Jump to content

Gank or NOT?


Freestyler

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li se bavite time? Znaci za one koji ne znaju sta znaci,

Da li kad naletite na "protivnika" dok kripuje ili sta vec, dodjete i lagano sa ledja ubijete?

Tako mene napadaju non stop...

Sinoc me lik tako napao ali sam pobegao i kada sam se napubio HP/mana vratio se i nabio ga ;-)

Ma tipa nisam to do sada radio ali razmishljam da li da pochnem... znachi ovi shto su oko mog lvl-a svi su me napadali tako.. nijedan nije onako na ferku..

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Preko Gankinga sam nabacio najvise "recki" do sada [:D]

Nista lepse nego nekog uhvatiti u masinicu dok jos nije spreman ;b way of teh true pk :)

Licno, vise volim kada me neko ubije tako sto me gankuje nego kada se obojca "psihicki" spremamo ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

mrzim ganking i to ne radim

NO

satisfakcija kada dispechujesh nekog ko je mislio da te savata sa ledja je enormna =o))

na zhalost sinotj fok samo mirno "lovio kornjache parttwo" doshao je trol rogue 5 niivoa iznad mene...zlo!...kad nisam bio spreman skinuo sam mu 10ak posto helta samo, kad sam bio spreman drugi put ostalo mu je malo vishe od pola helta ali ni to nije dovoljno...znachi frost trap, wing klip i pet i opet nisam uspeo da dobijem range da ga povredim dobro...

chini mi se da za huntu trenutno samo u pvp dolazi do izrazhaja da li ima optimalnu opremu za svoj nivo...

Link to comment
Share on other sites

afaik gankovanje je termin koji se koristi za gangbangovanje a to je kada te dovati njih vise i prosiri ti guzni otvor. 1vs1 nema veze sa gankovanjem....noobaz...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Sinotj sam gledao brata pocrvenelog, na ivici da plache... on je lvl 24 i dok je kripovao doshao mu s'ledja :-) Troll Rogue jedno 6 levela vetji i naravno killovao ga. To nije problem, problem je taj, shto ga je taj isti Troll posle ubio josh (NE PRETERUJEM) 15 puta... svaki put kada dodje do corpsea i ozivi se, ovaj ga ubije!

Ja mu govorim, "neka te andjelko vrati u zivot" - ali jebiga nema chovek para posle za popravku (imao je 5s a vetj mu je oprema bila sjebana, ono iskoshtalo bi ga 40s popravka).

Jebga...

Link to comment
Share on other sites

Ma zna i on, nego je bilo neshto tipa ovako:

Ubije ga prvi put dok je kripovao, "ok, opushteno... smrad pogani shto me ubija na kripu iza ledja kada je 6 levela vetji od mene a ja josh Hunter i on sa ledja". Dodje on do lesha, ovaj naravno Rogue u stealth modu... reviveuje se krene opet za 10 sec da bije istog monstera, ovaj opet s'ledja... tu vetj pochinje da se nervira! :) Dodje on opet, reviveuje se... naravno ne dira vishe monstera, krene ka svojoj teritoriji kada ono opet ovaj i naravno smrt... ledja, pola helta, nema potion, nema peta, NEMA SHANSE!

Ja mu tu kazem da se lepo reviveuje kod andjelka i uradi teleport... on netje kao "ma nije vishe tu, evo sachekatju 15 minuta". I PAZITE OVO, ON CHEKA 15-20 minuta, dodje do tela... A ONO ISTI ROGUE OPET TU! :))) I svaki put "ma netje vishe" :))) i na kraju posle jedno 10-15 smrti izloguje se, baci misha i zvuchnike sa stola... poludi, pochnu suze da mu idu.. DECHKO DOZIVEO NERVNI SLOM! :)))

A meni je josh vetji mozak taj Rogue koji je potroshio oko 1h na to ubijanje 6 levela manjeg igracha bez peta, bez pola helta, bez daljine da ispali bar jednu strelu (sushtina Huntera jelte!)... UZAS!

Link to comment
Share on other sites

za mene je gank postao "ubiti hordu"

ali retko kad ih napadam dok se bore sa creepovima osim ako ih ima vishe

u svakom sluchaju svaka horda bez obzira na lvl mi je KOS

pravi gank (izvorni) je kad ubijesh nekoga i onda mu se izlezavash na corpsu

zakon je rogue lvl60 ubijesh koga hocesh kad hocesh gde hocesh i koliko god puta hocesh a niko ti ne moze nishta

recimo da paladin moze jedini da prezivi duze od bilo koga ili druid mozda...

pre neko veche sam 3 horde 10lvla slabije ubijao jedno sat vremena i uopshte nije naivno... rogue 47, mage 44 i shaman 43

jednog sapujesh, drugog ubijesh za vreme stuna a treceg jurish po vodi =)

prvo sam cepao samo rogue-a dok mu vreme za resurectovanje nije bilo ogromno...

