Jump to content

slikanje digitalnim foto...


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TT platio bi ljudima da me puste da slikam za playboy etc ... bezobrazno josh hocesh i da zaradish :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

shta bi sa hakovanjem?

( [;)] )...

pa zakljucio je da mu tu nema neke zarade,jer je los

pa sad hoce da se baci na voajerstvo :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

a zbog cega ste jadnici bre jedino je ivan nesto korisno reko a svi ostali samo prozivanje.znaci ok ja od sad kad neko napravi slican topic cu samo da serem ko retard i da zajebavam druge ljude posto ste baje kao.i bez pretnji da ce mi biti obrisani postovi posto ovi iznad nisu

Link to comment
Share on other sites

Brate mozes da natuces lepu kintu sa tim digitalcem od 100e...samo moras biti dobar i imati ideju i materijal za slikanje. ja ti preporucujem da napravis svoj sajt sa adresom www.litlegirls.com odes ispred nekog obdanista navatas malo dece ( mesano decake i devojcice ) i slikas ih u izovnim pozama.... sajt malo izreklamiras po engleskoj i kini stavis clanarinu 50e nedeljno, dodje ti 100000 nalozenih extara pedofila (koji bi platili i 100e nedeljno) i zaradis 50 * 100000 =mnogo kesa.

i dolazimo do toga da ti za ulozenih 100e za foto aparat i 2000 din za domen i hosting....zaradis 5000000e... AlI moras da dobro pazis da te ne uhvate jer ces onda zazaliti sto si razmisljao o kupovini foto aparata od 100e.

Milslim da sam ti otvorio oci i dosta pomogao , tako da zalim 20% od zarade...

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Postoje sajtovi na netu, doduse, ja sad nemam linkove, na koje mozes da postavis svoje fotografije najrazlicitije ... I onda ako se nekome dopadaju, mora da plati tipa 5 dolara ili slicno da bih ih skinuo i kasnije upotrebio za nesto drugo ... Vlasniku sajta ide procenat od toga, tebi ide neki deo ... dobijes kintu tek kad predjes 100 dolara zarade ... tako nesto. Sve u svemu, mozes da se oprobas.

Link to comment
Share on other sites

i pazi da budes originalan sa fotkama..

mada nema leba od toga...

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...