Jump to content

rista vs madfrog rep


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

edesi.co.yu/Rista bice uskoro

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

,Apr 7 2005, 21:17:06] jebote Razore ala si me iscimao sada...ne verujem na sta je FroG spao...

shto spao?

Rista je u zhivotnoj formi sada, a dobio je gomilu dobrih igracha

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

shto spao?

Rista je u zhivotnoj formi sada, a dobio je gomilu dobrih igracha

uporedi FroGovu zivotnu formu i Ristinu pa reci ko je na sta spao.

Sad zvucim kao ljubomorni jadnik,meni je neopisivo drago sto i nasa zemlja ima igraca takvog kalibra i sto je konacno neko od nasih dobio FroGa ali samo kazem da vidis kako je FroG igrao kada je uzeo WWI,ili igrao u koreji...btw video sam u CantChat. FGLu da je dobio sharkyja 5 puta,ghosta 2 puta,wicked.girla(valjda sweeta)1 put,freemena 2 puta i yurija 1 put.zato mi je mnogo drago zbog ovoga.btw ima acc Perfect_Human << dobio FroGa i ima bruka stats jel to vladica?posto je on mislim to drzao pre...

Link to comment
Share on other sites

,Apr 8 2005, 13:58:31]

uporedi FroGovu zivotnu formu i Ristinu pa reci ko je na sta spao.

Sad zvucim kao ljubomorni jadnik,meni je neopisivo drago sto i nasa zemlja ima igraca takvog kalibra i sto je konacno neko od nasih dobio FroGa ali samo kazem da vidis kako je FroG igrao kada je uzeo WWI,ili igrao u koreji...btw video sam u CantChat. FGLu da je dobio sharkyja 5 puta,ghosta 2 puta,wicked.girla(valjda sweeta)1 put,freemena 2 puta i yurija 1 put.zato mi je mnogo drago zbog ovoga.btw ima acc Perfect_Human << dobio FroGa i ima bruka stats jel to vladica?posto je on mislim to drzao pre...

izvini zeroxe, ja sam jednom bio ork kada me je dobio, a u drugoj partiji je presudilo iskustvo, bezi mu beastmaster na 40 hp-a, mk dolazi i uradi bash, on se opet izregenerishe na 40 zbog 2 ringa of health-a, i onda kao ja bezim da kupim manu i na pola puta me prebiju kripovi sa shadow strajkom koje je on oterao sa hawkom, i rikne mk, a ja imao exp,on ne, on jedno 5-6 fiendova, ja 7 foota, i on bm lvl 5 i ja mk-a koji ladi papke, a to sto se tice na sta je madfrog spao, nije on ni nasta spao, nego, po meni, srbi su dobili normalan net, pa su malo krenuli u pohode : ), btw po meni rista ga je sabio na iskustvo, postaviti expanziju u odredjenom trenutku ti je iskustvo, pa sad ti vidi.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@ zerox

Sto je spao? Pa Rista je jos pre 3-4 meseca dobio zacarda koji je tad bio drugi na ... ( bolje da ne kazhem, ne pratim vishe wc3, samo gledao ristu u igraonici kad igra, ali mislim da je CPL )

Gledao sam gooomile ristinih mecheva uzhivo i stvarno je sramota, on igra na wireless-u 512k, sto i nije loshe ali ima dosta mase koja surfuje, downloaduje i ostala sranja... Zao mi ga je sto nije ishao u San Francisco, stvarno su ga izjebali... Rista ownage [:D]

Link to comment
Share on other sites

@ zerox

Sto je spao? Pa Rista je jos pre 3-4 meseca dobio zacarda koji je tad bio drugi na ... ( bolje da ne kazhem, ne pratim vishe wc3, samo gledao ristu u igraonici kad igra, ali mislim da je CPL )

Gledao sam gooomile ristinih mecheva uzhivo i stvarno je sramota, on igra na wireless-u 512k, sto i nije loshe ali ima dosta mase koja surfuje, downloaduje i ostala sranja... Zao mi ga je sto nije ishao u San Francisco, stvarno su ga izjebali... Rista ownage [:D]

ma ne samo to, nego madfrog ima 4-6 pinga, i kad mu "laguje" to je 10 pinga, a rista igra na 100+ , a kad proleti jato ptica ili padne kisha onda skace na 150 ili cak 200, znam , posto igram na istoj konekciji, i to sto madfrog moze da zaokruzi sa 4 jedinice heroja , to je zato sto i mala beba moze to da uradi u LAN-u.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sta se nerviras ghoste jel sam te prozivao mozda?samo kazem da sam mu gledao FGL i da tu pise da te je dobio,nisam ulazio kako i sta,isto kada si ti dobio njega "rekao sam svaka cas brate GG",meni je neopisivo drago sto je rista dobio froga u jednom delu price.

