Jump to content

dokle vode sve price ovog foruma


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

godinu dana kasnije svi su kukali kako su duali bolji [:D]

jbg tada je bilo kasno...a i dan danas inteli sabija :)))

@ dyle

strasno brate... mnogo pogresno si skapirao celu stvar :///

@kojot

ima se znanja i pravopisa :D

@noodle

tvoj licni uspeh zavisi od tebe ali moras da odes na neki "turnir" koji organizuju ti drugi ljudi kako bi napravio taj uspeh :))

Link to comment
Share on other sites

Eh,hahah malo sam se nasmejao malo vas sazalio,haha tj. neke ljude u nekim postovima..ali ne znam sta da kazem na ovo sve,mislim da se nista nece promeniti,dok svi lepo ne napravimo jednu veliku organizaciju i svi lepo radimo zajedno..i kad se kaze npr.. "MI IZ ORGANIZACIJE SMO URADILI TO I TO"...a ne da svako kaze "E ja sam uradio ovo,e ja sam uradio ono..e ja sam bolji od tebe,e nisi"...znachi kada bude prestalo to a znate na sta mislim,tek onda cemo mozda nesto moci da uradimo tj. da napravimo,a sve je to lako kad bi bila jedna velika organizacija,da svaki covek ima neki mali poslic da uradi,sve se to lepo sklopi,i eto rezultata...a ovo sve sto je kobrica napisao,nesto ima smisla nesto ne..samo ne znam odakle potreba za takvim topicem?! [:)] Svako od tih ljudi gore sto je naveo kobrica je ucinio nesto za nasu cs scenu,kako je to uradio..znaju neki ljudi,ima dosta nepomenutih ljudi ali kao sto rekoh..dok se ne napravi neki veliki savez ili organizacija da svi lepo slozno sljakamo u njoj nece se nista promeniti...toliko od mene..

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam rekao odavno koletu da treba da postoji nesto tako,evo ti sakale mozes da pokrenes celu pricu imas dosta godina ali jedi na mana ti je sto si woona :) he he

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Dule, zaista si me razocharao... Necu da ulazim u detalje, mislim da je dovoljno recheno, ponajbolje u proshlom postu by revelation. Kad je u pitanju posao, Mikica je zaista zmaj, koristi svaku priliku i svaka mu cast na tome. Ali gaming...

brate,

ja sam mislio na CompLand i te stvari....

vidjam ga brate mili na svakom turniru,

istina je to za nagrade po turnirima i sl.

za esl je takodje istina...

ne kazem ja da je mikica chovek koji je nashu cs scenu doveo u vrh :D

ali kazem da se za razliku od drugih koliko - toliko trudi...

setimo se prvog cpl-a kod nas (2002 GcV kad je ishao u Dallas),

i tad i ranije,

mikica je bio prisutan kao sponzor... ja sam ga lichno tad upoznao !

mislim bolim me ku*ac,

shta drugi misle,

ja mikicu poshtujem i to je to !

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

jbg tada je bilo kasno...a i dan danas inteli sabija :)))

@ dyle

strasno brate... mnogo pogresno si skapirao celu stvar :///

@kojot

ima se znanja i pravopisa :D

@noodle

tvoj licni uspeh zavisi od tebe ali moras da odes na neki "turnir" koji organizuju ti drugi ljudi kako bi napravio taj uspeh :))

Sviperu gadno si se istripovao ovo je moj prvi post na ovom topicu, mora da si sanjao nesto [;)]

p.s. Sto se topica tice... jedina istina je da nismo pametni...

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

ne kazem ja da je mikica chovek koji je nashu cs scenu doveo u vrh :D

Koji vrh??? Ne razumem ovu recenicu. U vrh cega. Kolko ja znam kada se kaze tako nesto onda valjda neka ekipa treba da uradi nesto na nekom internacionalnom turu pa da se kaze. Ovako ne znam.

setimo se prvog cpl-a kod nas (2002 GcV kad je ishao u Dallas),

i tad i ranije,

mikica je bio prisutan kao sponzor... ja sam ga lichno tad upoznao !

A ?!?

V

Link to comment
Share on other sites

Koj crni sponzor jesi ti normalan, mislim on je trebao da nam bude sponzor ali smo dobili karu od njega !!!

jbg-a,

ja sam ga upoznao kao sponzora cpl-a... sad da li je dao ili nije,

to vec nije moja stvar,

ali istina je da na turnirima na kojima je bio sponzor,

nije ipostovao obecano... ali to opet nije moja stvar !

@ zeki/ mislio sam figurativno... vrh- tipa evropa, svet i sl.

@vuk/ cuti :D

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

@noodle

tvoj licni uspeh zavisi od tebe ali moras da odes na neki "turnir" koji organizuju ti drugi ljudi kako bi napravio taj uspeh :))

Tacno. Zato i kazem fala bogu sto uvek ima ljudi koji ce se cimati. Zbog profita, entuzijazma ili neceg treceg nije ni bitno... A od igraca se ocekuje da da sve od sebe, a ne da kenja ko_je?, sta_je?, koliko? i zbog_cega_je? !!

Link to comment
Share on other sites

Bjeli i G3 trenutno definitvno rulaju po svim pitanjima vezanim za organizaciju.

Sto se tice kobrice hmm cuo sam da je opusten leek ali neki postovi malo brinu...

Svim ovim ljudima koji su navedeni fali jedino kojot koji redovno pravi (dobre) clanke i izvestaje sa svih eventova koji se desavaju i to zadnjih nekoliko godina a i organizovao je nekoliko odlicnih turnira i pokazao da je odlican organizator.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...