Jump to content

malo smaranja


Recommended Posts

koje sve zemlje imaju atomsku bombu?

ja znam za ove:

Amerika

Rusija

francuska

UK

Kina

Indija

Pakistan

Izrael * (nije potvrdjeno ali mnogi pricaju o tome)

Severna Koreja

znam da su nedovrshene projekte, tokom osamdesetih imali Juznoafricka republika i Irak kome je Izrael, 1981. u jednoj od najfascinantnijih operacija unistio nuklearni reaktor Ozirak, 30 km juzno od bagdada jer se bojao da ce tu biti stvarano nuklearno naoruzanje ...

za vishe informacija >>

nisam siguran za drzave bivsheg SSSR-a, poput ukrajine i belorusije, posto je bilo nekih dogovora zajedno sa amerikom da svo nuklearno naoruzanje, posebno balisticke rakete sa vishe nuklearnih glava, vrate u rusiju u sklopu dogovoro o sprecavanju sirenja nuklearnog oruzja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ovako, Ukrajina mislim da ima nuklearno oruzje, dok Belorusija sigurno nema jer sam gledao na Ruskoj televiziji kako se zalio shto mu nisu dali pa mu sada svi lupaju sankcije :)

Inache najludji trip je sa Kazahstanom - posle raspada SSSR na njihovoj teritoriji je ostalo 30 000 tenkova [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

koje sve zemlje imaju atomsku bombu?

ja znam za ove:

Amerika

Rusija

francuska

UK

Kina

Indija

Pakistan

Izrael * (nije potvrdjeno ali mnogi pricaju o tome)

Severna Koreja

ja mislim da i mi imamo atomsku bombu samo za to ne zna sira javnost :P :P

sa ove tvoje liste nisam sigruran da indija ima , a za izrel sam siguran

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Elem videh juce na tv-u...severna koreja je priznala da ima nuklearno naoruzanje i objavila da se povlaci iz svih pregovora.Bas me zanima sta ce sad da se desi:).

A za to vreme nasa vojska prodaje 200 t-55 tenkova i 200000 komada pesadijskog naoruzanja...jebiga mora od necega da se zivi:).

Imaju 2 atomke srednjeg dometa koje ne mogu da dobace do amerike big deal, zgazice ih ameri cim im se ukaze prilika, ali smesno je bilo kad su rekli da ce da prodaju zainteresovanima ako naprave josh[;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...