Jump to content

SiCG - Spanija


manager

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:0][:D]

Kakav si ti krembil, covece kakvih sve debila ima ovde, pa ja bih stavio 9 Miatovica,samo da ne igra onaj konj-covek!!!!!!!!! Mijat je bio Car za ovog jadnika, bio i ostao. ono sto je Mijat uradio za nas i strani fudbal, ovaj degen nije nikad mogao ni da sanja. Upropastio je nas fudbal, aodigrao najvise utakmica za reprezentaciju, kakva sramota. Bolje Darko da igra umesto njega, zasto on nema mesta, kada je 900 puta bolji?!

kako kaze lag (bar mislim da je bio on)

ajde idi sutni se u dupe

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ocekivano:) nista nista ... tvrda tekma, dosta ruzna za gledanje. imali smo par sansi, najveca kada je kezman promasio "sansu".

remi odgovara i jednima i drugima, mozda malo vise nama. ostajemo prvi na tabeli sa 2 boda vise od spanaca.

duljaj najbolje odigrao, prekinuo je bezbroj napada spanije, dosta jedobro delovao na sredini. stankovic se nije video i nastavljaju se lose igre u repki za razliku od intera.

dragutinovic dosta nesiguran, zajedno sa celom odbranom. moze to itekako bolje.

navijanje nikakvo. bolje se cuo sever :))) sve u svemu moglo je i bolje:)

Link to comment
Share on other sites

ako se stankovic nije video odakle nam onda ta najbolja sansa kezmana???

nego da ste se kladili kod mene, a ne u raznim atlanticima... sad bih vas sve castio pivom... blah...

ja sam zadovoljan... realan X, mozda za nijansu blizi kecu...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

dobra tekma svidja mi se sto su najzad poceli da se bore kako treba... i ne ide mi u glavu zasto jestrovic nije igrao od pocetka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

dobra tekma svidja mi se sto su najzad poceli da se bore kako treba... i ne ide mi u glavu zasto jestrovic nije igrao od pocetka

mislis zasto je Milosevic igrao od pocetka ?!

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da kazem izlazi savo ulazi ilic... a taman sam pomislio da gori igrac od save (u datom trenutku) ne postoji u ovom delu mlecnog puta... kad ono, ne da ima, ngo nam sedi na klupi...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

nisam uspeo da procitam sve prethodne postove jer sam u zurbio bio :D

ali mogu samo reci da mi se utakmnica sta vise dopala,nisam ocekivao da ce tako proci........,mi smo mogli ladno i da dobijemo da smo bili malo spretniji ,ali dobro nadamo se da ce sledeci pt sreca vise da nas posluzi

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam onako reagovao samo zato sto mrzim glupog Savu, a Mijat mi je u svoje vee bio omiljeni igrac. Jednom idol, vecno idol. Inace i dalje tvrim i cvrsto stojim iza toga da bi i Mijat(ma koliko to izgledalo cudno) bolje odigrao od glupog Milosevica, taj bre nema mesta ni u Osasuni. Podseca me na Del Piera, i jedan i drugi, prefavorizovani, a ne vrede 5 para.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...