Jump to content

Vrati se Ines ...


Lucky

Recommended Posts

dragonkin je sada u stanju "kreativnog limba" =o)

tj kao kada je sve spremno za snimanje filma ali nesto fali i nikako da pochne (i mozhda nikadfa netje biti snimljen =o)))

uglavnom doshla svezha krv, svi mi stari furamo neke altove i chekamo nesto =o) shta to ne znam ni ja...ali lichno mi je smor da obrtjem instance, a nikad nema 5 lvl60 ljudi za hi end kvesting iznvan i unutar instanci...

nada je da kad novi momci za mesec-dva dodju do 60og da cemo onda da radimo ono sto smo trebali pre - da svima nabavimo opremu i krenemo u jebeni molten...

realno na kraju ce 10 najzagrizhenijih da napravi pristove i da igra sa njima =o)

takodje ja sam nashao novu reputation zanimaciju u winteru i sretan sam

takodje #2 batlegrounds ce davati reputation moduifikatore = i'm sooo there =o))

Link to comment
Share on other sites

:))) sad si i mene uplasio, ne mislis valjda da obijam i zlatare?

pa brate ispeko si zanat =) ne bi me chudilo da deresh i zivotinje u kraju za koze =)))

takodje ja sam nashao novu reputation zanimaciju u winteru i sretan sam

takodje #2 batlegrounds ce davati reputation moduifikatore = i'm sooo there =o))

prostrece ti crven tepih sledeci put kad dodjesh u Darnasus =))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kole nasao sam lika sto prodaje mounta i ja cenim da tjes jahati roze macu :P

Doduse mogao bih ja to za sebe ipak sam ribitza ali brate treba sa normal dotji na revered .... uzas pogotovo sa slow grinding druidom :(

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

treba exaulted =o((((((

...bar za winterspring trenere

...also ako nisi NE treba i Exaulted sa Darnasusom =o)) mada sada se je taj problem reshio battlegroundsima...

rachunica je

30-50 min treba od "pride rocka" (znachi nigde na netu nisam nashao da je josh neko skapirao ovu lion king referencu =o))) pobijesh oko 50-80 zhivotinja za tih 5+5 mesa i da se vratish da predash kvest...+sto svake 3 "ture" meni se napuni inventar junka i kozha (trzhishne vrednosti oko 7gp) pa treba urachunati i jedan kratak skok do everlooka za unload....kada se sve to sabere i podeli (oko 40k rep poena needed, 50 po turi i 40 min za turu) dobija se da oko 23+ dana INGAME GRINDA treba za tu akciju =o)))

sto je naravno infinitezimalno bolje od 2.6 godina ingame grainovanja za 21k repa od revered do exaulted za daransus =o)))))

Link to comment
Share on other sites

hehehe, ali onaj koji je prvi bude imao dobija godishnju "you have no real life" award =o))

a i zlo ce biti ako kto neko uradi i ispostavi se da i ona ima "betlket" opremu =o)))

zato sam ja u nekom topicu lepo pitao da mi se objasni/pokazhe skrinshot kako zapravo taj WS mount izleda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...