Jump to content

>>>Matrix Jump<<<


moravsky

Recommended Posts

U Krusevcu ga zovu Matrix Jump (ne znam odakle im to) ali uglavnom izvodi se slicno kao strejt jump samo sto se ovde ne koristi cucanj i izgleda kao da lik uopste ne dodiruje zemlju - mozda je to bunny hop??

...a to da nije bitan faktor nije istina jer kad neko ko to ZNA, radi onda je vrlo tesko da ga pogodis - mozes ako te usere [:)]

[ROFL,fuckin,MAO]

'ebo vas strejf jump i sva ta sra*a.Ne koristim ni jedno ni drugo,

ni trece, a opet ubijam...i to jako!

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pazite ovako....

Ja sam video i chuo za taj strejf pre 2 i po godine kada je neki lik "DOBIJAO UBRZANJE" da moze da preleti celu mapu u par skokova..nije to samo kao iza ugla opichite kugla nego je lik bolestan preskako je ceo cbble i obichan dust..i oni koji su gledali su rekli prvo da je chit...medjutim malo po malo i svi neshto pocheshe da skakucu jer ima tachna definicija pod kojim uglom okrecete nishan itd.lichno znam taj bunny jer mi je lakshi od pravog strejfa i malo je lepshe za oko i za zez neprijatelja!!!

Anyway,gubljenje vremena jer je protivno bilo/je pravilima...neznam ako su sada promenili za oficijalne mecheve onda ce to biti skakachka igra a ne pucachka!!! [;)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Legendo....aj napravite topic sa rur biserima.

@lichno znam taj bunny jer mi je lakshi od pravog strejfa i malo je lepshe za oko i za zez neprijatelja!!!

Hehehe...aj ovako da ti objasnim bunny hop se radi sa chuchnjem do "obichan" strejf je ispravljenih ledja i kretnja kao zombij [:p][:D] i shto se tiche "zez za neprijatelja pa kada skakucesh jako dobro lik koji ima mali sens nemoze jako dobro da kontrolishe pucanje prema toj osobi koja izvodi taj skok...ako sam ispao budala i neka nadam se da cete se slatko ismejati [:)]

Sorry za ovo ali ima neke,barem po meni,veze sa temom [;)]

PS:Ako je neko gledao ono zasedanje skupshtine sa onom "tuznom prichom" bice mu malo jasnije [:o)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Hehehe...aj ovako da ti objasnim bunny hop se radi sa chuchnjem do "obichan" strejf je ispravljenih ledja i kretnja kao zombij [:p][:D] i shto se tiche "zez za neprijatelja pa kada skakucesh jako dobro lik koji ima mali sens nemoze jako dobro da kontrolishe pucanje prema toj osobi koja izvodi taj skok...ako sam ispao budala i neka nadam se da cete se slatko ismejati [:)]

Sorry za ovo ali ima neke,barem po meni,veze sa temom [;)]

PS:Ako je neko gledao ono zasedanje skupshtine sa onom "tuznom prichom" bice mu malo jasnije [:o)]

Plakao sam,verujte mi! [roflmao]

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...