Jump to content

RETAIL SERVER


coll

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eX1|e jesi i ti ucestvovao ?

Kolko je bio dobar raid

Inace u undercity smo dosli tako sto smo orcima preoteli tzepelin :)

ja_u_tzepelinu.jpg

I onda sam satima harassovao tupave kosturke ubijao im quest npcove i slicno dok mi stit nije otisao ceo na crveno :P a onda sam kao svaki chiterski elfsi sa dva homeportala lagano otsho doma :)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mah honor shmonor :P

eX1|e pa kako si se ti zvao ... jebiga moramo da stavimo nego [yu] ili [scg] ispred nicka da bi se prepoznavali ...

PS: ubijatju ja dovoljno vas hi lvl hordasha pa ce to da se potre sa ubijanjem quest npc-ova a posebno onih vasih bat/vyvern ili kako vec mastera. Nema da se putuje sankcije :P Izdavatju vam vize :)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I agree...

To je totalna glupost....

Bolje da se guild zove "SmoreniMomci" ili tako neka glupost...

Gledaje dalje u buducnost,trebate da budete optimisti,da eventualno u guild ubacimo i neke strance,a ne da se odmah ogranicimo...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ma lupio sam sto se mene tice moze i xxxnickxxx. Mislio sam samo radi prepoznavanja posto ne mogu svakog da pitam eee odakle si itd itd.

PS: sto se ti zalis cyRo tebi bi do jaja ispalo ... yucyRo ... zvuci onako japanski ko samuraj :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kao player koji je vec dosta dugo (1,5 god.) u jednom od, pricajte sta hocete ali to je fakat, najboljih MMORPGova, EVE Onlineu, moram reci da mislim da kreiranje guilda i okupljanje srba nece ici lako. Mi smo kroz istoriju poznati kao narod koji sve najbolje zna, pa se to automatski odnosi i na jedinke [:p]

Seriously, u EVEu ima sigurno oko 150-200 srba, od toga se u 4S korporaciji nalazi 30ak, a imajte na umu da je to korp koji ima najvise srba u svojim redovima. Don't get me wrong, voleo bih da vidim vecinu nas u jednom guildu jer - vise ljudi = veci phun, ali jednostavno mislim da to nece tako lako ici i funkcionisati [}:)]

And now to the matter at and ^^

Dok sam pikao betu zblaznuo sam se koliko je ljudi izabralo Alliance. Da li je moguce da su Tolkien i njegovi gay elfovi zavrteli mozak tolikom broju ljudi? [:D] Horde owns, sto cemo na prakticnom primeru i pokazati. [:p]

BTW, potpuno se slazem da je PvP server "a must", jer je sustina MMO igara upravo tlacenje sabraca nam s raznih strana sveta. Opet s druge strane kapirami ljude koji ginu za PvE, stvar ukusa i stila igre.

Da nema neko screenies sa Dooms day eventa iz Undercitya? Pricaju ljudi da je tamo bio ogroman infernal, al nigde na netu ne nadjoh bilo kakve fotke, pa ako neko slucajno ima ili zna gde ima...shere the info [;)]

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

Da nema neko screenies sa Dooms day eventa iz Undercitya? Pricaju ljudi da je tamo bio ogroman infernal, al nigde na netu ne nadjoh bilo kakve fotke, pa ako neko slucajno ima ili zna gde ima...shere the info [;)]

Nije to bilo samo u Undercity-u. Recimo u Ogriju je bilo najjace... evo ti par shotki. I da, to se zvalo Day of Judgement a ne Day of Doom :}}}

"Are u looking at me?" - screen by moja_malenkost ;-}

"Gay parada goes to kill da big Inferno-boy" - screen by Exile sa foruma

"Damn, this is so good!" - screen by someone_from_net :p

Link to comment
Share on other sites

Umm, ae mi samo lepo obajsnite zashto su elfovi gej poshto ja stvarno ne znam. Pa kada mi objasnite mozda cu plus da igram hordu (nekog hunter-a).

btw ko kaze da je elf gej ae na ferku u rl :-) umm ako vidim da je jachi vadim odma bow.. errr mislim utoku [:D]

To je isto ono tipa kako moze da ti se vishe svidja crvena bija kada je plava lepsha... or jeb te kako mozete da navijate za partizan kada zvezda rulz...

Tako da mojne vishe da smarate sa tim gej ovo gej ono...

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Blood elfsi nisu "obichni" elfsi vetj blood elfsi !!! I nema veze sto ne mogu da se biraju mislim da su najveci sabijaci zajedno sa nagama i dzilidanom samo ne znam gde se oni nalaze ...

PS kako se beshe zovu oni elfovi mazohisti ... iz nekog frpa zaboravih

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mahicane ne vladash materijom =o)

Ono nije Arhtasov presto, arthas je na Northrendu, koji nikada netje biti ubachen u igru..ono je bivshi Llaneov presto, sada Silvanasin...

also Blood Elves je samo tehnikalija/name change tj genetski oni su i dalje ono shto su nekad bili obichni/shatro high elvesi...i oni se zajedno sa dreaneima nalaze na draenoru tj rushevinama istog...nakon jedno godinu dana igranja (mooozda ranije ali sumnjam) bitje mega-event za sve warlocke na svakom serveru gde 100njak warlocka treba da otvori opet the dark portal...onda, ko kupi expansion imatje mogutjnost da skokne do drenora i popricha sa ilidanom i drugarima...

takodje illidan je zamisljena kao highes lvl NPC u WoW-u, Thrall je valjda 65ti, Rexxar je 70ti, Misha 63ci, Illidan bi trebao preko 90og da je...Arthas i northernd NETJE BITI U IGRI!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...