema sa siptarima???" Ja joj kazhem LOL, mi nikad nismo imali problema sa njima a ona meni "Ma ne razumes" i pocene tamo nesto da mi kenja, da popizdis... Ja joj samo napisem SREMska Mitrovica /= KOSOVska Mitrovica a ona quituje od blama [:D]

Link to comment
Share on other sites

profesorka : koji procesor imash ?

ortak [ koji se ianche prima da je hacker ] : GeForce MX400 ...

ja patos ...

takvih je mali milion :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

@ dominus

rofl, ista stvar, tek da vidish kako se ishtjudjavaju ( valjda sam dobro napisao :} ) kada se ponudim da za dzabaka instaliran win... ono kao... u jebote wunder kid

@ topic

na programiranju, profa pita kako biste vi napisali program za ovaj problem... recimo XXXX! chujesh lika XXXX, ma ne razumem se ja u to profesore .... :} .... lik je vetj druga godina smera u kome mu je sve konfuzno...

Link to comment
Share on other sites

Hahhaa. Ali kada radim sc-ove. sc=short cutove tipa ctrl x ctrl p ctrl itd.

I sad nesto brzo radim ovo ono i sveca kao jebote kako se ti tu snalazis. Onda kad sam objasnjavao mojim drugarima na chat kako sam koristio ENT=Essential net tools. Strasno. A sta ti je to, a sta ti to znaci. hahaha

V

Link to comment
Share on other sites

pita 1 moj ortak iz razreda 2 ortaka kao nesto u vezi neta nisam pratio sta su pricali i ovaj kaze ma te sajtove samo hakeri mogu da prave., i ja im kazem nije tacno to moze i obican smrtnik koji zna da radi u nekom programu i oni mi kazu kao e ae brzi nemas veze LOL n00b's.

a to kad neko kaze da ima komp cetvorku samo se odaljis od njega

Link to comment
Share on other sites

ili odes kod nekokg rodjaka ili prijatelja sto je skoro kupio komp da naucis decu kako se "INSTALIRAJU" pesme i filmovi (posto samo za to komp i sluzi ) kazes desni klik copy ili ctrl + c i na zeljeno mesto desni klik paste ili ctrl + v kazu cek cek da zapisem neznam ja taj engleski :)

ali najvise me nervira kupio sam cetvorku najnoviju za 300e sa sve monitorom

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zove mene ortakinja joj sjebo mi se komp ajde brzo reci mi sta da radim kako da ga -popravim dok mi nedodze cale (a cale joj neki mergud najstrasniji) i ja je pitam pa sta si radila kaze ona pa ... NISTA :) i nda je zapitah a koji kompiuter imas? pa ... ONAJ BELI :)))))))))))))))))) koma ja reko ne to preformanse ... ne znam u kurac pa ajde ukljuci komp jer jesi JESAM sta ti pise na monitoru LOW RADIATION odmah sam spustio slusalicu i otisao sam kod nje a posle je bilo belaja kada joj je naisao cale !

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...