Jump to content

PvP vs PvE


Nargad

Recommended Posts

Na PVP serveru , uvek moze da te savata neprijateljski igrac i pojede dok Creepujes (M*mu im fegetsku) , i uvek kada naidjes na nepprijatelja mozes da se gazis sa njima , bez obzira na vremem i mesto , dok na PvE koji inace znaci Player Versus Enviroment (ili kako se vec pise) ti je nesto kao Diablo... Samo resavas Questove i zezas se , a bitke se desavaju samo na odredjenim mestima u kojima je uvek PvP sistem

(bar sam ja tako razumeo kada mu meni objasnjavali , mada sam samo na PvP)

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

kao prvo zamolio bih admina da obrise ovaj post jer smo ovo objashnjavali pre dva dana nekom...

VEC SMO 2 PUTA OBJASHNJAVALI SHTA JE PvP i PvE/RP !!! koliko josh puta?!

Zyxan nisi u pravu... lose su te obavestili...svako koga zanima nehsto o PvP, PvE... neka nadje na forumu neshto o tome i procita na topicu: "Account & More Users..." i na "Jedno pitanje oko PvP servera."

i nemojte vishe da smarate ljude istim pitanjima... pitajte neshto novo i vredno razmishljanja.. OMG

je*ote ja vam trazim topice na temu...

poz vozdra

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

1. Izvinjavam se svma koji su zbog pogleda/odgovora na moje pitanje "pretrpeli dusevnu bol". Novi sam na forumu i samo sam "preleteo" preko nekih tema, pa nisam primetio onu u vezi s PVP. Takodje, pitao sam zasto niko ne ide na PvE jer na WoW stranici statusa servera su PvP uglavnom puni za razliku od PvE, a ovamo ljudi kukaju kako cekaju na red...

2. Da postoji "offline" varijanta za igranje samo pohoda (a da to nisu postojeci emulatori ), a da je MMO samo "slag na torti" - naravno da ne bih davao ~15e mesecno. Sto se Diabla tice; to jeste Blizzard-ovo cedo, ali ja sam vise za BG/NWN/ToEE.

homergs2zc.jpg

[url="http://www.thotbott.com/?c=Paladin"]Varanja čije kori

Link to comment
Share on other sites

sry cYro ali jako sam se iznervirao kad sam po treci ili ko zna koji put video isto pitanje... volim da pomognem ljudima jer znam dosta toga iz iskustva ali je ovo previshe... nije tolika greda ali... OMG smara... ^^

np Nargad... nadam se da ces dobiti odgovore na sva pitanja... :D

na PvE serverima se igra ako si Role Player... znaci ako neces da se smaras da se picis sa drugim playerima nego samo da creepujesh... jednom recju kao DIABLO... eto... meni to(kao i vecini ljudi) nije zanimljivo pogotovo u MMO igrama...

poz

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...