Jump to content

team-scg


Recommended Posts

Ljudi vi morate neshto da znate , pa uvek ce biti neslaganja [ te ovaj nezna , te ovaj zna ] izgleda da vam je zelja za igrom u repki udarila u glavu , ajde uozbiljite se i ponashajte se kao profesionalci !!! Ko je pozvan pozvan je , a ko nije nije i [tacka].

nemoj da me neko pogreshno razume :))))

HtAnjE NemA !!!

Link to comment
Share on other sites

kao prvo ja nikome nisam ni sudio ni presidjivao...rekao samo da mi je krivo sto je onako odregovao,jel sam imao drugaciju sliku o njemu barem po tom nekom pitanju profesionalizma... tipa retardi vode bla bla...a i on je vodio tu istu repku a rezultati su bili u najmanju ruku retardirani !!! (pismen si idi opet procitaj pa sedi malo i razmisli de je tu sudjenje i presudjivanje?)

haha naravno da nisam strucan znas i sam da cs igram iz zezanja...ali i vi sto se lozite da ste strucni uvek na kraju ispadnete smeshni i ja se uvek na kraju sit ismejem...haha a smejacu se opet krajem maja kad bude opet internacionalni turnir pa budete pokazivali svoju struchnost...o toj sam strucnosti govorio !!!

i dalje sam pri stavu da kad nesto ne ide treba da se proba nesto novo...

milsim...molim te ..:P

Ja stvarno ne znam sta je tu smesno....to sto postoji neko ko je bolji od nas? To sto su Bugari dosli pa uzeli turnir? A sto se toga oko lozenja za strucnost i ostalo za tebe isto vazi onaj gore komentar kao i za Hiltija...Eto izvoli pa pokazi kolke smo bulje niko ti ne brani...i ne znam samo sta je ovde smesno, meni je ovo sve mnogo tuzno...

Uostalom ja vise ne brinem o tome...ali ovako nesto nisam ocekivao...dno dna...

Znaci najvise mrzim taj fazon dosli ovi oni dobili nas i onda se svim nasim najboljim ekipama smejete nesto iza ledja. Kao fora da komsiji crkne krava. Pa da li ste ikad pomislili na kojem je nivou onda tek vasa igra ? cccc

@rasni: Dodge mi jeste ortak, a ja ortake cenim ne kroz CS nego neke druge kriterijume, ali ovde je u pitanju jedna druga stvar i nije on taj koji je nesto skrivio...Ja mu zelim svu srecu i da se sto bolje pokaze, on moze mnogo lepo da odigra...ali isto tako mislim da jos ima i dosta toga da uci i da realno neki drugi igraci su trebali da budu pozvani pre njega...

@Hilti...sad se setih...Turnir na Novom Beogradu:

mix: GriM, Loodilo, ziggy, Maniac i Praetorian

G : Predat0r, Headhunter, Heaven, High, Aki

Izgubili su od nas u 1. kolu...2. kolo GcV nas dobije posle 3 produzetka...jel to znaci da smo mi bili generalno bolji od njih ?

Sto se mene tice ja sam ovde svoje napisao...i kad vidim ko sve postuje na ovu temu...STRASNO !!!!

Link to comment
Share on other sites

@reve procitaj tokijev post...da dodje smrdljivi siptar sutra ja mislim da bio osvojio ovde turnir...tuzno ali istinito..da ne govorim o bugarima koji su za nas(vas) klasa,nemcima koji ce mozda doci krajem maja(sta ce tek oni da rade strah me da pomislim),likovima iz austrije idt...znaci idu svi oni pa 400 mesta prazno pa mi..zao mi je tako je...cinjenice i rezultati tako pokazuju !!!!

nikog nisam zajebavo samo kazem da bi pojedinci pre nego sto pochnu da levitiraju na 20cm od zemlje trebali da vide gde su i sta su !!!

a to za agd server..to si ti sad mene nesto kao spustio ?:P hahaha malisha vickast si mi mnogo!!!

ja se ne stidim toga da sam ffa igrac...ali to je po meni bolje nego da kao neki ovde tripujem da sam neki pro player a ustvari sam mish...ja lepo posle jebeno zajebanog dana odem dole zabodem se sa 3 4 ortaka smejem se ko blesav i igram cs(uostalom ko me zna zna o cemu pricam)...ako je to nesto loshe izvini necu vishe :P...ja sam u startu cs potpuno drugacije shvatiio za razliku od nekih ovde...koji su polu obrazovani a imaju po 20-25 god i mladji cak koji su zbog ovog govna od igrice 2 3 puta padali godinu u glupoj srednjoj skoli idi vanredno ko cige i muche se da se iskoluju koliko im se mozak sparushio..inace ja ne bi mogao da igram i da se zaludjujem sa nekim ,,pro,, cs-om celu mladost ko neki znajuci da cu ako odem preko ili ako neko ovde dodje ispasti smeshan !!! ako ne ide ne ide..ima drugih stvari u zivotu..za nekih i nema jbg (chas izuzecima tj. jednom ili 2 klana kod nas)

igram iz zabave i to mi je ok !!!

