Jump to content

Mala lista Avantura!


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ja ne igram Neverhooda, igrao sam ga :D Starbak moraces da me banujes =)

Najjaci je lik ubedljivo sve shot uzme lepo stavi u snaduce u svom stomaku hehe bilo mi je smeshno uzasno kad sam prvi put video kad je stavio neku mashinu ili tako neshto =D

Link to comment
Share on other sites

E ja ne igram Neverhooda, igrao sam ga :D Starbak moraces da me banujes =)

Najjaci je lik ubedljivo sve shot uzme lepo stavi u snaduce u svom stomaku hehe bilo mi je smeshno uzasno kad sam prvi put video kad je stavio neku mashinu ili tako neshto =D

Nije to nista, kad vidis sta Guybrush Treeepwood (iz Monkey Island-a) vadi sve iz gaca (pantalona), pocevsi od zardjale sablje preko metar dugacke :))

Poz

Link to comment
Share on other sites

:)) 'Vala jes' nezgodno....POPI**EO SAM...ne mogu da instaliram Larry-ja...ne znam..nadam se da je do win-a, a imam i SP2, kako tebi radi i na kom sistemu?

...a nisam uzeo racun...

Evo nasao sam na netu patch (tj. instaler) koji resava problem Larry-ja pod XP-om...pa reko' da ga podelim sa vama :)

Evo linka => <<Larry7Installer>> Programcic je velicine oko 200kb, samo se ubaci disk i pokrene ovaj installer, i radi ko nekad... :))

Odoh da ga igram (mada bolje da ucim, posto mi je ispit prekosutra..al jbg-a)

Poz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vidim da niko nije stavio The Egyptian Prophecy, preporucujem ako niste igrali, igrica nije previse zahtevna sto se tice razmisljanja, problemi su krajnje simpaticni i iako laki, nikad dosadni kao nekad u Siberiji, grafika je vrlo lepa, i interesantno je to da, iako je point&click avantura, pogled nije ogranicen na jednu sliku, vec je punih 360 stepeni, u bilo kom pravcu, tako da i nije toliko klasicna point&click avantura, malo vise se stice utisak slobode kretanja u prostoru, iako ga zapravo nema. :) Preporucujem za lagano nedeljno popodne kad vas mrzi da izlazite iz kutje. :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Grim Fandango (obavezno stivo za svakog)

Broken Sword sva tri dela (mada mi je dvojka najbolja)

Black Dahlia (iako je nikad nisam preso, guess my IQ sux)

Beyond good and evil sad pikam, neam pojma kaka ce ispasti

Lula WET the sexy empire (dobro dobro znam, ali meni je to bila avantura :P)

E a probo sam Monkey Island i ne svidja mi se uglavnom sto je decije i neozbiljno nacrtano, i se u svemu mi je nekako decija tematika. Jbg kontam ako se to prevazidje da je dobra igra.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ta :)

nikad nisam probao, a bas sam je trazio neko vrme intenzivno

jel ima neko?

Imam :) Imas moje podatke u tredu o Dosijeu X, posto ja forum posecujem krajnje antiperiodicno :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo ga moj top 12 (ne obavezno tim redom)

Sam & Max Hit The Road

Day Of The Tentacle

Simon the Sorcerer 2

Secret of the Monkey Island 2

Neverhood (nikad necu prezaliti sto sam izgubio disk)

Toonstruck (takodje)

Leasure Suit Larry 7

Quest for Glory 4

Discworld 2

Goblins 3

Indiana Jones & the fate of Atlantis

Legend of Kyrandia 3: Malcolm's Revenge

Lista stvarno nije mogla biti kraca :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je to zbog atmosfere ili mozda arapskog duha, mozda stara navika iz davno zaboravljenog vremena anticki starih igara, ali jos se na Sega konzolama igrala jedna simpaticna i dinamicna igra uradjena prema drevnoj legendi iz 1001 noci, a to je Aladdin... Meni jos uvek tako draga i interesantna igra, ma ima neki svoj smekerski sarm uprkos svemu... Kasnije sam saznao da je uradjena nova verzija za PC racunare u 3D rezimu, ali nisam imao, nazalost, priliku da igram... Ipak ostaje urezana u mom secanju kao nesto posebno u svetu igara...

[angel3]

Find me here, speak to me,

I want to feel you, I need to hear you...

You are the light that is leading me

To the place where I find peace again.

You are the strength that keeps me walking,

You are the hope that keeps me trusting,

You are the life to my soul,

You are my purpose, you are everything...

And how can I stand here with you and not be moved by you,

Would you tell me how could it be any better than this?

You calm the storms, you give me rest,

You hold me in your hands, you won't let me fall...

You steal my heart and you take my breath away,

Would you take me in, would you take me deeper now?

'Cause you're all I want,

You're all I need,

You're everything, everything...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je to zbog atmosfere ili mozda arapskog duha, mozda stara navika iz davno zaboravljenog vremena anticki starih igara, ali jos se na Sega konzolama igrala jedna simpaticna i dinamicna igra uradjena prema drevnoj legendi iz 1001 noci, a to je Aladdin... Meni jos uvek tako draga i interesantna igra, ma ima neki svoj smekerski sarm uprkos svemu... Kasnije sam saznao da je uradjena nova verzija za PC racunare u 3D rezimu, ali nisam imao, nazalost, priliku da igram... Ipak ostaje urezana u mom secanju kao nesto posebno u svetu igara...

[angel3]

Auuu...jos uvek se secam te jako komplikovane sifre za preskakanje nivoa koja ide a,b,b,a,a,b,b,a,a :)))...znaci toliko sam gotivio tu igru kao i dosta igara koje su napravljene po diznijevim crtacima za SEGU tipa Lion King,Pocahontas,Mickeymania,Jungle book...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...