Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uljuchio sam se u prenos bash kad je krenuo krug zagrevanja.koji bedak ceo dan sam zheljno ischekivao trku:(

znachi timovi koji nisu krenuli trku su hteli da voze,sa menjanjem guma,normalno bez osvajanja bodova,chisto zbog publike.svi su se slozhili(i dzhordan i minardi) sem ferarija.verovatno je publika zbog toga bila ogorchena na ferari

ja koji ne volim(blago recheno:))ferari izuzetno poshtujem tu odluku jer bi to onda tek bio cirkus.zashto da oni ispashtaju...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

badnik (blago receno) nije tako kao sto si rekao... FERRARI nije bio prisutan tom zasedanju na kom se glasalo... Vec je jordan bio taj koji je hteo da vozi i nije hteo da se solidarise a minardi je onda hteo da vozi zato sto je jordan pristao... To su 2 tima sa Bridgestonom od 3... Ferrari se nije uopste izjasnjavao po ovom pitanju.... Ako vec nisi obavesten, probaj malo da slusas komentatore tokom prenosa... Ili poseti www.f1-live.com pa sam procitaj sta i kako...

To sto neko ne voli Ferrari ne daje mu za pravo da stvari tumaci kako on misli da su se desile :)

Ivane, oces da se kladimo i za sledecu trku? [:D]

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

pa svako ima losu sezonu... meklaren je bolji tim jer mu je u proteklih par sezona 15 puta otpao tochak u sred trke?? a ferari je losh jer su pravila promenili ne bi li jos neko gledao f1 osim njihovih fanova... blah

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ferrari je jako dobar tim zato shto ulaze 2 puta vishe para od ostalih...

Po budzetu su nekada bili broj 1. Ali vise nisu... Sada je naravno Toyota najvise novcanih sredstava ulozila u svoj tim i razvoj...

Ferrari je dobar TIM, zato sto kod njih vlada nesvkadisanja radna klima.. Svi su vise manje kao porodica... Svima je poznato da svake godine idu SVI u timu zajedno na skijanje na desetak dana... Svi se veoma dobro poznaju i van posla...

A da ne govorimo o cinjenici da razvoj

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

ma jok bre ferari je kriv shto francuzi nisu nabavili dobre gume... pff

toyota je josh proshle sezone ulozila vishe love od ferarija sta sada daje rezultate

a ne vidim sta je tu nelogichno da onaj ko moze da skupi najvise sredstava za ulaganje i ne bude najbolji ? nekad je mercedes nekad je ferari nekad reno itd...

ja sam generalno bio fan ferarija mnogo pre nego sto sam poceo da pratim formulu tj jos od kad sam bio malo dete i kad sam dobio veliki buragov model 1984 GTO :)

retroooo -> http://next2.web-cars.com/gto_nu_images/84...factory_a_s.jpg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma ferari je ekipa koju naprosto niko ne voli... pravila se menjaju samo zbog njih... a kada su mika i kultard JEDINI zavrsavali trke u istom krugu??? trajalo je toliko kratko da se izgleda vise niko ni ne seca...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ja nemam ništa protiv ferarija, samo ne mogu da mislim ništa dobro o čoveku koji se toliko puta nesportski poneo..

a bar polovina njegovih navijača ovde f1 prati suviše kratko da bi se sećalo drugih šampiona, pa čak i tih nesportskih poteza mladog mihaela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...