@ grime ponekad se zapitam jel ti umes da citas i da povezujes stvari...pa reko sam da nisam struchan...i nisam rekao da ste bulje mada realno 75 posto vas i jesu bulje kad si vec spomenuo i povukao me za jezik...ja jesam bulja...ako uopste mogu i biti losh u necemu cime se ne bavim..apsurd !!!

+ ja tebi nemam nista da dokazujem..iskreno brate bez uvrede ,,znamo se dugo,,po meni ti i ne spadas u tu grupu u kojoj,po tebi,bi ja morao da se dokazujem !!!

cekaj sad...sad se sve ove price razvijaju zbog toga sto je jedan decko ne toliko poznat,ali sigurno ok,primnjen u reprezentaciju umesto ostalih 5-6 i kusur izlizanih igracha?

haha sto bi rekao brat:P optimus pa pobogu nece on sam da igra protiv njih ima tu jos 6 7 igracha super likova i pitanje je da li ce i da decko dobije priliku da zaigra...nego je vama ego povredjen pa reagujete ovako...tu se grime tacno vidi ko sanja(ako ima takvih muchenika..a ne sumnjam da ima) da igra za repku a ko to prati iz hobija...

over `n` out

p.s grime ako me jos jednom nateras da kucam ovoliko poslacu ti asasina na gajbu =]

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

@sunshine, nisam hteo da te spustim ili neshto slichno ali ne volim kad neko pricha o stvarima u koje nije uputjen. bugari su doshli i dobili 1 (slovima jedan) turnir, koji je mogao da se zavrshi na potpuno drugi nachin zbog 1 (slovima jedne) runde i zbog toga su oni mnogo bolji od glorije i ti sad njima to nabijash na nos. da si pogledao ostale mecheve tih bugara video bi da nisu oni toliko dobri koliko vi njih hvalite kao i da je glorija sada tim koja mozhe apsolutno svakom svetskom timu da zada velike probleme. uostalom odakle vama pravo uopshte da spushtate ekipu koja u zadnje vreme dominira nashom cs scenom ? umesto da momke podrzhite jer svakim njihovim uspehom polako se otvaraju nove mogutjnosti za ostale ekipe vi ovde prichate o njima ko da su niko i nishta.

i da ponovim josh jednom, sry ako sam te uvredio nije mi to bila namera, znamo se, znam da si ok dechko ali stvarno nemoj prichati o stvarima u koje nisi (potpuno) uputjen.

Link to comment
Share on other sites

Pa kako ti zamisljas da oni vezbaju?Ne verujem da bi likovi mogli da se cimaju svaki ili svaki drugi dan do BG-a.Razmisli malo... [:p]

gle ovako po meni iz NS bi mogli da igraju sale (karas) Ortega (tomac) i stepa

mislim ( tj.znam da im treba pruziti sansu )

toma i karas bi mogli da igraju iz catacombe gde bi im ping bio skroz solidan a stepa kuci ima jako dobar net tako da po pitanju toga nema problema .

Jedino pitanje je dali bi prihvatili tu odgovornost na sebe ...

#zealoTRY @ quakenet

4DRUGARSTVO

Link to comment
Share on other sites

gle ovako po meni iz NS bi mogli da igraju sale (karas) Ortega (tomac) i stepa

mislim ( tj.znam da im treba pruziti sansu )

toma i karas bi mogli da igraju iz catacombe gde bi im ping bio skroz solidan a stepa kuci ima jako dobar net tako da po pitanju toga nema problema .

Jedino pitanje je dali bi prihvatili tu odgovornost na sebe ...

dva reprezentativca iz ekipe koja je bila zadnja na invitationalu ? teshko da to mozhe...

Link to comment
Share on other sites

dva reprezentativca iz ekipe koja je bila zadnja na invitationalu ? teshko da to mozhe...

ako tako razmisljas kako onda dodge moze da igra za repku ( znaci nista lose na njegov racun ) i on je igrao za ekipe koje nisu nikada nista uradile ali je opet zasluzio to mesto tj. dobio sansu tako da je onda i oni mogu dobiti, zar ne > ?

