Jump to content

2012.


Recommended Posts

heh, ne znam kako sam uspeo da zapamtim tu recenicu iz jednog SF filma kog sam gledao pre nekih 10-15 godina, mislim da je Millenium u pitanju...

kaze:

This is not the End...this is not The Begining of The End; This the End of The Begining

Naravo, secam se samo te rechenice, neki robot/razglas je izgovara, mislim da se neka stanica urushava il tako nesto; no nebitno...Ali, uvek je se setim kad naidjem na neku prichu o 2012. godini A.D

mnogi 'teoretichari' govore o kraju civilizacije kakvu znamo, kalendar Maya se na primer, zavrsava 2012-om godinom etc etc...

chisto uvertira, mozda neko ima nesto zanimljivo na ovu temu, ja naidjoh na ovo, procitacu drugi put nem vremena sad, al eto, mozda nekog zanima:

http://www.2012ad.info/

p.s. mala molba za admine da spreche decu kukuruza sa CS foruma da retardiraju topic :D

Link to comment
Share on other sites

Kalendar Maya ne govori o propasti sveta (po novijim istrazivanjima). Poshto je njihova predstava vremena ciklicna (zamislite krug, za one sa jeftinijim ulaznicama :P) najverovatnije se radi o zavrshetku jednog i pocetku drugog doba. Mozda bi smo i vishe znali o tome da shpanci/portugalci nisu spalili sve zivo i mrtvo shto su Maye napravile :P.

Verovatno na tom sajtu pishe (ne znam shta pishe nisam gled'o) da ce tog dana 2012 neke planete da se poredjaju "jedna iza druge" i da ce njihova zajednicka gravitacija da nas sjebe :P. TO se najverovatnije nece desite jer su se takve stvari desile vec preko 150000 puta od kada zemlja postoji i nekoliko stotina od kada postoje ljudi. Cak se cini mi se 1963. god. desilo da 5 planeta budu jedna iz druge a kao shto svi vidimo josh smo tu zivi i zdravi i kenjamo po forumima [fro]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Da da pricala nama profesorka istorije o tome jos u srednjoj.Ali je samo rekla

da ce se ljudi promeniti u jako pozitivnom smislu.Jer takav polozaj planeta izazvati

jako polje pozitivne bioenergije i to ce biti neka spiritualna revolucija.

Preostaje da sacekamo i vidimo.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

to sa rasporedom planeta i njihovim gravitacijama je čista glupost, sve to kad se sabere opet vuče x puta slabije od meseca..

pričali smo pre par meseci o teorijama apokalipse, i činjenica je da zemlju u svakom trenutku može nešto da lupi, da može da se sjebe klima na njoj, ali neko preraspoređivanje planeta ili šta već se sigurno već desilo, pa smo i dalje ovde, kao što reče sting (koji bi mogao da promeni avatar da ga ne bih stalno mešao sa statorom :))

Link to comment
Share on other sites

Maye su pogubili predatori i alieni [;)]

znali su previshe...

@ topic

sa ovim se slazhem

Religion is a form of control, helping to maintain structure and society.  Religion provides a moral and ethical standard.

ali ta teorija o poravnavanju planeta.. i njihovoj zajednichkoj gravitaciji je chista glupsot... mozhda prosechnom choveku to zvuchi mogutje, ali kada malo razmislish njima to i treba da zvichi mogutje da bi ih nabili u svoju sektu.... creepy bastards

[azdaja]

Link to comment
Share on other sites

volim apokalipticne price :)

Sad mi bas pade na pamet, sta mislite kada ce ljudi poceti da eksploatishu ostale planete ovog suncevog sistema i da li cemo jednog dana biti kao skakavci-siricemo se po planetama sve dok njihovi prirodni resursi traju i kada cemo naici na drugi oblik zivota sem nekog sa ove planete... muci me ovih par pitanja..

Link to comment
Share on other sites

pa dobar ti je avatar, shta mu fali..

taman možeš da mi objasniš kako glupom susetu da objasnim da hoću da mi rezolucija bude 1280x1024 i kako da poteram adsl modem :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.elitesecurity.org/tema/13802-Ka...esti-rezoluciju

Ovo ti je Low level podesavalje rezolucije na svakom linux-u

a imas i komotnije iz KDE-a.....

yast/hardware/Grafics carrd & monitor/change/deskop/monitor/chance configuration/proportis/

Ako adsl modem kacis preko USB-a onda ti trebaju drajveri medjutim ja ti preporucujem da ga kacis preko Eterneta jer ga onda sam Linux prepozna..

Ovo je pod predpostavkom da si probao yast/nesto (nesecam se) /dsl pa tu on nije naso nista..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...