Jump to content

intel 2800 775 lga


zivk0

Recommended Posts

ga ploce su bar po meni ok za rad, ozbiljan rad, ali sto se tice drugih stvari tu sam skeptican za njih. Imao sam jedno vreme 865pe pro verziju ga ploce, overklok na njoj je bio blago receno katastrofalan, ali nabavkom asusa p4p800 dl, moj procesor je poleteo. Ga je stabilno radio, i stvarno nisam imao nikakvih problema sa istom, ali asus, abit, epox, msi su proizvodjaci koji ipak pruzaju malo vise!

Link to comment
Share on other sites

ga ploce su bar po meni ok za rad,  ozbiljan rad, ali sto se tice drugih stvari tu sam skeptican za njih. Imao sam jedno vreme 865pe pro verziju ga ploce, overklok na njoj je bio blago receno katastrofalan, ali nabavkom asusa p4p800 dl, moj procesor je poleteo. Ga je stabilno radio, i stvarno nisam imao nikakvih problema sa istom, ali asus, abit, epox, msi su proizvodjaci koji ipak pruzaju malo vise!

sad mi procesor radi na 3200 bez ikakvih problema bez menjaja cl-a (cl mi je 2.5) ono samo ventilator malo brze radi ali nema zabadanja i slicno ono meni ne treba vise sa 2800 na 3200 je sasvim ok, a graficka mi je leadtech 6600 td 128rama i sa standardnih 300 - 550 sam digao na 360 - 670 i i to radi bez problema,....

interesuje za koliko bi se performanse podigle kad bih stavio jos 512 rama 400mhz na DUAL mod,... i da li se isplati kupiti 2x 512 ddr2 na 533 da li ima poboljsanja u odnosu na 2x 400mhz... i koliko ...

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...