Jump to content

RETAIL SERVER


coll

Recommended Posts

sta da ti kazem tako ce biti na svim serverima u to sam siguran... ali ja nisam dugo cekao ni jedan put...

uzgred izvinite pancevci za ovo debil samo sam se malo iznervirao...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebga,azdo ukljucujem sutra,danas sam ceo dan bio na ecg qualiju, a posle po pivnicama :P

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nasa posla, sto da igramo zajedno kad mozemo da se rokamo jedni protiv drugih. Kolko sam razumeo ekipa iz par klanova ide na Dunemaul kao Horde a drustvo iz Panceva su tamo Alliance...ludilo...Nista, sta da Vam kazem Pancevci vidimo se na bojnom polju [:p]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne shvatam zashto vi ne predjete na Dunemaul kao Alliance? Kao Panchevcima nije teshko da predju a vama jeste?

Uostalom ja sam danas rano ujutru hteo da udjem na Shadow Moon, morao sam da chekam! :(

1. Zato shto smo se lepo dogovorili da idemo na shadowmoon kao aliansa

2. Zato shto je WSG tamo (dunemaul) kao horde

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

E ovako....

Mi nismo otishi na shadowmoon iz dva dobra razloga : Prevelika guzva (pogotovu za kvestove) i cekanje na ulazak na server. Juce sam bio 180 (!) u que-u :(

Na zalost shadow je otisao u high population, danas se ceka i po 45 min da se udje na server,cekam da udjem i gubim zivce.

Nemam pojma sta nam je ciniti...

Upravo zato mi ne idemo tamo. Dodji kod nas ako hoces, idalje je low pop.

Azdo tvoj komentar nije bas bio na mestu, ali ok si covek pa ti ni malo necemo uzeti za zlo :D

Tako da je to to, ako vam kojim slucajem presedne shadowmoon dodjite ovamo, isto ce da vazi i za nas...

Inace da se pohvalim, lik kod nas je najjachi lvl na serveru i jos raste hoho :D

Link to comment
Share on other sites

my 2 cents

Blizzard je vec odavno ( posle US verzije ) rekao da realmovi u pocetku nece biti otvoreni 100% nego ce se otvarati postepeno. Zasto ? Zbog jednostavne cinjenice, da ako odmah svi serveri budu otvoreni na 100% vecina igraca ce da se zabije na 2-3 realma ostatak ce biti totalno prazan.

Ono sto blizzard sigurno tvrdi je da ljudu NECE cekat kada se avalansh igraca malo smiri. Zato, to sto morate da stojite u redu da bi ste igrali nije permanentno. ( nijedan proizvodjac mmorpg nemoze da dozvoli sebi da mu ljudi cekaju u redovima, a pogotove ne neko kao blizzard, to cekanje u pocetku je samo "nacin" da se ljudi rasporede po serverima ... )

A to sto se niste/nismo lepo dogovorili oko servera je tuzno ...

na shadow moon-u "moram" da igram hordu tako da ce mo tamo da se peglamo :) Sta da se radi, ali i dalje cekam neko official resenje koji ce biti za vas horde server, ali kako vidim za sada nista nepisete.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...