Jump to content

Paladin or Hunter?!


TeacH

Recommended Posts

Poshto ovo meni mnogo znachi jel treba da odredim sa kojom class-om cu krenuti da igram i igrati narednih 7+ meseci minimum tako da bi hteo da vidim koja je u chemu bolja tj koja ce meni vishe da se svidi (class-a)

1. Za ovih nekoliko dana koliko sam igrao betu nisam mogao bash najbolje da vidim ko je kakav (mislim na paladina i huntera), pogotovo kakvi su u PvP :\ E sad, naravno da obe klase imaju svoje prednosti i svoje mane. Ono shto me najvishe interesuje kakva je koja rasa u PvP kada se pichi recimo 30v30 i kakvi su u 1v1. Provalio sam da je hunter zakon za ubijanje kripova zato shto ima pet-a ali to mi je totalno ne bitno, vazan mi je samo PvP :-)

2. Koliko sam ja video/chuo svaki party treba da imam jednog paladina.

3. Koliko pet znachi u 1v1 (takodje i u 30v30)? Mislim da je dosta koristan i da ih dosta ljudi zanemaruje pa dobiju preko pi*ke od njih :D

Pogotovo je koristan ako ima neki skill za stun-ovanje (ako uopste pet moze da ima takav skill)

4. Neko je prichao da se dosta ljudi zhali na paladine zato shto su dosta jaki i da ownuju warriore, true or false? ae malo objasnite i zashto :-)

Naravno mislim na huntera i paladina koju su 40+ lvl. Ako se setim josh nechega dodacu.

Stavio sam ovo pod redne brojeve da sluchajno 'ne izbegnete' neko pitanje ^^

ps Lucky treba nam jedan nov forum za wow totalno nezavistan od ovog ovde. Trust me :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

1) Paladin je obavezan u grupi (ako nema Warrior) i u 1vs1 je mnogo

bolji od Hunter-a. E sada ne znam za Raid, mozda je Hunter bolji a mozda

i nije

2) Tacno (ali opet govorim, ako nema Warrior)

3) Pet, koliko sam cuo i iskusio, je slab na 1vs1 i to jos protiv Paladina

4) Paladin moze da aggro-uje dva NPC svog levela, cak ima i .avi gde

sam Paladin aggro-uje Elite NPC dva lvl veceg od sopstvenog

Paladin ownuje Warrior-a :)) Zato sto ima healing, pa kada upali "stit" warrior mu ne moze

nista, a Pala se pri tom izleci

Blizzard je "rekao" da ce nerfovati Paladine

Link to comment
Share on other sites

Smor mi je odgovarat po redu (1,2,3,4) pa cu samo kratko i uopsteno... Znaci za 1vs1 kod Alliance nema boljeg od Paladina. Necu objasnjavati zasto mislim da vecina zna a ko ne zna ili misli drugacije neka pazljivo procita osobine rasa i klasa na zvanicnom sajtu wow-a. E sad sto je kod Alliance Paladin to je u Hordi Shaman. Naravno ne mislim da imaju iste skilove vec da se radi o najjacem 1vs1 heroju. E sad ko je bolji za raid Paladin ili Hunter cini mi se da to zavisi od igraca. Takodje bih htio da dodam da je za raid obavezan, ali obavezan Warrior koji je zamisljen da bukvalno bude masina za ubijanje ili "tenk" za primanje damage-a - znaci ako igrate sa njim imate 2 opcije (budzi armor ili damage). Za kraj cini mi se da je Shaman veci fajter od Paladina tj da je cak jaci u borbi 1vs1.

Link to comment
Share on other sites

Poshto ovo meni mnogo znachi jel treba da odredim sa kojom class-om cu krenuti da igram i igrati narednih 7+ meseci minimum tako da bi hteo da vidim koja je u chemu bolja tj koja ce meni vishe da se svidi (class-a)

1. Za ovih nekoliko dana koliko sam igrao betu nisam mogao bash najbolje da vidim ko je kakav (mislim na paladina i huntera), pogotovo kakvi su u PvP :\ E sad, naravno da obe klase imaju svoje prednosti i svoje mane. Ono shto me najvishe interesuje kakva je koja rasa u PvP kada se pichi recimo 30v30 i kakvi su u 1v1. Provalio sam da je hunter zakon za ubijanje kripova zato shto ima pet-a ali to mi je totalno ne bitno, vazan mi je samo PvP :-)

2. Koliko sam ja video/chuo svaki party treba da imam jednog paladina.

3. Koliko pet znachi u 1v1 (takodje i u 30v30)? Mislim da je dosta koristan i da ih dosta ljudi zanemaruje pa dobiju preko pi*ke od njih :D

Pogotovo je koristan ako ima neki skill za stun-ovanje (ako uopste pet moze da ima takav skill)

4. Neko je prichao da se dosta ljudi zhali na paladine zato shto su dosta jaki i da ownuju warriore, true or false? ae malo objasnite i zashto :-)

Naravno mislim na huntera i paladina koju su 40+ lvl. Ako se setim josh nechega dodacu.

