Jump to content

Savet


Recommended Posts

Evo uzmi npr mreznu administraciju i jedan njen mali deo tipa subnet maske o kojima mozes da napises seminarski samo tako a one su samo crno ispod nokta mreza...

Been there but I didn`t done that. Fuck. Mcse al zavrshicu ga jebem li mu dete.

Ali opet to nije to... Ma neverm vishe, smorio sam se [:0]

Ako imash kinte kreni da se bavish prodajom i rentom ovakvih stvari:

Pls mi objasni samo ukrtako o cemu se radi. Izgleda mi zanimljivo al ono samo par reci...

V

Link to comment
Share on other sites

dve kompanije koje se na danashnji dan smatraju "vesnicima revolucije u reklami" su Jestertek (odnedavno preimenovani u GestureTek) i X3D (odnedavno Opticality Corporation).

Prva firma JesterTek razvija "interaktivne" sisteme prezentacije i reklame - njihove tehnologije su:

1. JestPoint (GestPoint) - upravljanje kompom bez ucheshca misha i tastature (sistem veoma lichi na upravljanje kompom iz filma Minority Report)

2. GroundFX - interaktivna projekcija - ovo nemogu rechima lepo da objasnim, ali ako pogledash filmove sa sajta bice ti jasno - otprilike predstavi projekciju koja reaguje na pokrete nad njom.

3. VividGX - sistem interaktivnih igara - fazon je u tome shto sistem radi chroma keying u realnom vremenu i chovek se prebacuje direktno u kompjuternu igru :)

Druga firma (Opticality) proizvodi prve u svetu 3D plazma ekrane. Mogu samo da kazem da su oni buducnost marketinga...

Elem, zashto ja sve ovo pishem - pa zato shto trenutno radim sa svim ovim tehnologijama u Moskvi i mogu da vam kazem da je buducnost mnogo blize nego shto svi mi to mozemo sebi da predstavimo [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ali trenutno samo sa domacim sirovinama ako je moguce jer pdv ubija za uvozne sirovine

Ja proizvodim od uvoznih sirovina, nije strashno. Nije neka mega proizvodnja, ali opet..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odesh depilirash bulju i postanesh zhigolo, jebesh babe za pare :D

American dream :) (penal)

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...