Jump to content

da CS nikad nije napravljen


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kvejkeri su doktorirali korishcenje konzole, dok prosechan CSer nije znao nishta sem sens da ukuca. Nabaci na to chinjenicu da svaki indijanac iz kraja igra CS, a od njih svaki chetvrti se lozhi da je najjachi u kraju, i dobijash zapaljivu kombinaciju

True! stvarno uzasno mnogo debila igra cs a jos sa njima i klinci koji iz toga izlaze kao napaljeni rtd-ovi koji ni ne znaju ni 1/10 konzle k'o sto cali kaze.

Mada da nije bilo te igre sigurno ne bi upozno gibere, ne bi dosho na rur, ne bi upozno tolko ljudi kolko sam upozno...(hihihi kolko bi vam zivot bio lakshi da ne morate da citate moje postove:D ) , mada... od cs`a sam dosta dobio, ali mi je i dosta uzeo... , jebiga balans se treba napraviti

also True! Igra je zahvaljujuci svojom jednostavnoscu za savladjivanje i niskom skillu koj zahteva okupila mnogo ljudi oko sebe ali je i takodje dosta ljudi upropastilo svoje skolovanje i odvuklo sebe od pametnog zivota a tek koliko ortaka imam koji su ostajali bez ribe zbog klanskih meceva....

jes' da sam 90 godiste al' ipak sam nekako ostao ol' skul valjda zbog buraza i cinjenice da je sam pre puntiuma 4 imao 1 tako da jedine igre koje su radile bile su stare avanture i aoe1 itd. .....!

Sta vi shvatate kao ol' skul godiste, stil izrazavanja, karakter ili nesto drugo ?

Link to comment
Share on other sites

Problem sa cs-om je sto privlaci debile i sto iz ljudi vadi najgnusnije zle osobine.

Igraonice bi isto ekspandirale i bez CS-a. Na kraju krajeva sada se 80 posto pozatvaralo (setite se 2002 :) )

MP scena bi bila mnogo "zdravija"

Prva igra u mp....arkanoid za 2 igraca :)

Link to comment
Share on other sites

prva igra mi je bila q3, i to sa drugarima iz kraja iz chega je kasnije nastao klan ( beshe nas troje na pochetku, Predator, Headhunter i ja)

posle toga dodjh i na rur, negde oktobar 2000-e kad je bila chuvena revolucija :)

cs jeste pokrenuo scenu, ali opet mislim da bi bolje bilo bez njega, bilo bi isto dosta igracha, turnira i napolju i ovde, i takodje dosta igracha, mada ko li ce to znati

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dont get mi started sto se tice topika:)

sto se tice prve mp igre, hot sit mi je verovatno na snajderu jedna od onih 'heatova', one formulice sto se gledaju iz pticje perspektive...

a pc/lan/modem/net je wc2 ja mislim ili dum2...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne mogu nikako da razumem nekoga ko bi zbog jebane igrice popustio u skoli ili ne daj boze otkacio neku slatku ribicu... mislim ako si debil apsolutno nema razlike da li ces da igras 10 sati cs ili ces 10 casova provesti na nekom drugom mestu i ponovo biti debil... Igrao sam i ja taj cs i to davne ne znam ni ja sam koje godio kada su dkg-ovci doneli kod zen-a u igraonu sa 4 racunara doticni... I bilo mi je zabavno mozda 3-4 meseca da jednom nedeljno odem i opicim dobrih par sati sa ortacima iz tada osnovne skole, ali stvarno u toliko plitkoj igri dalju inspiraciju za igranje nisam mogao da nadjem... u moje vreme smo obicno bezali sa casova ne bi li opicili fudbalicu ili basket na kosu iza skole, a gledam ove danasnje slinave klince po ceo da vise u onim igraonicama pa ja ne smem da zamislim tu decu za 5-10 godina...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne mogu nikako da razumem nekoga ko bi zbog jebane igrice popustio u skoli ili ne daj boze otkacio neku slatku ribicu... mislim ako si debil apsolutno nema razlike da li ces da igras 10 sati cs ili ces 10 casova provesti na nekom drugom mestu i ponovo biti debil... Igrao sam i ja taj cs i to davne ne znam ni ja sam koje godio kada su dkg-ovci doneli kod zen-a u igraonu sa 4 racunara doticni... I bilo mi je zabavno mozda 3-4 meseca da jednom nedeljno odem i opicim dobrih par sati sa ortacima iz tada osnovne skole, ali stvarno u toliko plitkoj igri dalju inspiraciju za igranje nisam mogao da nadjem... u moje vreme smo obicno bezali sa casova ne bi li opicili fudbalicu ili basket na kosu iza skole, a gledam ove danasnje slinave klince po ceo da vise u onim igraonicama pa ja ne smem da zamislim tu decu za 5-10 godina...

E bas tako, ja sam isto igrao jednom nedeljno i to isto kod zena, kada je imao 4 kompa, ali sam ja pikao UT, ne CS, ali sve jedno isto je to. [:)]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Jan 27 2005, 13:06:19] ljudi bi nastavili da igraju kvalitetne i zahtevne (mozhdano) igre i manje bi bilo idiota/klinaca po igraonama

manje bi bilo samih igraona

neke stvari bi ostale svete (klan, 2v2 partner)

CARINO...

MASTERU...

IKONO...

jednom recju LAG_MAKER-U ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

CS je motor najvece ekspanzije multiplay igara ikada... Ja verujem da multiplay zajednica ne bi bila ni 20% onoga sto je sada da nije bilo csa, sporog interneta i ubitacne dosade. I nije mi jasno zasto ljudi toliko pljuju cs kad je to igra sa vrhunskim gejmplejOm?

znaces sigurno o cemu pricam...

ako sednemo da igramo cs... ubicu te makar jedanput u 50 partija, makar bio najbolji na planeti... 5vs5 ima da prodjemo jednu... ali kada sednemo da igramo q3... recimo vga i ja... onda me on pita: brate oces da te teram u minus ili da ja idem u plus... da ima cecinih 39,2 i desnu ruku u gipsu max broj fragova vs njega mi je 0... to je ono sto me fascinira kod quake-a konkretno...

i da... cs se mrzi jer svaki tard moze da ga igra, kao i sah uostalom... svako nauci da vuce figure... respekta za 0.0001 promil ljudi koji to igraju na onom nivou na kome igra VEOMA ima smisla...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne mogu nikako da razumem nekoga ko bi zbog jebane igrice popustio u skoli ili ne daj boze otkacio neku slatku ribicu... mislim ako si debil apsolutno nema razlike da li ces da igras 10 sati cs ili ces 10 casova provesti na nekom drugom mestu i ponovo biti debil... Igrao sam i ja taj cs i to davne ne znam ni ja sam koje godio kada su dkg-ovci doneli kod zen-a u igraonu sa 4 racunara doticni... I bilo mi je zabavno mozda 3-4 meseca da jednom nedeljno odem i opicim dobrih par sati sa ortacima iz tada osnovne skole, ali stvarno u toliko plitkoj igri dalju inspiraciju za igranje nisam mogao da nadjem... u moje vreme smo obicno bezali sa casova ne bi li opicili fudbalicu ili basket na kosu iza skole, a gledam ove danasnje slinave klince po ceo da vise u onim igraonicama pa ja ne smem da zamislim tu decu za 5-10 godina...

razore pooshi ga... opet moram quote... DKG RULEZ... istorija...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...