Jump to content

neko je ovde lood a to sam ja


edd.freak

Recommended Posts

Znachi ovako

pretrazivao sam ovaj forum za wow i nisam nasao nijedan topic vezan za probleme koji imam(o).Znachi bagovi nisu reani.

U igraonici je instaliran wow naravno ne orginal i podignut je server u lanu.Svi mogu da udju bez problema,avaj igra je ne igriva.Prvo ne radi ni jedna klasa osim magea,to jest njemu radi najvise skilova,ostalim klasam ne radi skoro ni jedan skill.Igrao sam sa rougom i ne radi mu bas nista.Nit dobija kombo bonuse nit zabada backstab nit moze da lockpikuje nista apsolutno nista.takodje ne radi nijedan talent tipa kritikal.Kad udje u stealth lik postane proziran ali nije sporiji valjda 70 posto i uvek ga ali uvek uoce creepovi.uglavnom kad iskoristi neki skil samo uradi potez ali se nista ne desi.takodje ne radi ni vecina "zanata" tipa pecanje.Znachi sve sto mozes da radis sa likom je da kliknes na creepa i da ga udaras.Vecina qestova baguje, znaci izvrsis quest a lik koji ti je ga je dao opet ti ga daje.takodje ne mozes nista ni da naucis kod trenera neke skilove mozes ali sta vredi kad ni ne rade.ovako je sa svim klasama izuzev magova kojima uglavnom rade skilovi i talenti.Pitanje glasi:da li je ovo normalno to jest do verzije ili tako nesto ili su ovi iz igraone nesto zajebali.

poz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...