Stavio sam ovo pod redne brojeve da sluchajno 'ne izbegnete' neko pitanje ^^

ps Lucky treba nam jedan nov forum za wow totalno nezavistan od ovog ovde. Trust me :-)

Pazi hunter je jako dobar za PVP,pet JESTE dobar,ako ga nabudzis.Gledao sam nekoliko filmova 1v1 sa hunterom(NE) koji je oprao nekoliko likova par nivoa visih od njega,i to u skoro svakoj klasi...

Paladin je po meni krsh,jer ce prvo da ga nerf-uju,jer je prejak,a ne zelis da igras class-u koja ceka nerf :)

Drugo u 1v1 paladina je jako tesko ubiti,ali takodje i njemu je tesko da ubije nekoga,ipak treba da pridje i slicno,a melee je tako da od toga nema nista...

Za raid su paladin i hunter podjednako potrebni,mada po nekima je hunter potrebniji,jer ima hunter mark,koji je keva,ima detektovanje jedinica u blizini,sto je takodje odlicno za raid,i battlegrounds koji ce se pojaviti,i naravno gomilu magija koje su odlicne za PVP(ako neko zeli linkove za filmove neka trazi).Paladin u party-u jedino ima auru,a da valja.Kao tank Warrior ce biti bolji,jer je ocigledno da ce dobiti buff,jer je preslab za sada,a za healovanje je naravno bolji priest.Znaci paladin ima od svega pomalo,ali kada ga srede(nefr) nece biti najjaci ni u jednoj oblasti,tako da za party i nije bas najbolji(bar ako gledas malo dalje u buducnost)...

Mozda bi trebalo da razmislis od nekoj caster classo,napr mage ili priest,oni su za party neophodni...

Link to comment
Share on other sites

1. Paladin mi je za sada prednost hunter ima pet-a ali taj pet uopste ne stiti toliko ako pridjes tom istom hunteru na meelee deo... kao sto byk-e rece za 1v1 paladin shuri huntera... za 30v30 to mi vise dodje neko pitanje neta u mom slucaju ali gle ovako u 30v30 range heroji su zasticeniji , opet paladin opet daje resurect ima stit i hiluje se misim inaf said... paladin 1 - 0 h

2. pala = warrior + priest ostalo sta god ti treba....2-0

3. pet zavisi koji je ne znam nisam pametan mozda ti misha kaze sta je mogao njegov medjed.

4. ownuje warr iz vec gore navedenih razloga.

laki daj forum :D

p.s. pitanje je sta ce da urade sa paladinom u narednih 10 dana :D :D

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Nemora da znaci,na forumu WOW-a imas lepo objasnjeno kako funkcionisu patchevi,ima ih 4,a 2 se ubacuju i bez gasenja servera...

Manje updatove kao i nerfove mogu da ubace a da i ne znas dok ne procitas na netu...

Pritom paladin ne treba toliko da se nerf-uje koliko treba da se rebalansira.On je u PVM(player vs monster) skroz ok,ali u PVP neke magije su skroz neizbalansirane...

Kao sto je mind control od priest-a....

Video sam negde isto na WOW forumu da su neka 4 priest-a preuzela kontrolu nad nekim likom i ubili gryphon master-a u gradu,pa mu je reputation opao znacajno.Sada to ne znaci puno,ali kasnije kada izbace najavljeni honor system...... :)

Link to comment
Share on other sites

Lord of Terrore, molim te registruj se i zakachi choveku linAk na taj filmitj =o)

moje mishljenje:

koju rasu zhelish da igrash? - ako ocesh da si NE - nema Palishe

takodje, mishljenja sam da u mass PvP da je dobar hunter korisniji od dobrog paladina

mnogi hunteri visheg nivoa imaju solidan meele, ali na tome treba raditi...

osnovni problem u celoj prichi je, chini mi se, tvoj utisak da je stil borbe huntera metiljav tj ne zhelish da malo bezhish malo pucash...milsim da je ovo najbitnije u celoj prichi! ako ti stil igre koji je osmishljen za lika jednostavno ne lezhi, onda taj lik nije za tebe i cao...jedna stvar je to shto ti zelish da trchish kroz shumu u suknji pokazujuci svima svoj goli purpurni torzo, a druga sto ti jednostavno ta klasa nije privlachna, Hunter je ranged, u PvPu ce sem tvog peta neko drugi (warrior, pally, druid, warlockov summon) stati ispred tebe dok ti pichish sa daljine, ako nemash poverenja u njihov skill, onda uzmi i ti budi klasa koja ce da stane napred i da tenkuje, al nemoj da ti posle bude dosadno =o))

last, and probabbly least, 1on1, pally je mnogo bolji ovde pa ako bi da se duelishesh bez drugara u okolini ondak bolje izaberi njega =o)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam registrovan ovde od prvog dana postojanja foruma,samo nisam bio ovde jaaaaako dugo.Poslao sam Lucky-u mail za password recovery :)

