Jump to content

krajevi...


Recommended Posts

hmm ae sad brzo...!

spisak najopasnijih krajeva,...

mesta gde se ne sme zalaziti nocu... a i danju...

cija je teritorija,... zvez., part., rad., i ostali...

btw. 21 blok,... je blok sa najvecim procentom samoubistava i narkomana:D ... tako je makar receno:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

xaxa

nema te munje kao najopasnije mesto,

to 21blok ti je sigurno rekao lik iz tog bloka :D jer obicno svako kaze za svoj kraj da je najopasniji ,u 21bloku imas Kenjaj navijacku grupu i oni jesu ono malo opasniji u svom delu tj. tamo gde im je kafic mada nije to nista ......

na banovom brdu su ti radovci,njihovi navijaci,tipa Nucleo i U.F. pa sad moze i to da bude opasno........

Vozdovac pak ima navijace zvezde i druge budale ,tako da nema ti tu opasnog kraja,ako ne vodis racuna moze svuda ,svasta da ti se desi ....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

migsa.. prosechna klinka u SAD izgubi nevinost sa 16 godina

zashto onda visish na RURu kad mozhesh da budesh deo statistike? ;)

hahhahah... znaci:D

e... Jose, es ti ovaj lik? "I learned about sobriety through the abuse of my friend."

i ebem ti koja statistyika, kad pada kisha:D

:))

nego da se vratimo na topic... ono...

...ok... u kom ste delu grada imali ne lepo iskustvo... (tipa, kradja, tuca, itd itd... )

... pre par dina, otidoh sa drugarima ( eddie, lav i leon (iz YY`a)) do Bezanije na neki cs mec... (spremanje pred turnir)... i lepo odosmo u neku igraonu, mislim da se tad zvala totemus il tako neshto... i posle nekih 10-15 minuta svadje... (neki lik sa vlasnikom oko mesta... zamalo da se poubijaju) sedopsmo da igramo cs...

i posle sat ipo irganja ortak (leon) je morao da se ode do kuce neshto... i ostasmo nas trojica... i tu odigrasmo jedno pola sata... i kao ae sad da palimo, ortak koji nas je doveo do te igraone (celtus) , otpratio nas je do stanice ( bilo je oko 00:00) ... kod stanice je bila neka trafika i tu je eddie kupio sok od breskve, il borovnice... (next)... i tu mi krenusmo da cekamo bas... prodje jedno 5-10 min... i eddie vidi nekog lika koji je isho brzim korakom ka nama... meni iza ledja... i kad je doshao na jedno 5-6m, razdere se baja ... GDE JE MOBILNI... edi tu u strahu isposti sok... i tu se ja automatski okrenuh ... kao,... koji mobilni... i pljas puce me lik u glavu... tu ja malkice izgubih ravnotezu... zamalo da sam pao... i tu dizem ja pogled... kad ono... jedno 25-30, njih ide ka nama... i dobro posle su ortaku zaboli mob... i posle 40-60 min... pricanja "brate, nisam znao ... brate kao ... brate ovoono... razumesh shta ja znam.... brate" i posle kao sve je kk...

ma marsh.

i iz kog ste vi kraja,...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...