Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kimi pernja a iza njega pičvajz.. prvi put preticanja u monaku otkako je sena poginuo bre! sjajna trka :)

bedak mi je zbog alonsa, kapiram da je imao nekih problema, tokom cele trke je veslao volanom.. btw zna li se što mu je treptala štopaljka pred kraj trke?

Link to comment
Share on other sites

tu tambz ap za trku, fizikela cava shto je popustio onako lako pred trulijem, albers cava shto udara sto puta i nikako da ispadne iz trke, shumi cava shto je zadrzhavao sve ostale, truli car, hajfild car i kimi car ofkors ;)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

E glupog li minardia. Jednom budu bolji od Jordana na kvalifikacijama i odma se sjebu [:(] i usput povedu pola trke sa sobom. Inace ovo je bila najzanimljivija trka u monaku jos od one kad je pobedio Panis kad su svi ostali pocrkali.

Inache danas se dogodilo cudo... po prvi put sam navijao za montoyu ( u onom trenutku kad je stigao Alonsa).

I takodje moram reci da Alonsu treba da malo pricate fair play a ne samo shumaheru, jer posle ovoga sto je danas radio (Mislim na alonsa) stvarno zasluzuje tonu hejta. A za one koji ne znaju na sta ja mislim pojasnicu.

Heidfeld predje alonsa u onoj shikani iza tunela, Webber provali gde moze da ga pretekne i pokusa isto u sledecem krugu. I stvarno prodje on pored njega. Skoro da ga je presao kad alonso prolazi kroz shikanu pravo i ostaje ispred webbera. Sledeci krug ista prica ali je ovaj put Webber ostao pored njega i prosao ga je sto je i bilo ocekivano. Dakle Alonso nije jednom prekrsio pravila vec dva puta uzastopno [:(!]

Samo mi je zao sto ga nisu pretkli i ostali vozaci.

A zasto je Alonso bio tolko spor ne znam ali pretpostavljam da je imao kvar sa elektronikom... bar je tako izgledalo [b)]

PS: U pitstopu red bula mehanicari su bili probuceni u Stormtroopere [8D]

Link to comment
Share on other sites

mnogo dobra trka, ne secam se kad je bilo toliko pranja u poslednjim krugovima. i naravno rob koji pusta shumija 300 metara pred ciljem jer ima stavku u ugovoru "poslusaj sta ti pricahamo ili odose zena i deca" i onda shumi koji zabada ralfa kad su prosli kroz cilj, rofl
ma samo ticu,ovaj put su mu barem dozvolili da zavrshi trku.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a gde je tu alonso prekrsio pravila?????

Prekrsio je pravilo koje kaze da vozac ne sme da presece put ako mu to donese poziciju a njemu to jeste donelo poziciju posto je webber vec bio ispred njega. I jos je to pokusao i drugi put ali neuspesno.

Link to comment
Share on other sites

hah ta akcija sa Webberom i Alonsom je bila super. Ne znam samo zashto su renoi na kraju onako posustali... Bedak mi je za Red Bull, nisu bili loshi ali im nikako nije ishlo. A mehanichari su im bili zakon u SW kostimima [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Prekrsio je pravilo koje kaze da vozac ne sme da presece put ako mu to donese poziciju a njemu to jeste donelo poziciju posto je webber vec bio ispred njega. I jos je to pokusao i drugi put ali neuspesno.

Pa koliko ja znam to nije krsenje pravila!!!

Prekrsaj bi bio ako je napr. on bio 2 a webwr 1 i da ga je prestigao tako sto je skratio krivinu!

A u ovoj situaciji alonso je bio ispred da ne bi bilo sudara itd skratio je krvinu i vratio se na isto mesto tako da nije zaradio poziciju!!!

Hocu da kazem da se vratio na isto mesto na kojem je bio pre ulaska u kriinu!!!!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Stvarno steta za Raikonena, covek je zasluzio da pobedi. Mada ako mu je uteha bar je preziveo onakvo izletanje. Da je udario u Buttona druga bi to prica bila. Nego onaj njegov tocak je stvarno neverovatno poleteo, kad je pukla osovina.

Inace najprijatnije iznenadjenje trke- Kultard. Da mu nisi dali penalty bio bi on i 3.

PS: A sto je uopste dobio penalty??? Ja nisam video taj deo trke...

Link to comment
Share on other sites

žao je i meni kimija, navijao sam za njega, ali sam je kriv, dva puta je baš žestoko blokirao prednji desni točak. a ko god da je određivao strategiju je mogao da ga povuče u boks pa bi uzeli treće mesto..

montoja će ako ovako nastavi postati klovn, maskota f1..

Link to comment
Share on other sites

RASHILA SE GUMA hehe...gledo sam trku sa 8 Likova nalozenih na F1 ono prao, mozete misliti koja su to bila prozivanja Rashila se Guma, Ponesi Kanticu za pjesak sledecu trku itd..ludilo brate

btw u svakom sluchaju svaka chast Alonsu momak je gotivno odvezao trku..

pozdrav autoru pisme niš mi se ne da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...