Jump to content

Noge


Recommended Posts

Jel depilira neko od vas noge?Ja se predomisljam da uradim to,jer sam dlakav po nogama vise nego sto bi trebalo,i to me strasno nervira.Pritom mi sakriva listove i sve normalno sto bi trebalo da se vidi,i zato mi noge izlgedaju kao dlakavi stapici!

Da li imate neki savet?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate ja to redovno radim zato sto moja devojka tako voli..............

voli da mi lize listove i butine............a mogu ti reci cim sam depilirao noge odma je pocela da mi pusi...... ovo ti najjjjozbiljnije kazem zato brate....

mada malo boli....... [^][^][^][^]

banovan

Link to comment
Share on other sites

jooooooj koji HIT !!! ;)))))

muskarci koji depiliraju noge su ili fudbaleri ... ili jednostavno.... budale ;P

pa pre bih rekao da plivaci (vaterpolisti) briju noge nego fudbaleri :P

a da i atleticari

a ovako je apsurdno da brijes noge lepo kada zer ,da se ne ponavljam sad :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj,brije se ko hoce....98% fudbalera i kosharkasha i vaterpolista koje znam

ne briuju se nigde sem po licu.....samo jedan fudbaler je obrijao noge....chak i vecina plivacha i atletichara ne briju noge, nego obuku ona odelca u kojima plivaju / trche

nemoj da lupas ajde pogledaj malo bolje da li neki kosarkas nije obrijao noge????

moraju da se briju da se ne bi osuli ako znas sta to znaci

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Ja nista ne depiliram, samo sam jedno bulju pa sad ne mogu da kenjam normlano. Posle svakog sranja moram dupe da perem.

Shisam samo karu i brijem jaja. Najvise volim kad mi beri sisaju jaja. A i njima je super. Jos na niveu mirisihe. MA milina.

Anyway moj predlog ti je da uradish full depilaciju pa da vidish kako je. Jedino ne znam dal ce posle jos vishe da ti raste dlaka.

V

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da se zajebavate,bio sam ozbiljan kad sam otvarao topic! Da hocu da se salim ili zajebavam,to bih radio na nekom drugom mestu a ne ovde.

Nisam hteo da brijem ili depiliram noge voskom vec da ih 'depiliram' VEET kremom.Neki kazu da je tom depilirianje isto kao brijanje,to vec ne znam...

Posle brijanja/depiliranja,hoce li dlake koje izrastu biti duze?

Razmisljao sam i da izgorim dlake.Jeste da smrdi,ali moze biti efikasno. [8D]

Link to comment
Share on other sites

Ja ti savetujem da to ne radis,ne treba da te je sramota ako si dlakav.

I ja sam dlakav po nogama ko gorila ali mi nikada nije palo na pamet da ih

brijem ili palim(nedaj boze)...

Nema tu niceg lose,obrij ih ako ce ti biti bolje,

ali nemoj da ih brijes zato sto te je sramota. [;)]

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Ma slobodno skidaj kremom za depilaciju, veet i slichne, ne boli a otarasish se dlaka za minut, josh sadrzhi neku supstancu koja usporava rast dlaka, a moja drugarica tvrdi da su dlake pochele da joj se proredjuju, ona koristi vec par godina kremu (ali ne veet, nego neku drugu ne mogu sad da se setim kako se zove), a i nece ti biti jache dlake kao posle brijanja koje bi pogorshalo stvari, a i ne boli (kao depilacija voskom)

Hvala Bogu da su dechaci pocheli sa uklanjanjem dlaka i kod nas

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...