Jump to content

Sta stvarno mislite o CS:Sourse!?


moravsky

Recommended Posts

pa ti subo vec vezbas za cpl :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Wanderer

Posted on Feb 5 2005, 18:48:22

pa ti subo vec vezbas za cpl :D

pa recimo :D

ali sorce nije tako losh kada ga igrash malo duze (naravno na pochetku sam mislio da je sranje ali posle "malo duzeg" igranja promenio sam mishljenje)

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Za 1 god ce mo se pitati kako smo uopste mogli da igramo cs 1.6.......dajte malo vremena sorceu da se zakrpi i uglanca!

Vidi se da igra a i sam engine imaju veliki potencijal, samo ga treba iskoristiti

......................................................................................................................

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

upravu je covek, mora da se krene dalje od onih bagova ...

ako ste bas toliko nostalgicni zasto ste uopste presli sa 1.5 na 1.6 ili jos gore na czero ...

posle nekoliko popravki i cs source ima da se igra dan i noc ...

mi tome ne mozemo nista jer ni o cemu ne odlucujemo, moramo da se prilagodimo svemu sto nam daju ili nas nece biti nigde u svetu ...

poz ljubiteljima starih igara ...

sina_parlante.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wanderer

Posted on Feb 5 2005, 18:48:22

pa recimo :D

ali sorce nije tako losh kada ga igrash malo duze (naravno na pochetku sam mislio da je sranje ali posle "malo duzeg" igranja promenio sam mishljenje)

a ti kao nemash na chemu da igrash :)

ccc ljudi, ko bre vas pita shta ce te da igrate

Link to comment
Share on other sites

po mom misljenja mislim da su stavili mnogostre teksture i da kako bi ja rekao ima mnogo boja [:D]...salim se naravno source je extra uradjen i jos 1 razlog zasto mi se svidja:"Ne moze svako da ga igra!" [;)]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

a ti kao nemash na chemu da igrash :)

ccc ljudi, ko bre vas pita shta ce te da igrate

pa chili to si u pravu ....mislim ja mogu opushteno da igram [^]

ali mislim da je zahtevnost najveca prepreka shto ljudi izbegavaju sorce (shto je u principu tachno) a i dosta se razlikuje od doskorashnjih verzija...

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

pa chili to si u pravu ....mislim ja mogu opushteno da igram [^]

ali mislim da je zahtevnost najveca prepreka shto ljudi izbegavaju sorce (shto je u principu tachno) a i dosta se razlikuje od doskorashnjih verzija...

subo aj prestani da hvalis svoju makinu :D

onu ultra mega giga :D :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

MOzda su malo preterali sa detaljima ali igra sama po sebi je jedno savrsinsto u smislu nadogradnje jedne te iste igre.

Smesne su one peticije oko CS1.6

Samo jedan podatak :

Racunarska industrija je ove godine napravila veci bruto dohodak u svetu nego citava automobilska industrija - to sve govori kakva je buducnost igara,hardvera,softvera pa i samih turnira.

Strah me i da zamislim kako ce izgledati CS ili World of War Craft za 2,3 godine.

Moramo pratiti svetske trendove u muzici,garderobi pa stoga i u igrama da bi drzali korak sa svetom.

To mu je sto mu je svidelo se to nekom ili ne.

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

...kakav komp imas Corey?

..a konekciju?

Nema to veze od moje kante i konekcije.PC mi ga dobro podrzava ali sa 56k ništa ne mogu a matorci neće da mi uplate ADSL [:(] Jedino da krenem da pljačkam igraonice onda bih mogao da platim [:)]

P.s. evo moje konfe

asus p4p800 x

Intel piv 3ghz

ati 9550ge

mem 512 king

Ostalo nije važno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

...pa za ADSL se potrudi malo [;)] znas na sta mislim?

...komp ti je do j@J@ [:)]

A danas sam "ponovo probao" da igram source i... ocaj bre [:(]

Pa kakav je to glock bre? kao neka igracka iz kinder jaja jbote! [:(!]

Ne mogu da razumem neke ljude koji kazu da je to dobro i da ce brzo da zameni

1.6 [V] ...na CPL? Ma nema sanse

Link to comment
Share on other sites

E jeste majke mi,igra je uradjena na foru medala.. znaci ostala su sam oruzija ista i sve ostalo promenjeno.Ne svidja mi se sto je toliko realno,onda kanter gubi car koju je nekada imao-bagove.Znaci igra je jednostavna i brza na neki nacin,a ovaj source sad mnogo zahtevan,mnogo realan,previse tekstura,detalja,pa ona kola burici itd...Sta sad trebas da bezis u stek,ides u nazad i naletis na bure i naravno pokidaju te..

No dobro navikne se covek... [:)]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...