Jump to content

Cetiri kompa na prodaju. HITNO!!!


mutepb82

Recommended Posts

Sempron 2300

Nforce 2

ATI 9550 GE/TD (2 god. garancije)

80GB (Hitachi 2 god garancije)

256 DDR

17" LG 710s

bez CD Rom-a i FDD-a

cena 430e

kompjuteri su kupljeni 16.03.2005.

Prodaje se zbog legalizacije

bela boja

mob. 064/613-05-36

Sad, nije to moje to je nihova cena. I na raspolaganju sam od 11h-01h svakog dana.

Jebiga momci kupili racunare i sad moraju da ih prodaju zbog legalizacije.

Bruka

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Kakve vi ovde samo cene lupate...

Po nekima ovde, ja bih za 5 jaja i dzak krompira opusteno mogao da uzmem Sony lap sa centrino procesorom na min 2 ghz

Ako neces nesto da kupis, cutis i smrdish, ako hoces a skupo ti je, tu je PM, chemu to silno izdrkavanje...

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

Kakve vi ovde samo cene lupate...

Po nekima ovde, ja bih za 5 jaja i dzak krompira opusteno mogao da uzmem Sony lap sa centrino procesorom na min 2 ghz

Ako neces nesto da kupis, cutis i smrdish, ako hoces a skupo ti je, tu je PM, chemu to silno izdrkavanje

Nisam siguran, ali cini mi se da nema Centrino procesora na 2 GHz, ispravite me ako gresim.

Sa drge strane, covek je pitao, dobio je odgovor, a posto je ovo veseo forum, nekoliko njih je u tom stilu. To ne znaci da neko nesto mora ili hoce da kupi, nego kaze sta ima ako ima i zdravo.

I sve to za neverovatno povoljnih 430

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, ali cini mi se da nema Centrino procesora na 2 GHz, ispravite me ako gresim.

ima

i u pravu je rus, cemu...ako hoces da njaske imas gde, ne moras ovde, treba uvesti da ne moze da se udara reply na oglase kako ljudi ne bi kenjali, primer baxuz

Link to comment
Share on other sites

Ja licno postujem takvo pravilo ali ste u ovom topicu otisli malo predaleko. Nisam za lock nakon postovanja oglasa, jer mozda ljudi imaju direktna pitanja i slicno, ali na "obaranje cene" nisam raspolozhen za, prosto, svako ima prava da kaze cenu koju hoce, ako se neko nahvata, jebi ga, nije se dovoljno raspitivao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...