Sto se tice filmica najvise in ima na:

1) http://wowvault.ign.com/View.php?view=Videos.List

2) warcraftmovies.com/

3) Potrazi po worlofwarcraft.com forumima,posebno na class forumima,i PVP forumu

Do sada sam skinuo(pogledao i obrisao :D) skoro 2 gb wow gameplay filmova,uglavnom PVP.Ako zelis da vidis ownage skidaj "Daddar does PVP". 60mb - Undead Rogue Daddar,apsulutno kidanje.Taj film imas na linku #2...

------------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

Zamalo da zaboravim,na linku #1 imas dual rogue filmove(3 komada),zovu se "Dual Shadow" mislim.Odlicni filmovi...

A Hunter film je skroz na kraju,zadnji oko 50mb...

Bio je jedan na WOW forumu,perverzan Hunter movie,ali su ga sklonili,nisu mogli da ga hostuju vise...

------------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

yaaaay =o)

znam ja kako tiki razmishlja =o)

takodje iako 99% NE huntera ide na dual wield kad ulazi u meele to nije obavezno nit najbolje reshenje...nesto sa stitom je verovatno pametnije...mada josh pametnije je da igrash oko budale dok ga tvoj pet smara i zasipash ga wing clipom i concusive shotom =o)

jedino, jednu loshu stranu huntera sam ti pretujtao u gornjem postu - dance of death je jako micromanagment-intensive stil igre = ako kren lag => opshtio si sa jezhem sa pogreshne strane =o(

edit

e

da

http://strategy.worldofwar.net/news.php?id=27

Link to comment
Share on other sites

Zvanichno da izjavim, bicu hunter!! [^]

Zashto? Zato shto gotivim elfove kao i huntere (bow and longsword pa pichi [;)] ), plus dobijem pet-a uz sve to [8D]

Necu ni da spominjem koliko Shadowmeld pomaze i u PVP i u PVE....

------------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

Hunter je zajedno sa magom u masspvp-u najzajebaniji lik. 1vs1 i prosecan char, znaci ako hoces da bude dobar, moras za njega dobro da igras.

Paladin, no comment :) invul+heal+best_armour_in_game+aura = nerf that shitz0r !!!

inace, kao sto kaze moj drug ... wow ima dve strane: Hordu i Paladine [:p]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Q: kako pally ima best armor?

(pitam zato sto mislim da svaki oklop/shtit koji mozhe pally mozhe i warrior. druga stvar sto ovaj ima def boost...)

also Tjiro, pa pre ce u partyju dobiti mesto kao warrior ili priest nego kao hunta =o)

Nece,prvo warrior je sada preslab i nije toliko trazen,priest je neophodan naravno,ali i Hunter imas svoje velike prednosti.Prvo moze da markira bilo koga,pa napr Rogue ne moze da se tek tako prisunja sa ledja,takodje je najbolji "puller" u igri(vadi jednog po jednog monster-a iz rulje)....

-------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

ma jok nego samo bira izmedju ta dva...mora da ispostuje sebe ;o))

inache totalno se slazhem za igranje po svom, ja pravim bereserker build warriora a ostali nek rade sta oce...mooozda izvadim sheild + 1hw u nekim hi lvl instancama kad bash treba da se tenkuje ali kad god mozhe ja vitlam nechim velikim i cao =oP

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam koji je bolji i koja klasa shta moze (hunter i paladin) zato shto su mi bili podjenako gotiva pa sam trazio neki razlog da neshto prevrgne na jednu ili drugu stranu. Celavi mi je dosta pomogao u tome u njegovom postu a i kao shto sam rekao gotivim elfove i bow, longsword trip :-). btw Celavi ne znam da li cu moci da se odreknem jednog long sword-a da bi uzeo shit, dva longsword-a pa pichi bato.. ili jesi ili nisi... :D

Ma znam nego kazhem nevezano mnogo za topic... stekao sam utisak da on hotje te klase zbog mesta u gildu/druzhini

Hteo sam da znam koji moze vishe da pomogne party-u zato shto hocu da pikamo zajedno a ne da idem solo samo za sebe i da me boli racku.

Techo zasto ne bi jednostavno igrao sa rasom/klasom koja ti se svidja a ne sa onom koja ce ti doneti 100% mesto u party-u?

Kao shto sam napisao iznad. Jedina stvar koja me je kochila da uzmem hunter-a je zato shto moram da bezim kada mi se priblizi enemy! ALI necu da bezim negu cu lepo dva macha da izvadim i da ga iskasapim [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...