Jump to content

Recommended Posts

nisam siguran da li ova tema sme da se javno pomene, ali LJUDI!!! sve igraone se "renoviraju". Od kad se bilo ko plasi od pretnji vlade da ce legalizovati softver u srbiji? Ova situacija ce biti losa samo po nas korisnike njihovih usluga, posto ce kad(ako) se ponovo otvore cena biti bar 100 din. napisite ako imate neke informacije kada ce kriza prestati i da li ce.

Link to comment
Share on other sites

Tema definitivno nije za war3 forum ali ne znam gde cu sa nom u software mozda?

Plan skoro svih vlasnika igrao na je bio da predju na legalni WIN XP Home medjutim koliko sam ja cuo on ne sme da se koristi za komercialne svrhe to jest ne sme da se rentira CPU vreme dokle god je on instaliran. A PRO kosta duplo vise..

Naravno ovo sam samo cuo i ne znam koliko je proverena informacija...

Link to comment
Share on other sites

kolilko sam ja do sada shvatio, jos niko ne juri za igre, jure za windows i eventualno za filmove, a kad budu poceli za igre onda smo najebali, jer se to placa mesecno po kompu oko 1000-2000 mozda i vise a to niko nece imati da placa ili cemo mi da platimo sto je opet lose, a sto se tice windowsa ne razumem sto im je toliki problem da plate posto se to placa samo jednom i to ce kompovi sami otplatiti za desetak dana

Link to comment
Share on other sites

,,a sto se tice windowsa ne razumem sto im je toliki problem da plate posto se to placa samo jednom i to ce kompovi sami otplatiti za desetak dana "

To da kada se koristi u privatne svrhe(tj. kada ga imash kutji),ali kada je u komercijalne mislim da se platja godishnje neka kinta po kompu koja nije zanemarljiva

Predjite bre ljudi na linuks!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...