Jump to content

Visa Virtuon, lavli dzabli...


Sajro

Recommended Posts

Evo pre 15 min su trebali da mi naplate prvih 13E ali KITA, kazu da su mi "Invalid details", proverio sam 100 puta - sve sam dobro ukucao & stuff... u pitanju je sama Visa Virtuon, izgleda da se preko nje ne moze platjati WoW.

Lepo, lepo... blokiran mi je acc i ne znam shta da radim. Mada jebesh to shto ja ne znam shta da radim, ni ne igram WoW nego shto tje me brat obesiti na trgu za primer svim retardima koji se odluche da uzmu Visu Virtuon.

Damn it...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav ce situacija biti dole sa Game Cardovima, ali do Ceske su dovukli 40 ( da, dobro vidite 40 ) komada !!! wtf ? na 11.000 ljudi koji ovde igraju wow je to zaista "ignoracija" :)

Sva sreca da imam visu preko koje sam paltio drugi mesec inace bi bas popizdeo ... :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

neznam koj im je K . i sa holandskom CC koju ja koristim isto mi daje invalid details . ubacivao sam ponovo podatke i sve ok prodje da bi mi posle nekog vremena prebacio na ovo invalid ...

jedan od mogucih stvari na koje trenutno sumnjam je da zbog male svote CC kompanija blokira transakciju mislice da je neka mutljavina u pitanju, naime video sam na nekom holandskom forumu post typa koga je zvala CC kompany da mu jave: "otkirli smo froude sa vashom CC, izvesni "blizzard entertaintment" vam je skinuo 15 ejurosa sa rachuna ! te smo ga blokirali" wahahah :P

Link to comment
Share on other sites

Koja kartica?

P.S.

Da li je nekom proshlo platjanje, bilo kome?

EDIT:

Ja sada ne mogu ni da se ulogujem na Account Management. Do yaya...

Bez panike.

Server je nesto down do 22:00h koliko sam skontao.

Ne mogu ni ja da menadzujem acc, niti mogu da menadzujem acc iz igraonice koji je aktiviran pre 2 nedelje (znaci nije istekao).

Bice sve ok :)

Link to comment
Share on other sites

We are aware of the connection and login issues affecting certain players at the moment and are investigating the cause of these problems. We will correct these issues as soon as possible and apologise for any inconvenience caused. We thank you for your patience and understanding in this matter.

Po meni se skenjao billing system :) sve ce biti ok ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Denise, nemam blage... meni i dalje pishe "Pending", znachi da nije josh uradjen pejment, do pre 1h nisam mogao da se logujem na acc jer je istekao free month... a sada mogu.

Najbolje je da sachekash par dana a ja tju chim mi u Accaunt M. bude pisalo "A C T I V E" velikim, boldovanim, plavim slovima retji i onda mozesh bez imalo frke da uzmesh Visu Virtuon... a do tada nemam blage ni ja da li ovo radi ili ne radi.

Link to comment
Share on other sites

Nije bas da cu vam pomoci ali sam pre par dana kukao na Internet/mobile forumu kako mi odbijaju Virtuon na dva mesta na internetu (registracija domena) a na racunu definitivno imam kintu potrebnu za uspesno obavljanje transakcije.

Bio sam do Raiffeisena, kazu, kod njih je sve ok, kartica nije blokirana, levo desno ...

Sad javite obavezno ako vam virtuoni ne prorade, da idem da kazhem u banci da im je problem globalne prirode, a ne lokalno samo kod mene :)

Link to comment
Share on other sites

I kako si resio problem ( ako si ga resio)? Imam istu karticu, uneo sam i tacan broj i authentication number i opet mi daje istu poruku kao i tebi, "Invalid details or Payment refused"...i vec sam bas nervozan, jer je ovo vec drugi dan da ne mogu da se ulogujem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...