Jump to content

G3 vol2


GcV.Bjeli

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ziro racuni su provereni. Ekipe pored kojih stoje plusevi su izmirile svoje obaveze, kod jos cekam potvrdu o uplati iz NS i SM za timove koji nisu na ovaj nacin obelezeni.

Sto se liste cekanja tice do sada su umesto VeT-a, echoa i unitya upali vozd, genesis i 9.system.

Link to comment
Share on other sites

ALO BRE BUDALETINO STA SE PRIJAVLJUJES KADA SAM PRE MESEC DANA NAPISAO DA SMEKERY DOLAZE 100 POSTO. KOJA JE TO ORGANIZACIJA KADA JEDNA EKIPA IZ GRUPE PROLAZI . ONDA NAPRAVITE TURNIR ZA 8 KLANOVA . ORGANIZACIJA JE U PICK...... MATERINU . TO JE ONAJ FAZON KO JEB...... OSTALE EKIPE AJDE DA MI OTMEMO PARE . OVO JE JOS JEDAN U NIZU LOSIJIE ORGANIZOVANIH TURNIRA U SCG. SLEDECI PUT NEKA NEKO DRUGI ORGANIZUJE TUR ( NEKO OD SPOSOBNIJIH A NE NEKI EPILEPTICARI I RAHITICI) [xx(][xx(][xx(][xx(] SMEKERY

Link to comment
Share on other sites

jutros mi je stepa rekao da nisu uplatili i da su se raspali.

nije u tome stvar ... gore sam istakao poentu.

edit :

meni je stvarno bilo zao ma koliko nebitno bilo kad mi je stepa rekao da ne dolazite a i hteo sam da vam sa terminom izadjem u susret (vezano za njegove ispite) sto moze da vam potvrdi, ali kada mi je Dule poslao spisak ekipa koje su platile na kome niste i on mi rekao da ne dolazite, precrtao sam vas - vise zbog ovog prvog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...