Jump to content

ORGANIZATORI SU U PRAVU !


Recommended Posts

Cisto bi "ORGANIZATORI" turnira u Nisu mogli da kazu da je do diskvalifikacije doslo iako "REPLAY NE POSTOJI I SUDIJA NIJE BIO U SOBI NI JEDNOGA SEKUNDA MECHA" !!!!!! Tako da su verovatno telepatijom ili telekinezom dosli do odluke o diskvalifikaciji !? p.s. Ko zna mozda gresim ali jednostavno je situacija bila takva,a zanimljiv je i podatak da je ekipa BATTLE NET-a varanje u igri prijavla kada je JEBENO DRVO ostalo na otprilike 100 helta tako da....Nisu ispali......NIKAKO !!! [?]

Link to comment
Share on other sites

Cela prica je na postu Dota turnir u IGS-u u Nisu.Zamislite ORGANIZATORI mi prete da ce da me biju zato sto sam samo rekao istinu.Bas bedak verovatno necu moci da igram sledeci turnir u IGS-u ali zato vi ostali imate prilike da se lepo izigrate [:D] p.s. Mozda je ovo moj zadnji post posto su mi rekli ako zakacim jos neki ima da ubiju boga u meni !!!! [:(]

Link to comment
Share on other sites

a koja su pravila bila uopste? nesto u fazonu ne sme da se napada drvo ako nema kripova i ti tripovi? ma bezi bre...

europe-pvpgn.net zakon... nadjem se sa nashima , slovencima , hrvatima,makedoncima i przi....

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

E znas jednoga dana pucice nesto u srbiji na brdovitom balkanu,dici ce se kuka i motika,pa se drzite vi koj hulite!!!!!! [:D] p.s. Vec je dojadilo svima to sto je u Beogradu zivotni standard duplo a ko zna i koliko puta veci tako da....... [:D] Pozdrav iz Nishkoga pashaluka.

Link to comment
Share on other sites

E znas jednoga dana pucice nesto u srbiji na brdovitom balkanu,dici ce se kuka i motika,pa se drzite vi koj hulite!!!!!! [:D] p.s. Vec je dojadilo svima to sto je u Beogradu zivotni standard duplo a ko zna i koliko puta veci tako da....... [:D] Pozdrav iz Nishkoga pashaluka.

jeste,u bgd-u padaju pare sa neba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rece covek ciji je mobilni skuplji od mog kompa [:D]

:rofl:

istina je da je zivotni standard u naselju proporcionalan velicini istog :)

a sto se tice dote ko im jebe mater pisi brate registruj drugi acc i samo rokaj posalji meni mail ja cu da napisem :)) ^^

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sta bre manje agresivnosti... idi bre statore u pii.. i da ti nije palo napamet da se pii jer cu ti piiiiii mater u piiiiii... piiii jedna neizivljena brises piiii postove bez piiii potrebe... piiiii jedna piiii piiiii ti ja mamicu cim te savatam u tim piiii blokovima... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...