Jump to content

S kojim herojem u -ap?


Recommended Posts

Evo nekih mojih favorita:

1. Crystal Maiden

Ima odlican kombo koji moze vrlo lako ubiti heroja...

Prvo ga zamrznete tako da ne moze da se pomera par sekundi...

...pa mu zalupite frost novu u vugla...

...ili onaj ultimate... i usput ubijete kog creepa

2. Goblin techies

Mene je ovaj lik smorio ( igrao protiv mene )

jednostavno je plentao svih 12 mina koliko moze... i ubijao nas sve... veoma dobar ako se stekas... samo manu budzi...

3. Chen

Ovaj ima holy light s kojim mozes da roknes i onog ko nije undead...

dobra fora mu je i ultimate... drpish creepove i udri.... ne znam da li moze da se drpi ROSHAN (onaj veliki granite golem na sredini )...

ja sam jednom prilikom uleteo sa 10 friendly creepova i 4 moja u bazu i razvalili smo ih... samo je ravna zemlja ostala :))))))

4. Silent Assasin

Ja bas ne znam s njim dobro al on je mucho mucho zajebanooo :)

kada vam pridje sa ledja i ne izvalite ga vec mozete da racunate koliko ce vam para ostati posle smrti i za koliko sec. cete oziveti...

-critical strike

-blink ( mamu mu papucharsku sto bezi usred borbe : ) )

-PERMAMENT INVISIBILITY!

- DEATH WARD!!!

Dobro dosta o herojima ajmo sada iteme:

na pocetku ja uzimam boots of speed pa posle gloves of haste i zbudzim u power treads... korisno pri bezanju od heroja ( NEPRIJATELJSKIH... )

onda ako imam 1000 uzmem +10 agi str ili int zavisi sta mi treba a ako nemam onda budzim null talismane pa ih posle prodam...

jednom kada smo drali neke nubove skupio sam 6 ultimate orbova sa Bone Fletcherom... total ownage...

aj qcajte vi nesto o na ovu temu i bez flejma... [;)]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

a sto otvaras ovako glupe topice ?

btw ja volim heroja na ap-u soul taker ili tako nesto uglavnom onaj demon hunter sto ima steal life

aod ovih sto si ti nabrojao silent asasin je najbolji od itema na pocetku sve zavisi kog heroja imas int,str ili aglt uglavnom samo boots of speed ili ako je ar i imas str heroja onda stekas za ring of hp i kasnije qpujes samo one od 1000 sto daje +10 na str i heroj ti ima mnogo veliku regeneraciju hp-a

ADMINI posaljite mi pass za loc-killygor acc posto mi je neko promenio pass [:(] email:dankom64@yubc.net

Link to comment
Share on other sites

machak?blink7uu.gif

igore ako je glup onda nisi trebao da odgovaras i da budzis postove

dobar je i taj demon.. ultimate mu je zakon...

recimo ja stunujem nekog lika i derem ga i ostane mu nesto malo i on zameni helte i dokrajci me... LOL...

.. ja budzim int i agi ... i malo str... jebiga

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ma svi heroji su dobri, zapravo ja ne mogu da se setim nekog heroja koji nije dobar,

u principu najveci problem je sto int heroja tesko mozes da nabudzis i ako imas para, a strenght ne mozes zato sto uglavnom nemas para, tako da ispada da su najbolji agiliti range heroji sto je isto u svim scenarijima,

omiljeni heroji su mi drvo(ima bolestan damage i opaku zadnju magiju plus nevidljivost), necrolite je lud( lecenje i zadnja magija) , onaj medved koji svoj health pretvara u damage), i tu je jos magina, sa tim herojem ti nikada ne moze biti dosadno,

sto se itema tice to je zajebaniji deo, ja mislim da treba ici na one iz drugog nivova posto nisu skupi a daju mnogo dobre stvari, recimo avatar ili nevidljivost i isto dobra stvar purge, tu bi jos mogla da se pomene pugna sa dagoonom ... [ideja]

Link to comment
Share on other sites

podrzavam agility + range... al ono... silent assassin je do jaja kad mu nafuras mom...

onaj pauk je zestoko sranje... uvek -repick kada ga na -ar dobijem...

Pazi ovo:

uzeo sam u ap goblin techies i vrsio kamikaze konstantno i jedanput sam dobio double kill i jednom triple kill ( hvala nekom liku sa crystal maidenom sto baci ultimate )

Likovi su krenuli da me prozivaju:

kristo666:Is dota harakiry?

SonGotenks: Yes... Well, tell me better tactic with this hero <_<

kristo666 has left the game

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Brate Gotenks iskreno,koliko si puta igrao dotu u zivotu? 2? mozda cak i 3?

Otkrio si ameriku sa maidenkom,frost bite i frost nova,wauuu!

Ne seri da je roshan veliki granit golem na sredini? :)) inace samo usput ne moze da se drpi..

Drugo iteme uzimas po potrebi heroja,znaci ne kapiram koj ce ti power treads sa nekim casterom na pocetku.Onda mass ultimate orbova? total waste of gold..

