Jump to content

SYBERIA


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Prvi je bolji od drugog (po meni) jer ima vishe mozganja i neizvesno je shta ce se sledece dogoditi a u 2. delu je sve malo ocigledno i maltene samo treba naci gde je svetleci kruzic(cursor) i reshio si zagonetku :P to je malo shit inace prvi deo je lepshe uradjen i radjnja se sheta od mesta do mesta uvek sa dobrim zagonetkama (Komkolzgrad) i lepim okruzenjima a i likovima :D

Enivejz Starbak i ostali anvanturisti mozete da mi preporucite neku dobru avanturu skorijeg datuma izlaska, malo me smorio war3 i ostale strateske igre, pa bi malo da mozgam i satima budem zalepljen za monitor. . . :o)

Link to comment
Share on other sites

Obe igre su dobre. Nisu preterano teshke. Ali, mislim, da je drugi deo dosta kracji od prvog i da vishe dodje kao expansion nego nastavak.

Shta mislite o prichi generalno?

U prvom delu je savrshena, nemam rechi.

Ali drugi deo, sasvim druga stvar. Nisu trebali da menjaju koncept.

A i preterali su u nekim stvarima. A tek kraj... da ne spominjem.

Inache, preshao sam obe. [:D]

pozdrav svima. [;)]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igrala oba dela, super mi je prica, vizija onog/onih koji su radili igricu mi je mnogo dobra, mehanika je zamisljena fenomenalno, prica jeste ocigledna sto se tice kraja, ali kapiram da je tako i zamisljeno, odnosno igrica se zove Siberija s razlogom. ;) Bila bi neocekivana samo u slucaju da se igra zove Siberija, a da oni odu u Afriku. :) Igrala bih i sledecih pet delova kad bi napravili! :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni je prvi deo ok, dok mi se drugi ne svidja. Generalno, pricha mi nije nesto, pogotovo nakon sto su je totalno zasrali u drugom delu. Mislim ono, jebe mi se za mamute :) Kada sam zavrsio drugi deo, prvo sto sam pomislio je bilo: "Jel mene ovo neko zajebava?"

Shalu na stranu, prvi deo ima odlichno odradjene lokacije, lepe zagonetke, dosta sentimentalnu prichu, ali ono sto mi smeta su neke nelogicnosti kao sto je, na primer, MEHANICKI robot koji ima sposobnost da sintetizuje ljudski govor, te ima savrseni voice recognition. A sve te funkcije mu omogucava parce metala velicine mikrochipa...Ovo verovatno nece smetati velikoj vecini ljudi, ali ja mrzim takve nelogicnosti u igrama.

Takodje mislim da je nastavak dosta srozao ukupni utisak o igri. Bilo bi bas cool da se citava pricha zavrsava bas onako kako se zavrsio prvi deo. Neke stvari je bolje da ostanu neobjasnjene i nedorechene, nego kad ih trapavo objsanis.

Ovo je takodje lichni utisak, jer me taj neocekivani i pomalo misteriozni zavrsetak prvog dela podsetio na filmove mog omiljenog rezisera Dejvida Lincha :)

Edited by Nothingman
Link to comment
Share on other sites

S jedne strane u pravu si da bi mozda bilo bolje da igrica ostane nedorecena kao u prvom delu, ali moje misljenje je da onda igra ne bi imala smisao, jer koliko se ja secam filinga dok sam igrala, mene je jedino interesovalo da vec jednom nadjem tu siberiju i vidim te mamute. :) Mislim, po meni bi bilo gluplje da se igra zove Siberija, a da do iste nikad i ne dodjes. Onda bi se igra mogla zvati i Tunguzija, sve bi isto bilo. Ipak, ovo je igra a ne film, kapiram da igre moraju da imaju konkretan kraj, jer ih zato i igras, da bi zavrsio misiju. Ako nema cilja sto bi i pocinjao. Zamisli bilo koju avanturu koju si igrao do sada da su je prekinuli na pola i rekli - zamislite. :) Meni bi to bilo sranje. :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...