Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne razumem shta si hteo reci....osim ovog ironichnog, dela naravno.

meni je prosto neverovatno da neko moze toliko puta da zasere.da se barem malo kontrolisao tokom sezone i dalje bi mogi nechemu da se nadamo, ovako pishi propalo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

brate urgh,meni ti nisi jasan:)posle ove trke se vidi da montoya zasluzhuje samo respekt...pizzoni se borio za neko jebeno 10. mesto

montoya vozi do jaja.ove godine se podredio kimiju.dok je bio prvi montoya je nastojao da usporava ralfa,samo da bi kimi prishao(iako je mogao opushteno da zapali,bude prvi...)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

novinari vole da naprave mnogo buke oko gluposti.. prost jeste izbacio senu u poslednjoj trci 1990, pa dogodine sena njega, i jesu se mrzeli, al kakve to veze ima sa seninom pogibijom kada prost tada više nije ni vozio? uostalom, nije poginuo svojom greškom..

btw, ako smem da primetim, sena je svojom pogibijom spasio jedno 5 života, jer su posle toga do jaja unapredili bezbednost.. od te 94. pamtim nekoliko gorih udesa bez takvih posledica.. npr. ono kad je šumi slomio nogu, pa ralf dvaput u indiju, a nije naivno bilo ni ovo fizikelino prekjuče.

Link to comment
Share on other sites

da, ali najbogatiji vozač je niko drugi do edi irvajn.. ulagao je u nekretnine i ubio se od para, čini mi se da sam negde čuo da je težak preko jednog biliona, kako neki prevode englesku reč za milijardu :)

Link to comment
Share on other sites

uuuu u indycaru se desio neki nasty udes za vikend.totalno smrskana formula(na dva dela)i u plamenu.naravno kokpit od nekog tamo titanijuma netaknut,vozach je prezhiveo.

naravno,ko drugi do vilnev "netjuzavrshimkrugotjudaseslupam" je rekao kako je danas formula postala dosadna,jer nema tog rizika od smrti,koji mnoge privlachi(?!):D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

i tako, uzeo je alonso titulu, a meklaren prešao u vođstvo na konstruktorskoj tabeli..

lik je uzeo titulu ni kriv ni dužan, ali da se ponovim: da nam je neko na početku sezone ponudio da šumaher i ferari budu treći, dali bismo rođenu kevu za to, tako da ne treba biti preterano smoren..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...