Jump to content

KONACHNI TOPIC ZA DOGOVOR OKO SERVERA & STUFF


Sajro

Recommended Posts

Ajde sada, da nikako ne skrenemo sa teme i da se striktno drzhimo teme oko dogovora za server(e) i guild.

Ja ne znam da li vi kapirate, ali sutra KONACHNO IZLAZI IGRA a vetj prekosutra tje vetjina nas imati kopiju iste (osim ako nas Platno ne zajebe, ali dobro - onda tjemo im spaliti sve tri knjizare koje imaju u BGu ;)).

Ajde ljudi, raspalite!

Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kazem vidim ja da ce ovo da se resi na stari srpski nacin - svako svoju stranku i politiku vodi. Ovde neki hoce svi da budemo na jednom serveru a drugi kazu da ce to samo upropasiti igranje i tako .... Neki hoce da igraju na serveru sa najboljim evropskim PvP gildovima koji imaju 200+ clanova dok drugi hoce da imaju sto manji lag i nece da cekaju na player que da bi usli u igru... Jedni hoce da igraju sa wsg, drugi sa ekipom, treci sa rurom, cetvrti sa ortacima iz Elite-a (pardon Eve), peti ce da soliraju, a sesti ce sa guildom koji su nasli u USA ili sa WWN. A ima nas sve ukupno 15 koji ce imati igricu u prvih par necdelja jer ako niste znali Plato ce prvog dana da ima 5-10 primeraka od kojih 15 je vec obecano ortacima iz kraja... To otprilike znaci da ce nas 15 biti na 7 servera koliko "frakcija" u srpskoj WoW komuni ima atm. Sreca pa WoW moze 70% da se solira i da za instance uvek mozes naci ozbiljne strance koji veoma dobro, posteno i pro igraju pa mozes da im se pridruzis u grupi. A na srbe i srpsku ideju - nadam se da ce od wsg biti nesto jer ih se okupilo 20-tak oko jedne jedine ideje - da vole da igraju WoW i da im nije vazno sto su iz 10 razlicitih gradova i ne znaju se na prst u bulju. Koliko sam upoznat za sad oni ce igrati na prvom PvP serveru koji pocinje na S i po mogucnosti da server bude oko medium populacije da se ne bi smarali oko que-a i server laga u prvih par meseci kada ce oko 300.000 igraca biti okaceno. To sto ce profi EU klanovi biti na poslednja tri servera ih ne brine jer je cilj da budu najbolji guild na svom serveru a ne da ih kolju ljudi sam 1Mbit vezama na net i neogranicenim fondovima (u poredjenju sa nasim uslovima). Uostalom posle par meseci mozda 20-30 igraca iz Srbije ce da igra jer toliko njih zaradjuje dovoljno para (ima posao) i ima volje da ih daje na igricu mesecno.

Sto se tice tog igranja na istom serveru - ja licno kad pocnem na nekom serveru planiram da na njemu i ostanem jer planiram da dodjem do 30-40 lvl u prvih 10 dana (koliko mi fizicki bude moguce jer u petak mi se zavrsava ispitni rok). Posle toliko ulozenog vremena u karakter ne pada mi na pamet da se pomeram odatl dok ne izgustiram lika koji je na 60lvl by then. Bash me interesuje koliko servera ce biti predlozeno do sutra u podne kad se ocekuje da svi koji budu mogli da dobiju svoju kopiju je i dobiju...

Link to comment
Share on other sites

Ajde sada, da nikako ne skrenemo sa teme i da se striktno drzhimo teme oko dogovora za server(e) i guild.

Ja ne znam da li vi kapirate, ali sutra KONACHNO IZLAZI IGRA a vetj prekosutra tje vetjina nas imati kopiju iste (osim ako nas Platno ne zajebe, ali dobro - onda tjemo im spaliti sve tri knjizare koje imaju u BGu ;)).

Ajde ljudi, raspalite!

Ti mislis da imaju samo tri knjizare :)

Nego da se vratim na temu...

Moj predlog je sledeci...

Pretpostavljam da ce vec veceras da otvore servere,ili sutra ujutru,onda ce otvoriti i server status,tu se vidi koliko ima ljudi na kom servervu.Ko prvi uzme WoW neka to pogleda,i neka odabere jedan i javi drugima i gotovo,nemora da pude prvi ni poslednji po abecedi,moze da bude neki sa ql imenom ili neki sa sugavim,svejedno je...

Ko prvi udje u WoW taj bira server i kaci ga ovde...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pazi lepo je to shto se WSG organizovao ali cilj ovog topica je da se mi sa RUR-a organizujemo i igramo na nekom istom serveru.

Okej, ne moraju svi srbi pod jedan guild/server - to nije strashno ali strashno je ako nas 10 sa RUR-a ne bude igralo zajedno.

WSG ima svoj dogovor, igratje kako kazhes na prvom S serveru i to je to, kraj priche.

A inache, ako sutra ili u subotu ne budem imao svoj WoW rezervisan josh pre nedelju dana... majke mi tju im razbiti izlog!

Link to comment
Share on other sites

Prvo, trebaju nam imena dva servera, jedan za Alliance drugi za Horde. Tako mozemo da igramo obe strane i u obe strane da budemo zajedno.

