Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nemoj, ima da bude Kimi! :)

Za Barikela mi je drago shto odlazi iz Ferarija poshto ce sledece godine moci i on malo da pokaze shta zna, a ne da ide stalno iza Schumahera. Dodushe Zauber ce biti jak sledece godine sa BMW-om.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Barikelo nece pokazati nista, jer nema sta da pokaze.rodjen je da bude 2. vozac.

nego sta mislite kako je sada malom Masi?

Sumi ce da ide u penziju za godinu-dve, a do tada ce klinac da skuplja iskustvo u ferariju kao drugi vozac. kad ode Sumi, mali bi mogao da explodira kao vozac (ne mislim bukvalno [:)] ).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kako coveka sere to je znaci strasno.. 2x incident sa kimijem sada ovo.. bogu da zahvali.. ili nekom voodoo vracu....

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja navijam za meklaren ( ne zbog kimija, koji mi je antipatichan, ili barem je montoja mnogo vishe meni cool) jer kada sam poceo da gledam f1, krajem 80-tih tada je ajrton sena vozio crveno belu MClaren-Hondu a Marlboro im glavni sponzor (najlepshi bolid svih vremena) ali ne kapiram mrznju prema renou. Alonso nije prljav vozach kao Shumaher, imaju najpouzdaniji bolid od svih timova a Reno ima duuugu tradiciju u f1, koja je imala naplodniji period dok su saradjivali sa Vilijamsom....

Go McLaren ( valjda ce se jednog dana Honda vratiti saradnji sa MClarenom ), go.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa nisam baš siguran da je reno bio najuspešniji kad su sarađivali sa vilijamsom.. imali su fabrički tim u turbo eri koji je jebao keve..

ne znam, meni je alonso sam po sebi ok, al me flavio nervira jer je šumaher najviše svinjarija pravio dok je bio u benetonu..

Link to comment
Share on other sites

Tako sam se iznervirao zbog Montoye da to nije normalno :((

Ali nema veze, vazno je da je Kimi napokon stabilan. Alonsko je ok lik, ali kao shto reche igz uvek sam bio fan McLarena...

Josh me je iznervirala ona glupost sa Williamsom - mislim shta napravishe ono sa gumama?!? Za MS-a mogu samo da kazem da se pokazao u pravom svetlu kada nije pushtao Webbera, a za Buttona i Sato-a imam samo rechi hvale :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nema dvojbe (no doubt :)), i dalje navijam za Ferrari... Kao sto sam navijao godinama za Schumachera...I dok je bio u Ferrariu koji nije mogao da zavrsi trku zbog glupih kocnica...

Kao sto sam navijao za Alena Prosta pre nego sto je Schumacher poceo da vozi...

Isto tako navijam sada za Schumachera i za Marranello Tim...

Svi vi koji menjate timove i vozace sezonski... Vas izbor :)

PS Verujem, a moja vera je jaka, da rajkonen (sa malim r) pojma nema. Alonso dobro vozi... Baton je odmah iza njega... I svi ce oni imati sanse tek kada se Schumacher povuce...

Link to comment
Share on other sites

PS Verujem, a moja vera je jaka, da rajkonen (sa malim r) pojma nema. Alonso dobro vozi... Baton je odmah iza njega... I svi ce oni imati sanse tek kada se Schumacher povuce...

Da verovatno vozi u meklarenu preko veze ^^ daj ljudi, razmislite prvo pre nego shto postujete.. :)

Link to comment
Share on other sites

PS Verujem, a moja vera je jaka, da rajkonen (sa malim r) pojma nema.

kresh, evo slika za tebe poshto ne volish kimija

kimi.jpg

meni je sezona do jaja, konachno se prekida dominacija jednog tima i jednog ogavnog choveka, dodushe odlichnog vozacha. mclaren 4 teh win!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam imao nista protiv Alonsa dok ga nisam video u monacu [:(!]

Inace ja od kako znam za formulu 1 navijam za Sumahera (starijeg naravno [:D] ) a ako on vec ne moze da pobedi u ovoj sezoni, nek to onda uradi raikonen posto je ipak mnogo bolji od Alonsa (kome izgleda pomaze ceta vudu svestenika [:p] )

Nego ko je gledao tursku na HRTu 2 je stvarno imao razloga da se smeje

Voditelj 1: I to je to Button je presao Alonsa

Voditelj 2: Ne to je Raikonen presao saubera za krug

^^^^

samo jedna od mnogih gluposti koje su lupili [:o)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...