Jump to content

Pomoc!!


Recommended Posts

imam winxp pro , do pre neki dan sve mi je radilo ok , ali mi je uleteo neki virus neki trojanci , njih sam poskidao sa avastom , ali sad mi je windows skroz prso , kada udjem

u neki program ili u igricu , sve radi ok , ali kad izadjem u task manageru i daje ostaju aktivni ti programi u Processes ,i dalje ostaju u memoriji ne pomaze ni end process , plz help !

Only God Can Judge Me.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma imam i adaware i spybot s&d koristim firefox , probao sam i sa nod32 i Avast i norton i sve moguce nista stvarno neznam koji mu je qrac vise pokrenem neki program ili igricu izadjem i ono stoji u processes i vise nista nece da otvori od programa i onda naravno res , i onda ponekad nece da se restartuje samo stane na "Windows is shuting down" i posle moram na dugme .ako ima neko ideju kako da to resim neka postuje

Only God Can Judge Me.

Link to comment
Share on other sites

ma imam i adaware i spybot s&d koristim firefox , probao sam i sa nod32 i Avast i norton i sve moguce nista stvarno neznam koji mu je qrac vise pokrenem neki program ili igricu izadjem i ono stoji u processes i vise nista nece da otvori od programa i onda naravno res , i onda ponekad nece da se restartuje samo stane na "Windows is shuting down" i posle moram na dugme .ako ima neko ideju kako da to resim neka postuje

Jel si probao AVG(on ti je dzaba) on uklanja viruse i trojance za razliku od adawera koji je dobar samo za sitnije zajebancije tipa tracking cookie i data minere koje dobijas uz freeware ( ako procitas licencu od redlighta(program za pustanje media fajlova) lepo ti pise da instaliras neka govna koja nesto ceprkaju po kompu) i sitnije trojancice tipa mydoom itd...Dok AVG uklanja sve viruse trojance i ostale Gadosti iz kompa....Znaci instaliraj avg lepo ga Apdejtuj :) pusti da uradi full sistem scan i ako ima nesto on ce da spali....Ako ima previse zaraznih fajlova ONDA FORMAT Hdd-a kompletnog...I to resava problem!!

kad reinstaliras obavezno stavi firewall ( moja preporuka ti je zone alarm whit web filtering ) jer meni od kad sam stavio zone alarm Sve radi savrseno i nisam dobio i jedno govance sa neta niti virus itd.....znaci

1. backup-ako su fileovi cisti

2.FORMAT HDD

3.win

4.drajveri i najbitniji programi

5.adaware

6.AVG

7.zone alarm (mrzi me da pisem kako da ga konfiguruses.Procitaj uputstvo)

8.PAMET U LOBANJU ( TO JE U CELOJ PRICI NAJ BITNIJE)

ovo ti je ukratko resenje problema ako ti ovo ne pomogne baci komp i kupi drugi...

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...