Jump to content

http://www.wow-europe.com/en/ online again...


LoRD oF TeRRoR

Recommended Posts

Ko ne zna ovaj sajt je isto sto i worldofwarcraft.com za amere.

Na ovom sajtu ce biti account creation and megagement,novosti,i ono najbitnije,REALM status.Znaci u svakom trenutku mocicete videti koji server je up a koji down...

http://www.wow-europe.com/en/

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Mozda ne znaju svi....

Pritom treba postovati ovakve stvari,sigurno su bitnije i pametnije nego oni gore sticky topici :)

Kako mozhes da kazhes da je tvoj link ka sajtu za koji sam siguran 99.99% ljudi zna makar se malo interesovalo za WoW vredniji od mog sticky-a za koji sam potroshio par sati?

Damn, izgleda da bez obzira koliko se trudio uvek tje biti neko ko tje te spustiti kao najgoru stoku bez razloga.

Link to comment
Share on other sites

Verujem da se to nije odnosilo na tvoj topik, svi smo ti zahvalni za isti, svaka cast.

Naravno da nisam mislio na taj Cyro...

A i lepo si rekao,za tvoj je trebalo mnooogo vise vremena nego za moj,ali moras priznati da su neki sticky topici prepuni gluposti,koje uopste nisu neophodne za WoW.Licne zajebancije i prepucavanja nisu bas za sticky topice...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, sorry onda - ja se bio bash izbedachio! :{

Ma u svakom sluchaju kapiram da si postovao link ka sajtu jer je opet (posle downtime-a) poprimio dizajn kao i US verzija a i stizhe full pa vredi skontati opet da taj sajt postoji... nije to bilo tipa "E GLEDAJTE OTKRIO SAM DO YAYA WOW SAJT". :))))

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nisam mislio na taj Cyro...

A i lepo si rekao,za tvoj je trebalo mnooogo vise vremena nego za moj,ali moras priznati da su neki sticky topici prepuni gluposti,koje uopste nisu neophodne za WoW.Licne zajebancije i prepucavanja nisu bas za sticky topice...

Sticky topika ima 4 ... aj sada reci mi koji su nepotrebni po tebi, i kde su prepucavanja ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...