Jump to content

Grrr... Shadow Moon


Sajro

Recommended Posts

Nemoj da kenjas tjiro .... to sto ste vi na 10om nivou pa vas boli uvo mene bash briga .... a da ne pominjem da je danas prvi put da ne radi meni (a trenutno ne radi nijedan kolko ja vidim) a veruj mi od kad sam uzo wow po ceo dan sam na njemu !!!

Cak stavise sad se izjednacila kolicina ljudi na shadow moon-u i dunemaul-u .. medium je na oba ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

shadowmoon je zheshtje opteretjen...4 puta sam danas pokushavao na njemu...nista...

ono bash mi se igra moj hunter malo mi fali da odem na jedna od ona druga dva na D sto su medium...ali kao svi su nashi na shadowmoonu pa ako ne bude generalizovana migracija igram svog orc warriora =o)

Link to comment
Share on other sites

prva stvar

smorili ste o promenama servera .. znachi DOGOVORILI SMO SE shadow moon (alijansa) i dunemaul (horda) i sve topice koji pozivaju na promenu servera ce biti obrisani ..

druga stvar

traje mentejnes sada na svim serverima i svi zezaju .. tako da nemojte da se tripujete

treca stvar

ciro ne drami i na forumu =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ne dramim, nego bih voleo da igramo svi na istom serveru! :(

pa i ja bih voleo da mi neko da 100g pa da kupim sve lepe iteme .. ne mozemo svi da igramo na jednom serveru zato shto smo srbi i svako mora da vuche na svoju stranu .. jednostavno na shadowu nas ima dosta i to je to

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Zato lepo treba imati likove na vishe servera, da se igra paralelno =o)

ne znam, meni se bash svidja ka predjem sa jednog lika ne drugi...netju da kazhem da opusta nego prija mi razlika

znachi D serveri su trenutno ok

Dunemaul, Deathwing, Dragonmaw

To ja i radim,igram uporedo Tauren Hunter-a i Undead Rogue-a....

I do jaja je...

Posebno sto je jedan Alchemist i pravi potione za obojicu dok je drugi Leatherworker i pravi opremu...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...