onda sam prilazio magu koji je bacao aoe i svaki put pridjem kad baci i onda ga prebiju gardovi !!! hahaha

a shaman je glup za rogue-a nemojte igrati shamana (cheap shot, sinister strike, kidney shot, sin,sin, evis i on je prso i to ako je lvl isti ko rogue... inache ne izdrzi ni toliko)

i to u sred booty baya gde me smaraju oni goblini...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

za mene je gank postao "ubiti hordu"

ali retko kad ih napadam dok se bore sa creepovima osim ako ih ima vishe

u svakom sluchaju svaka horda bez obzira na lvl mi je KOS

pravi gank (izvorni) je kad ubijesh nekoga i onda mu se izlezavash na corpsu

zakon je rogue lvl60 ubijesh koga hocesh kad hocesh gde hocesh i koliko god puta hocesh a niko ti ne moze nishta

recimo da paladin moze jedini da prezivi duze od bilo koga ili druid mozda...

pre neko veche sam 3 horde 10lvla slabije ubijao jedno sat vremena i uopshte nije naivno... rogue 47, mage 44 i shaman 43

jednog sapujesh, drugog ubijesh za vreme stuna a treceg jurish po vodi =)

prvo sam cepao samo rogue-a dok mu vreme za resurectovanje nije bilo ogromno...

onda sam prilazio magu koji je bacao aoe i svaki put pridjem kad baci i onda ga prebiju gardovi !!! hahaha

a shaman je glup za rogue-a nemojte igrati shamana (cheap shot, sinister strike, kidney shot, sin,sin, evis i on je prso i to ako je lvl isti ko rogue... inache ne izdrzi ni toliko)

i to u sred booty baya gde me smaraju oni goblini...

prize.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma u wow-u moze njih par da me napadne i da ja njima proshirim guzni otvor... nego ako mi campuje corpse to je gank... ili ako ja campujem...

cyro... ne smaraj... dugujesh ljudima po 1000dinara jer si rekao da necesh odustati od paladina... i shta je sad bilo?

a lik sa slike lichi dosta na tebe...

ja to ne radim zato shto sam hepi... i mene su tako smarali, moram da prenesem mrznju

a ti shto ne znash da predjesh lvl14 teshko da mozesh nekome neshto da prigovarash... i trazish non stop da ti neko pozajmi pare... smor

pozdrav...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam razmisljao i kada smo vec na PvP serveru onda je ne postoji Gank. PvP server sluzi da bi naneo bol drugj strani. Cela poenta je da se druga strana uopste ne razvija, a to se postize gankovanjem (mada se ne razvija ni ovaj, ali je psiholoski pritisak veoma jak sto se da videti iz primera).

Meni je u pocetku bilo ok kada svi zajedno (Alijansa i Horda) rade iste questove cak i jedni drugima pomazu, ali moramo biti realni, sta cemo onda na PvP serveru? Ako najveci broj situacija ti samo prodjes pored Hordiste, cemu sve to? Trebalo je onda da igramo PvE i da radimo questove.

Cao djaci.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bas tako bolke... sinoc u aratiju je izbio zesci fajt... kako smo bili u keepu i odvalili svu hordu unutra ovi su se skupili ispred i cekali pljas pljas :) 20 na 15 je bilo u korist horde ali bas je bilo extra

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

bas tako bolke... sinoc u aratiju je izbio zesci fajt... kako smo bili u keepu i odvalili svu hordu unutra ovi su se skupili ispred i cekali pljas pljas :) 20 na 15 je bilo u korist horde ali bas je bilo extra

i have been there :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

afaik gankovanje je termin koji se koristi za gangbangovanje a to je kada te dovati njih vise i prosiri ti guzni otvor. 1vs1 nema veze sa gankovanjem....noobaz...

ovo je 'gore' btw [;)]

ovo shto vi pominjete je pre ambush

kome ovo smeta ima PvE servere

Link to comment
Share on other sites

Dalibore, izvini shto si retardiran! :-)

Ne dugujem ja nikome nishta, A TEBI NAJMANJE!

Pare? Trazio sam 2 puta u zivotu pare od nekoga... 1) Od Zombija iz cimanja 2) Od Zombija kada mi je trebalo. To je to, zato ne lupaj gluposti.

Drugo, shto se tiche mog levela... chisto da znash, ne raste kita od vetjeg levela Dalibore! :PPP

To da lik lichi na mene, ne znam - mozda, ali bih rekao da najvishe odgovara tebi - znam koliko volish nagrade! :D

U are so strong and cool... ajde sada odjebi od foruma i vrati se za 2-3 nedelje i donesi nam esej o tvojim novim pustolovinama kako ubijash 10 njih sam i to vetjeg levela od tebe, jerbo svi znamo kako si ti najbolji WoW igrach medju nama i svi volimo da slushamo tvoje pustolovine. We all belive in you bro'...

Peace, pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...