Jump to content

Star Wars


Guest

Recommended Posts

Release date: 2oo5. (nezvanichno oko bozhica, ali josh uvek se cheka official response)

Secate se SW:Rebellion i SW:Force Commander? Ova igra je hibrid izmedju ove dve igre - strateshki deo podseca na Rebellion, dok je akcija RTS slug fest (drugi hibrid na ovu foru je R:TW)

Zanimljiv detalj jeda ce se sve jedinice regrutovane tokom bitke prenositi dalje, tako da je nekad povlachenje najbolje reshenje

Evo par shotova:

Napad na bazu

Hoth

Zero G borba

Rebellion strikes back

Orbitalni sukob

Link to comment
Share on other sites

Hmm, lepo izgleda mada kao i uvek sa igrama koje pozajmljuju veoma poznat univerzum ochekujem da bude traljavo polu nedoradjena igra ... Rebellion je jedino bio dobar zato sto je sav u SW fluffu, bez toga bi bio sranje

no videcemo videcemo ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Kole, intervenishi [:D]

Force commander sam zaobishao u shirokom luku, ali mi je Rebellion bio dobar zbog gomile detalja koje su me drzhali prikovanim za ekran, kao npr beskonachnost opcija za upotrebu heroja

Link to comment
Share on other sites

Ovo jezivo obetjava! :)

Znachi to shto i ne izgleda neshto na skrinshotovima ne znachi da tje biti losha grafika u igri, ali se vidi da tje biti dovoljno kompleksna (nadam se te da tje zavredniti pazhnju)... A inache... vidi se na shotkama da nije na primer na vodi primenjen novi endzhin koji svi sada furaju i da nisu doradjene teksture na jedinicama... tako da otom potom.. videtjemo :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

posto sam sw fan moracu da odigram igru kao sto sam i odigrao sve do sada...iako ne izgleda nesto mnogo obecavajuce...bar sa ovih slika mi se chini kao da je koriscen isti engine kao i kod generalsa...i moram priznati da malo zastarelo izgleda...pogotovo sto tek treba da izadje za krajem 2005...vec sad ima povise strategija sa boljom grafikom...mada i nije sve u grafici...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Joj sto poslednja slika izgleda dobro hohoho

Ja sam igrao jaaaaaaaaaaaaako puno Rebellion , znaci ono koliko puta sam presao na razne nachine, to nema nigde, mnogo mi se svidjala igra.

Ako i ova bude ko Rebellion, bice extra.

pazi...objektivno...igra bi ti se sigurno manje svidela da nije u sw svetu...sto je normalno jer ne unosi nikakve novine u zanr...ali i meni se svidela samo zbog toga...sto sam vec rekao...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...