Jump to content

rista vs madfrog rep


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MaDFroG je igrao SC za klan Q,zato ima u nicku sk.mad]Q[frog...inace BoxeR je igrao warcraft sa humanima ali samo u 1.04 i 10.5 verziji...inace od SC gosua war su igrali SK.Isha,64AMD.ElkY i jos dosta njih...ne znam ako je SK.Kova igrao SC onda i on...

i @ StormScion:Ne seri da je SC bolji od wara kada to NIJE!!!zasto bi onda i FroG i Insomnia i jos njih 5161554 presli na war ako je SC bolji?a jos nisam cuo da je neko sa wara presao na SC :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma da war je bolji od sc-a,to i ja reko Angelini juce ali...

UPDATE:

@zerox: Zasto su svi ovi gosui presli sa sc-a na war ? Pa ustvari vecina je i odgovorila na to pitanje xxx puta.Razlog je sto u sc-u nisu imali sanse da se proslave pored ogromne konkurencije a u waru su videli svoju sansu.Ako se dobro secam ovo su potvrdili i zeus i tod i fatc i madfrog i insomnia i didi i gomila koreanaca i mnogi drugi...u stvari jedini dobar war3 igrac za koga ja znam a da nije igrao sc je rotterdam...i moram da te razocaram mnogi od njih smatraju da je sc bolji od wara [8D]

Edited by JungleBoY
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice SC mnogo stara igra ali nije losa

A svaka cast Ristu mocan player samo nemogu jos da verujem da je MF pobedio samo respect za to

A oko kopiranja drugih igraca da bi mogao da stvaras svoj stil igre moras prvo standard igre da usavrsis{ono na sta se ide protiv svake nacije i brzo klikanje unita}

A ghoste mogu da te zamislim protiv madfrog sa MK-HEroM AHAHAHHAAHHAH

Link to comment
Share on other sites

btw sto se tice rep-ova...ne radi edesi.co.yu tako da ko je pokusavao ista da skine jbg...barem meni ne radi, tacnije "the connection was refused while attempting to contact www.edesi.co.yu" ^^

javite kada proradi sajt

Edited by jahwarrior

Open your mind...think Open Source

...the lips of the righteous teach many, but fools die for want of wisdom... - Robert Nesta Marley -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...