ali u drugom delu to ovako izgleda:poceo sam da igram war"aktivno"u 1.05 verziji i tada nisam gledao replaye niti ista slicno(turovi,etc),kada sam poceo da ih gledam bila je 1.12 TFT i tada sam obozavao froga.naravno kroz vreme i verzije skidao sam svaki njegov rep,proucavao taktike jer mi je jednostavno wc3 idol i tezio sam da "skinem" svaki njegov pokret,nervirao se kada je gubio od Grubbyjevog mass bats abusea...i onda on se povukao,nedugo zatim vratio i dobije ga Rista od koga to realno nisam ocekivao.kao moj omiljeni wc3 igrac frog je u mojim ocima "spao" na mnogo manji nivo jer sam mislio da je on nesto nedodirljivo za nas.u pravu si za net,ali dobili su ga samo pojedinci...tako da ono shvati zasto sam rekao odredjene stvari

Link to comment
Share on other sites

ma ne samo to, nego madfrog ima 4-6 pinga, i kad mu "laguje" to je 10 pinga, a rista igra na 100+ , a kad proleti jato ptica ili padne kisha onda skace na 150 ili cak 200, znam , posto igram na istoj konekciji, i to sto madfrog moze da zaokruzi sa 4 jedinice heroja , to je zato sto i mala beba moze to da uradi u LAN-u.

Upravo... Sada ima kuci dobar net, bice mu mnogo lakse...

Link to comment
Share on other sites

Goni se bre u 3 kurca,jel sam te pitao za mishljenje???

A btw,posto si toliko pametan objasni zasto to nije (mozda) najbalansiraniji matcup u igri???

ne bih da se mesam, ali tipujem da ce odgovor biti chain/wave... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

,Apr 9 2005, 01:03:02] sta se nerviras ghoste jel sam te prozivao mozda?samo kazem da sam mu gledao FGL i da tu pise da te je dobio,nisam ulazio kako i sta,isto kada si ti dobio njega "rekao sam svaka cas brate GG",meni je neopisivo drago sto je rista dobio froga u jednom delu price.

ali u drugom delu to ovako izgleda:poceo sam da igram war"aktivno"u 1.05 verziji i tada nisam gledao replaye niti ista slicno(turovi,etc),kada sam poceo da ih gledam bila je 1.12 TFT i tada sam obozavao froga.naravno kroz vreme i verzije skidao sam svaki njegov rep,proucavao taktike jer mi je jednostavno wc3 idol i tezio sam da "skinem" svaki njegov pokret,nervirao se kada je gubio od Grubbyjevog mass bats abusea...i onda on se povukao,nedugo zatim vratio i dobije ga Rista od koga to realno nisam ocekivao.kao moj omiljeni wc3 igrac frog je u mojim ocima "spao" na mnogo manji nivo jer sam mislio da je on nesto nedodirljivo za nas.u pravu si za net,ali dobili su ga samo pojedinci...tako da ono shvati zasto sam rekao odredjene stvari

ja se nista ne ljutim, nego sto ljudi ne kapiraju, da mnogo ljudi je krenulo da progresuje u boljem pravcu u ovoj igrici, tako da mozesh da vidish da gomila likova se poboljsala u proslih 6 meseci.

mozda nisi procitao u profajlu od madfroga, ali pise nesto na foru

When u copy someone, u will never be the best.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ja se nista ne ljutim, nego sto ljudi ne kapiraju, da mnogo ljudi je krenulo da progresuje u boljem pravcu u ovoj igrici, tako da mozesh da vidish da gomila likova se poboljsala u proslih 6 meseci.

mozda nisi procitao u profajlu od madfroga, ali pise nesto na foru

When u copy someone, u will never be the best.

pise i u pravu je 90% UD igraca ne bi bili toliko dobri da nisu skidali njegove fore

Link to comment
Share on other sites

ne u acc-u treba da mu pise ako ne igras 12h dnevno ko ja nikad neces biti najbolji...svi se nesto proseravaju u poslednje vreme, a bogami ste i ozracili topic... dakle ce biti repa ?

www.edesi.co.yu/rista tu ima rep, i josh par zanimljivih replayeva.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...