A sto se tice heroja islo bi ovako,znaci casteri dominiraju early game uglavnom,agility mid i late game,a str late game..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa ovako brate... sad cu ti pricham moju wc3 prichu

vidim ja domaci wc3 server negde pocetkom februaraaa... reko aj da se igram malooooo......

ono vidim dotaaaa... a sta je to dotaaaaaa....

i onda je sve pocelo... ceo raspust sam proveo ili napolju ili za dotom...

casteri dominiraju na pocetku tacno drao sam neke nubove 1 v 2 :)

agility mid... pa da... imao sam posle onog elementala sto krade magije... uuuu sto je to jak heroj.... kada ga nafuras... agility 80+22...

str late game, ne slazem se.

stvar je mozda u itemima recimo monkey king bar je mnogo jak item....

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Eh malo je to,samo raspust... :) da morphling tj taj sto krade magije je do jaja,a agility moze da mu ide i do 140.

Eh a zasto mislis da str ne dominira late game?Da li si nekada igrao sa npr leoric,ili sven lvl 20+,pa samo ako pokusas 1v1 vs takvih likova-gotovo.Drugo da ne pricamo o naix-u koji ako je dobro odigran na pocetku,ne moze niko da mu se suprostavi,sem ako ga ne naguzite svi zajedno.

E da,a oce li mi neko reci koji je to heroj macka? nikad do sad nisam cuo da ga neko tako zove :> ko god da je u pitanju..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ja inace izuzetno gotivim heroje koji nisu "standardni". Znaci Gobilni ma koliko bili glupkasti su super sa tim minama i to, a u beta 6.0 ima super heroja za zezanje, tipa Tiny i ta kompanija.

Od ovih starih mi je odlican "meda" ;) iako sa njim ne znam najbolje da igram oni koji umeju verujem da im dosta dobro ide ... i isto ako neko zna dobru taktiku za DotC neka slobodno javne.

Gotivim i nobrainere tipa Line ili Witch, a potpuno mi je kul Banshee :)

Link to comment
Share on other sites

Eh da techie rulaju.Mislim sa njima je najzanimljivije,jer se totalno razlikuju od drugih heroja..Dobro to je vec provaljeno al stavljanje mina kod neprijateljskog akolajta(ne znam kako se na eng. pise :P),pa stavljanje na mesta gde se stvaraju rune itd.

Takodje mnogo jaka fora je,kad imaju vengeful spirit i techie u istom timu.Techie onda postavi gomilu mina na jednom mestu,a spirit stane na njih i ceka da dodje neprijatelj.Kad dodje samo swap i booom,holy shit! :D

Dotc-druid of the claw? tj meca? ako je tako,ja sa njim idem sledece.znaci uopste ne biram skill onog medveda sto summonuje,vec idem one druge dve rabid i ona druga i stats.Znaci na pocetku nista sem farming-a,ides na power treads,dalje desolator.Kad dobijesh desolator + onaj bloodlust sto ima(zaboravih kako se zove skill)kinta ce stizati kao nenormalna.Kasnije ides na crystalis,pa buriza.Posle je na tebi koje cesh iteme.

I da naravno na pocetku jedan RoR,boots of speed,i 4 komada circlet of nobility(za dodatni stats)i posle ides na iteme koje sam nabrojao gore.

Naravno to je jedan nacin igranja sa tim herojem,tako je vise hero killer,dok kad ides sa onim mecom onda si vise kao neki support.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa ni ja ne idem na medveda ... prosto mi ne ide lepo vodjenje racuna oko "tempirane bombe" koja mi skida 400 kada ga ubiju ... vishe se budzim na ovaj slican nacin koji si rekao, ali sa malo drugacijim predmetima. Jel ima jos neko zanimljivu teoriju?

Link to comment
Share on other sites

Moji omiljeni heroji su Centaur i kostur sa reinkarnacijom.Svidja mi se i Lion zaebana je kombinacija dagon i finger of death!!!Moje misljenje je da su svi heroji dobri samo zavisi ko igra sa njima.I koji je macka heroj neka neko kaze?

Ezekiel 25:17. "The path

of the righteous man is beset on

all sides by the inequities of the

selfish and the tyranny of evil

men. Blessed is he who, in the

name of charity and good will,

shepherds the weak through the

valley of darkness, for he is truly

his brother's keeper and the finder

of lost children. And I will

strike down upon thee with great

vengeance and furious anger those

who attempt to poison and destroy

my brothers. And you will know my

name is the Lord when I lay my

vengeance upon you."

Link to comment
Share on other sites

ma u principu svaki heroj je dobar ako ga dobro koristish a Bone Flecher je imba heroj koji nesluzi nicem drugom nego da ubija Heroje :))

totalno se slazem...

ali realno i za Fletcher-a i za Rikimaru-a najbolja odbrana je neki Strenght heroj koji kupi PROKLETI gem, ili vordove... naravno ako igrac koji ga vodi ima skila!

Don

Link to comment
Share on other sites

kako sam raspizdeo sinoc ljude sa fletcherom... imao sam mom, par null-ova , power treads , i lvl negde ne znam ni ja koliko....

krene noob bezati i ja ga navatam sa wind walkom stanem ispred njega upalim strafe i cepam ga...

onda ga opet jurim sa ww-om upalim mom da trcim JOS brze i opet ga spichim i ubijem

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

veruj mi da je sa fletcherom mnogo jacha kombinacija stygian :))

imao sam skorove oko 25 : 0 :))

prvo stygian pa buriza ... a posle ( hmm posle je gotova partija ) :))

word... znaci stygan prvo,pa buriza i posle ako i dalje ostane igraca koji su voljni da igraju mozes armor ili neki hp booster...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...