Jump to content

ESL-ladder


Recommended Posts

Sta mislite po kojim pravilima da se igra ESL-ladder?

Osnovna razlika je sto se na ESL-u igra MR 12 i roundtime 2,5'

Ovo je posebno vazno posto cemo uskoro podici ESL CW-online server, ali necemo menjati cfg svaki cas.

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

A jel moraju da se igraju 2 mape? Oko ovoga zaista nisam u toku... Iz prostog razloga shto je mr12 "prevazidjen".

Na ladderu da, zato shto obe ekipe moraju da biraju mapu. EAS i EPS imaju vec predodredjene mape kao shto i sam znash :]

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

2.5 min je puno....Mnogo cimanja i zivci odu,.....

Vazi sto vishe vremena to je bolje... imash vishe vremena da lutash po mapi u sliuchaju da se neshto zezne u napadu... u slicaju da si t... ako si ct... ima da se smorish ali to su pravila... sto se mene tiche ja sam za 2.5...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

jbg prvo smo se bunili oko 2.30 roundtime, onda oko 2, pa kad smo se nekako navikli na 1.45 sad opet cimanje, nove taktike, fakticki sve novo u organizaciji igre...

mr12 ok shto se mene tiche...

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

Vazi sto vishe vremena to je bolje... imash vishe vremena da lutash po mapi u sliuchaju da se neshto zezne u napadu... u slicaju da si t... ako si ct... ima da se smorish ali to su pravila... sto se mene tiche ja sam za 2.5...

Sinoc smo igrali klanski sa nekim retusima iza zablja znaci momci su stavili partiju 3 min i nece drugacije da igraju, i mnogo je,....ali kad si teror onda opusteno stekas se 2 min i onda kreces u napad.......ja sam za 1.45....

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...