1. prvi PVP po abecedi Alliance a drugi Horde.

2. pretposlednji PVP po abecedi Alliance a poslednji Horde.

3. prvi PVP na slovo S za Alliance a drugi na slovo S Horde.

Za sada su vodeca ova tri predloga.

Ono sto mene zanima je

1. Kolika je ekipa FreeStylera koja podrzava predlog 1. ?

2. Koliko ljudi iz RUR-a igra i da li je neko od njih izneo predlog 2?

3. Koliko ljudi iz WSG-a, koji su za predlog 3, ce zaista igrati i zar nije bilo reci da oni idu na PVE a ne na PVP? (izvinjavam se ako je dezinformacija)

Ja sa sobom imam jos 2 sigurna coveka a mozda i 4-5. Jedino sto je obavezno za nas je PvP server i to je sve. Samo pricajte na vreme koji pa da se radi! [;)]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

E pazi ovde necemo da pljujemo WSG ili slicno, tj. ja necu, ali seva mi paja iskreno na koji ce oni server da idu :)

Mi idemo na svoj, tj. ekipa sa rur-a, i kad se svi lepo porazvrstavamo u svoje servere onda cemo da vidimo gde je ko jos na pocetku, pa mozemo i da menjamo servere dok nemamo nabildovane likove jos.

Link to comment
Share on other sites

,Feb 10 2005, 16:08:32] Meni je svejedno, ici cu tamo gde ima najvise ljudi koje znam, da mogu da ih hejtujem + sto cu skoro 100% (za razliku od ostalih) igrati samo priesta.

Meni je bitno KOG priest-a igras,koja rasa...

Moj predlog je UD priest,jer je navodno najbolji,dunno why...

A i ako igras UD,ja cu biti UD Rogue,pa mozemo zajedno da se budzimo... :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Meni je bitno KOG priest-a igras,koja rasa...

Moj predlog je UD priest,jer je navodno najbolji,dunno why...

A i ako igras UD,ja cu biti UD Rogue,pa mozemo zajedno da se budzimo... :)

true za ud priesta....ja vam samo kazem za prvi po abecedi jel su u tom klanu de cu igrati i hrvati...tako da ce onda biti zanimljivije jel da? a ja necu igrati prvih desetak dana...idem na KOP [:D] psihicki i fizicki da se spremim za duguuu sezonu wow-a

[^]

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Lorde, chitaj Bolketove postove. On ako bude bio priest bitje zhenski, neka Elizabeth :) i to Elf (naravno, shta drugo ako je zhena :)).

Drugo, ne kradi nam Alliance igrache ti zli Terroru.

Traitor!

Preporucio bih vam da idete na pvp server na kome ce biti vodece pvp gilde u evropi. U cemu je svrha ici na pvp server ako nemas kvalitetnog protivnika.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

mnogo saveta, mislim da je lakshe da se par nas koji cemo biti u tom guildu dogovorimo

tako da ono, podicicemo topic na private forumu,i odluciti tamo, pa javiti ovde..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bi bilo samo gotivno da svi budemo na istom serveru al ne neophodno da budemo u istom guildu chisto ako sutra budemo hteli svi zajedno da odemo na onixiu ili neshto slicno itd itd. Ja cu licno biti u guildu sa nas 6-10 ortaka s tim sto tju naravno da se udruzujem sa rur smarachima koje znam za raidove itd itd...

Tako da samo recite neki low/medium populated server da znam na kom da kretjem da se budzim od sutra :)

EDIT

Evo ga spisak pvp servera

English

====================

PVP

--------------------

01. Agamaggan

02. Al'Akir

03. Bladefist

04. Bloodscalp

05. Burning Blade

06. Burning Legion

07. Crushridge

08. Daggerspine

09. Ravencrest

10. Shadow Moon

11. Shattered Hand

12. Skullcrusher

13. Spinebreaker

14. Stormreaver

15. Stormscale

16. Warsong

tako da dajte po dva za aliance i horde cisto ako je prvi high ili low populated da ne idemo na njega! Ja cenim da je gotivno za alijansu neki fenci name a za hordu neka burning/horde/rawage govna :P

Znaci moj predlog

aliansa:

10. Shadow Moon

09. Ravencrest

horda:

05. Burning Blade

06. Burning Legion

:) just my 0,02$ ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Alliance

Shadow Moon

Al'Akir

Horde

Warsong

drugi predlog svejedno Burning Legion ili Blade a mozda cak i Ravencrest

ShadowMoon postoji i na US, tu imam Shamana 43. Cool za promenu da sad budem Alliance na istoimenom [:p]

Warsong takodje postoji na US, tamo sam pravio par eksperimentalnih likova. Ime je mnogo cool. Ja iz sve snage navijam da na tom pravimo Horde likove.

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Moj stari clan i ceski ortaci ce igrati svi hordu na serveru SHADOW MOON tako da idem tamo.

elem, ako uzmete za ali server shadowmoon, bice mi malo trulo da igram protiv vas :( Ali to je na vama, ja nemogu zbog vise razloga da odbijem ljude sa kojima sam igrao UO i posle AO sad vec skoro 6 godina :) Najbolje bi bilo da bude taj drugi alli server ... ili isto picite Hordu na Shadow moonu a ali naprimer na Al'Akir

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...