#zealoTRY @ quakenet

4DRUGARSTVO

Link to comment
Share on other sites

@sunshine, nisam hteo da te spustim ili neshto slichno ali ne volim kad neko pricha o stvarima u koje nije uputjen. bugari su doshli i dobili 1 (slovima jedan) turnir, koji je mogao da se zavrshi na potpuno drugi nachin zbog 1 (slovima jedne) runde i zbog toga su oni mnogo bolji od glorije i ti sad njima to nabijash na nos. da si pogledao ostale mecheve tih bugara video bi da nisu oni toliko dobri koliko vi njih hvalite kao i da je glorija sada tim koja mozhe apsolutno svakom svetskom timu da zada velike probleme. uostalom odakle vama pravo uopshte da spushtate ekipu koja u zadnje vreme dominira nashom cs scenom ? umesto da momke podrzhite jer svakim njihovim uspehom polako se otvaraju nove mogutjnosti za ostale ekipe vi ovde prichate o njima ko da su niko i nishta.

i da ponovim josh jednom, sry ako sam te uvredio nije mi to bila namera, znamo se, znam da si ok dechko ali stvarno nemoj prichati o stvarima u koje nisi (potpuno) uputjen.

reve ja sam sudio svaki jebeni mech tim istim bugarima ceo turnir od kad su pocele eliminacije...grupe im nisam sudio...naravno da sam gledao mecheve!!! morao sam bio sam placen za to :P xeexexeexe

ja nikad nisam nista loshe rekao za gloriju..to pogledaj po raniijim topicima...ja gloriju jedino,napominjem jedino i cenim na nasoj sceni..i ja te momke maximalno podrzavam...to sam milon puta napisao..imas na ranijim topicima...

a to za srecu..pa jbg brate na kraju to i nije bitno da li je neko dobio na srecu ili je odvalio nekog s nulom...pobeda je i jedno i drugo..tako da sam u to upucen ;)

ma relax tebra de sam se uvredio...si lood :P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

pa nije mi jasno sto ne stavite wanderer-a decko je bio 4-ti n a turniru u 1 na 1 pa vi vidite :)))) salu na stranu "likovi" koji su rekli da ih bole qrac za repku nisu mi jasni zasto se bune?mislim ako sam kazes da te bas briga sto se onda javljaju?a sto se tice sastava nase je samo da kazemo misljenje a sto se tice rezultata videcemo ko je bio "bolji" selektor i ko ce posle sta da prica...

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

bugari su doshli i dobili 1 (slovima jedan) turnir, koji je mogao da se zavrshi na potpuno drugi nachin zbog 1 (slovima jedne) runde

koliko sam ja upucen, citao sam na c-strike.headoff.com u mecu protiv glorije je za c35 bilo tesno jer su nasi na prve dve mape non stop govorili tipa dva sredina, jedan b i.t.d. Ponavljam to pisu bugari. Takodje navode da su nakon intervencije sudija da se prekine emitovanje na velikom ekranu odvalili gloriju na trecoj mapi kada je sve bilo regularno. Voleo bih da me neko ispravi ako gresim, ali menadzer ekipe c35 koja je osvojila turnir je autor ovog teksta na bugarskom sajtu.

Link to comment
Share on other sites

shta ti ochekujesh da tebi ljudi kazhu ? naravno da nije bilo tako, bugari su se opasno istripovali. mozhda je bilo vike i navijanja pa je njima to sve zvuchalo isto a mozhda i namerno zhele da se pokazhu u bugarskoj boljim nego shto zapravo jestu. ko tje ga znati...

Link to comment
Share on other sites

shta ti ochekujesh da tebi ljudi kazhu ? naravno da nije bilo tako, bugari su se opasno istripovali. mozhda je bilo vike i navijanja pa je njima to sve zvuchalo isto a mozhda i namerno zhele da se pokazhu u bugarskoj boljim nego shto zapravo jestu. ko tje ga znati...

bilo je tako u njihovom mecu pre glorije i zbog toga je HLTV ugasen a zatim prebacen na delay od 90 sec u narednim mecevima koji su prenoseni.

i kasnije je u 4gl vs c35 bilo nekih pokusaja (ovo naravno ima veze s pojedinim posmatracima a ne sa ekipom 4gl tako da nema razloga da se uvrede jer nisu ucestvovali u tome)

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedna prevara !!!

Kako moze za prvu postavu da igra 4 igracha iz istog klana?

To su : Frag, heaven, filip i dyle (svi iz 4gl)

Ne kazem ja da je to losa postava, ali ako cete da se drzite pravila to je zabranjeno !

Iako ne pratim ovo u poslednje vreme pa znam da dyle igra za GCV a ne za gloriju ... hmz [8D]

....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...