Jump to content

Two-Day Time Extension + Patch 1.3.1


Sajro

Recommended Posts

"Therefore, all World of Warcraft players in Europe will receive a two-day time extension. We are continuously working hard to provide the best play experience possible, and we realize that extended, unscheduled downtime is frustrating. The two-day extension will be added to players' accounts later this week. We apologize for any inconvenience, and we once again wish you all good luck in your adventures in Azeroth!" - from wow-europe.com

Iiiii... novi patch, ne znam koje su promene jer meni josh uvek ne radi Dunemaul ali 1.3.1 Patch je 100% out! ;)

Jupiiii, mozda mi sada bude radio WoW :-)

Link to comment
Share on other sites

Mozete odmah da se nakcite i skinete patch. Ispravlja dve stvari. Ispravlja rad UI-a na nekim delovima mape (dakle, tamo gde nije radio) i jos neka glupost tipa pad igrice, ali ne generalno (sto se meni juce desilo 10 puta u 2 sata) nego ne znam ni ja. Znam, nisam od neke pomoci, ali sta da se radi.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Evokeru, poslednjih par nedelja nisam igrao. Shto jer sam se totalno smorio shto jer mi je WoW umirao svaki put kada hotju da igram od kako je izashao novi patch.

Bolkonski > ne brini se, Blizzard uvek ne napishe ni pola ispravki a meni je neshto dugooo patchovao! :-)))

Link to comment
Share on other sites

Shto jer sam se totalno smorio shto jer mi je WoW umirao svaki put kada hotju da igram od kako je izashao novi patch.

j si mu majku sa konstrukcijom :) brate ne igram 1 dan i kriza me vata, ne igram 2 i vec se bolje osecam, 3 opet staro - neparni dani su zajebani

Link to comment
Share on other sites

ja cu samo da primetim da sam se zakachio oko 14, 10ak min za dl i pechovanje i onda stara pricha - SM do trojke netje raditi =o) ja se vetj navikao ;o)

inche besh me interesuje gde ce karakter da mi se nadje kad se ulogujem, poshto je server spusten 1 sec pre nego sto mi se napunio tajmer za hartovanje (morao sam da ubijem josh jednog satira ne bili nashao neki wicked leder recept =o))

Link to comment
Share on other sites

VISA, ako izaberes VISA Electron netje raditi.

Interesantno, ali radi :)

Popodne sam jedan nalog upravo produzio tako sto sam izabrao Electron Visa i sa "frozen" statusa je postao "active", sledeca naplata za mesec od tada i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...