Jump to content

Kako napredujete


mohican

Recommended Posts

e da se ja i ti neshto dogovorimo ;) znash za one kopije koje nisu uspele da dodju do Cika Drashka ... e ochekivao sam jednu od njih xaxaxa

inache ja sam Krcha tako da sad znash ko sam ;)

aj se dogovorimo jedan dan da se nadjemo dole u clubu i da se peglamo - shalim se [:D]

aj ostaj mi pozdravljen !

do sledeceg kucanja proz4c

Link to comment
Share on other sites

Ma popushio sam za Collectors, sve prodato... chekam obichan WoW pa da krenem da igram. Danas stize kako stvari stoje...

Krcho, pa reko sam ja Chika Drashku da moze da naruchi opet iz Platoa i ovaj put su rekli da netje biti ispala vetj da naruchuju tachno onoliko koliko ljudi rezervishe.

Link to comment
Share on other sites

:) lepo lepo

Pa bre igraj sa gubavim gnomom ako ne znas s kim tjes, kako mozes da cekas i da gledas onu kutiju i da ne igrash !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: i ja slabo jedem regularnu hranu ali imam ortaka koji ceka da mu stigne wow sa neta pa onda non stop dolazi kod mene pa mi donosi jafu i kocu :)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pfffft n00bu :)

jeste videli kako sam sabijao poslednje dve partije.. pa ni dendi se nije naigrao pitaj kako se preznojavao ;) ;) :D

inace lex i fadjile su me dobro obucili

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

:) lepo lepo

Pa bre igraj sa gubavim gnomom ako ne znas s kim tjes, kako mozes da cekas i da gledas onu kutiju i da ne igrash !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: i ja slabo jedem regularnu hranu ali imam ortaka koji ceka da mu stigne wow sa neta pa onda non stop dolazi kod mene pa mi donosi jafu i kocu :)

Dobih juche i ja moj original pa sam krenuo da igram... damn, game is nice! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...