Jump to content

razlika izmedju pink i b92


Recommended Posts

jebi ga, ja to isto pričam svaki put kad se povede spika o tv stanicama..

najbolje je ipak ne gledati domaće kanale.. u stvari, još bolje od toga je ne gledati ništa..

Link to comment
Share on other sites

pink je fens... b92 nije.. end of story

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

decko ga je opisao najbolje moguce

shto se i nervirati kad se zna da je tvb92 zato i stvorena

mada mi se gade i pink i b92 podjednako (ipak je pink i pored svoje iskrenosti mnooogo gadan).... a istina je tu negde izmedju...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta je vama?? 'el ste pili mastilo? Normalno da TV stanica mora da bude komercialna jer one spadaju u sredstva masovnih medija i po samoj definiciji TV stanica je komercialna, a vi se cudite ko da ste otkrili rupu na saksiji???

Jednostavno ako vam smeta daljinki u ruke i skljoc ili ko ja za nedelju dana gledam tv ukupno 15 min.. i bas mi lepo :)

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, Statore, nije ovde rec o nama koji imamo fantasticne mogucnosti samorpocene, mi se vde brinemo za druge, koji nisu uspeli da dostignu nivo da znaju sta je za njih dobro a sta lose. Zbog tog mi pokusavamo da ih naucimo da misle na sebe, bas kao sto smo mi to naucili. Ili da citiram indijansku poslovicu:

Nismo mi nasledili zemlju od nasih predaka nego smo je pozajmili od nase dece.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

,Mar 4 2005, 14:21:05] Nismo mi nasledili zemlju od nasih predaka nego smo je pozajmili od nase dece.

bash to - kada gledam kako okolina utiche na klince (shto je i normalno) najezim se... dodushe, josh uvek ima mnogo ljudi koji su racionalni i imaju ukusa tako da nema razloga za paniku! [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Moze PINK da mi polize kaktus!!! De cu da gledam gomilu grand production i city rec. kretena...nema sanse BREEEEE!!! A i ostatak programa im je SICK, sem sto ponekad emituju dobar film.

B92 ima hrpu kvalitetnih dokumentarnih emisija, crtaca...i najnormalniji je kanal koji mi imamo (bar ja tako mislim).

Koga zanimju vesti i prozivke nek ide po kuci pa nek lomi ako oce, bole me...

Link to comment
Share on other sites

nema razlike izmedju b92 i pink osim sto b92 pored sve svoje izfoliranosti, kvazi urbanosti misli da je najpametnija, najbolja stanica.

a da ne pricamo kakav im je politicki program. sto lepo ne promene kolorit iz crvene u plavo - zutu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Moze PINK da mi polize kaktus!!! De cu da gledam gomilu grand production i city rec. kretena...nema sanse BREEEEE!!! A i ostatak programa im je SICK, sem sto ponekad emituju dobar film .

B92 ima hrpu kvalitetnih dokumentarnih emisija, crtaca...i najnormalniji je kanal koji mi imamo (bar ja tako mislim).

Koga zanimju vesti i prozivke nek ide po kuci pa nek lomi ako oce, bole me...

alpinista, nesto sa svarcnegerom, pa stiven sigal, pa alpinista, pa alpinista, pa mega premijera alpinista... :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pola od onoga sto onaj rece za B92 stoji, nije da nije, al da se sad ovde iseravamo

kako je pink bolji, e pa zagrizete mi ga malko, braco...

Ipak na B92 ima stvari koje na svet danas gledaju bistrim pogledom, za

razliku od ugla gledanja kroz ruzicaste 3D naocare (ko one iz Politikinog Zabavnika) [:D]

Mislim, jes da i meni ide svetski na jaja kad na B92 u SHO-BEE-DOO top listi

vidim EMINEMOV NAJNOVIJI HIT,

ALI sve to pada u vodu kada na pinku vidim VECERNJI SOU BOSHKA FEGETA

SA CIJE LEVE STRANE SEDI NEKA FOK BABUSKARA OD 5 BANKI SA

FRISKIM SILIKONIMA KOJI TEK STO NE PUKNU, a o odeci da ne govorim...

I da dodam da je B92 jedina koja prenosi sudjenje onim govnima u Hagu,

cisto da dobrodusni srbi ne zaborave KO IM JE STAVLJAO PENIS U GUZU

PROTEKLU DECENIJU...sto neki nazalost ne kapiraju vec i uzivaju u celom

sranju na foru: "uuu, brate esi vido juce al je sloba ebo kevu onom svedoku iz

tuzle, siptarchina glupa, ahahahaaa..."

A da, moram da opljujem UTISAK NEDELJE da ne bude da ih sad sve branim,

ona OLJA je postala prava CINICNO-SAMOUFURANA KUCKA za razliku od

96-te kada sam veoma rado pratio njenu emisiju na StudioB kanalu...

Sama sebe je sjebala onog trenutka kada je dovela prvu osobu iz radikalskog i

SPSovskog gneza da gostuje tu, kur moj bi ih pustio da prismrde tu,

pa makar mi svi kenjali da nisam demokratican i sl...neki red mora da postoji...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

mjuzu na stranu, pink odavno nije pustio dobar film(valjda otkako je otishao nemechek, koincidencija ili ne, istovremeno rts sada daje bolje filmove nego ikad) b92 daje dosta stranih programa(bbc dokumentarci i sl.)+NBA+poneka_dobra_serija tako da ja nemam dileme: B92>>pink (pogotovu kada se i doda i "mjuza" sa pinka)

shto se tiche emisija koje same snimaju, te 2 stanice predstavljaju suprotne krajnosti i kao takve uopshte ih ne gledam(sem retrovizora na b92, vishe zbog smeha nego zbog kvaliteta sadrzaja)

najbolje je shto reche Ivan gledati samo strane programe tj. samo ono shto je sinhronizovano ili titlovano

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

ma sto uopste gledati tv kad je tu dvd-rom (iliti divx) i internet :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pola vas je promašilo temu.. lik uopšte ne cilja na kvalitet filmskog ili dokumentarnog programa, nego na poruku koju te dve televizije šalju svojim poklonicima, na agende koje zastupaju, itd.

Link to comment
Share on other sites

jbg sta ces nekad su bili dobri sad su postali kao i svaka druga televizija na ovom svetu... to je takav posao :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i baš je fora u tome što se po retardiranim programima ove dve televizije razlikuju po formi, ali ne i po suštini..

sve je isto, čak i publika jedne televizije gleda s visine na publiku druge, i obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...