Jump to content

KlanRUR pravilnik v1.0


Recommended Posts

2. Ako uzmemo da je noob onaj iz Dooliovog posta, glupo ga je penaliti. Zapravo, nemas ni na osnovu cega niti kako. Ako je noob/nov neko ko kaze "Ja sam haker, hakovacu rur" - prepusti ga administratorima. Ako nov kaze "E ja bih hteo da skidam muziku sa interneta, ali ne znam kako" uputi ga na sticky topic, a ako novalija dodje i kazhe "Ja sam cuo da Windows ima bagove i da je Word zapravo za hipnotisanje ljudi" nemoj ga pljuvati nego mu reci da pozdravi Zarka Radosavljevica i NL pro group. Ne znam kako ne mozete da skapirate da ste nekada i vi bili novajlije na forumu/ircu/netu.

[claps][claps][claps][claps][claps][claps]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za sada ne ali razmisljamo o nekim opstim savetima oko img funkcije. Ako se ukazhe potreba, lako ce to postati pravilo. Mada nisam siguran da znam sta si tacno imao na umu.

da se uvede pravilo ponashanja oko kachenja slika na forum - npr. do te i te rezolucije mozhe img, preko toga neka se stavi url

ili kad se kachi novi topic sa slikama da se u subtitle stavi neshto tipa (Ivan_ pr0n / 1kb slika) [:D]

Link to comment
Share on other sites

-zdravo ja sam novi clan bla blaaa...

-ti si retard

ovo je otprilike najtipicniji lagov post..

kako si se sada osrao

aj nadji mi jedan post gde hejtujem nekoga shto je novi chlan

nadji mi oka ti, tachno gde je moj hejt u kontekstu nechije neiskusnosti na ovom forumu

nisam ja kriv shto odredjeni ljudi pokazuju prve znake gluposti vec od dvocifrenog broja postova

a najiskrenije

ali sad stvarno najiskrenije

nikada ne gledam jebeni post counter

.....bash si me razocharao sada dulio.....

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Feb 3 2005, 00:01:19]

a najiskrenije

ali sad stvarno najiskrenije

nikada ne gledam jebeni post counter

.....bash si me razocharao sada dulio.....

dobro u tom slucaju

sta pise koliko postova ti imas :D :D

ma dobro dulio je bio delimicno upravu ali to stoji da si iz ivanove hejt skole :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ljudi nikad netje shvatiti da postovi nisu bitni, ko je baja bitje baja i sa 0 postova a kome jednom prilepe etiketu retarda tog ni sava i dunav zajedno ne mogu da operu. pa vi vidite shta vam je bolje. inache lagisha ima stvarno unique smisao za humor koji neki gotive a druge uzhasno nervira. kontam da ipak treba imati odredjeni iq da bi sve to skapirao...

Link to comment
Share on other sites

ljudi nikad netje shvatiti da postovi nisu bitni, ko je baja bitje baja i sa 0 postova a kome jednom prilepe etiketu retarda tog ni sava i dunav zajedno ne mogu da operu. pa vi vidite shta vam je bolje. inache lagisha ima stvarno unique smisao za humor koji neki gotive a druge uzhasno nervira. kontam da ipak treba imati odredjeni iq da bi sve to skapirao...

hvala.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

lage brate mili.

uhvatio si se za taj trip koji sam rekao, priznajem, mozda i ne bih nasao tako modelovan post, rad je sto sam hteo da iskazem trip.

i nemoj da se tripujes da imam nesto protiv tebe, nisam uopste bio u fazonu da te stavljam na hejt-plakat, nego da pojasnim na sta mislim, jer stvarno sam ubedjen da stariji clanovi mogu mnooogo vise da 'pustaju muda'-ajde da se tako izrazim od novih, i treba tako, ali ne toliko.

ono 'ja sam novi clan bla bla' i tvoje 'ti si debil': kazes, nikad nisi nekog smarao na osnovu 'novine' ili broja postova. ja to nisam ni rekao. moj emfazis je bio na 'bla bla', a ne na 'ja sam novi clan', ako me pratis klimni glavom:) sa starim clanovima si vec razvio neki odnos, tako da je i glupo da ih prozivas na taj nacin, jer bi bilo iskonstruisano, posto se vec poznajete (neki i uzivo). medjutim, zasto koristiti tu prednost sto si 'levelovaniji' da bi spustao likove?

i daj molim te, kakve veze sad ima post count sa bilo cim? ne gledam ni ja post count (a sto bi neko gledo u stvari) pa znam otprilike ko je nov. sve to i ne bi bilo bezveze kad bi taj neki novi jadnicak:) mogao da uzvrati, posto kad bi uzvratio onda bi bilo 'banujte ovog retarda' (ne kazem od strane tebe, da se ne bi ponovo tripovo da te gadjam ili nesto:) ). a zamisli sad ovo: dodje neki novi lik i kaze lag-like komentar administratoru ili modu?:O pa let'o bi ko iz picke (ili bi se barem pola foruma okomilo na njega). a niko ne razmislja da je njemu mozda zajebano sto je nov, da oce da se uklopi, stajaznam (dobro, nije to ko da polazes prijemni, ali ima toga), samo mu fali da ga neko hejtuje.

idemo dalje: glup je. uuuu super aj da mu jebemo mater sto je glup. mislim stvarno. ako neko mene proziva, ili mozda cak i ako proziva nesto sto je meni bitno/drago, reagovacu, ali brate, zabole me sto je neko piglu, samo mu ja falim da izlecem iz kutije i vicem heheee:)

e, o tome pricam, tebe sam uzeo za slikovit primer, posto si najeksponiraniji:), ali daleko od toga da si jedini. samo je meni sve to strano, posto, koliko se secam, nikad mi nije palo na pamet da tako smaram nekog, pa cak i ako je opravdano (opravdano u smislu da jeste ispao glup), jednostavno mislim da nije u redu, ono, zovite me staromodnim ili gejom, ili sta god ispadam ako mi je to ruzno, ali jebiga, ja tako razmisljam.

ne znam zasto sam te razocarao, ja sam rekao sta mislim, a sada sam to pojasnio, to ne mora da bude tacno. u stvari, ovo i nije tacno-netacno kategorija, ovo je jednostavno kako se ja osecam u vezi nekih stvari.

eto, jel ti sada jasnije sta sam hteo da kazem? jebiga, tako ja gledam na stvari.

sto se tebe licno tice (posto vidim da si ovo shvatio kao da ja tebe nesto stavljam na tapet, mada u stvari sam te samo uzeo za primer, mogao sam i nekog drugog) mislim takodje da si mnoooooooogo subjektivan, tipa reci ces 'xy muzika je sranje', a onda ces isprozivati lika koji kaze 'abc muzika je sranje' (imaginarni primer), samo nemoj da me pitas da ti nalazim konkretne primere, ja sam stekao ovakav utisak, ako to nije tako, a ti mi otvori oci:)

proredio sam se na klejbezablama i jos vise cu se prorediti (ko da je nekog briga:) ) posto ne zelim da se osecam ko novajlija u zatvoru na kupanju sa klizavim sapunom u rukama. mislim, kontam da sam duhovit:))) i da bi mogo da prozivam i da se branim od prozivanja, ali neka hvala, ne vidim svrhu u tome, pogotovo ne zato sto je neko glup i ne treba nam na ovom forumu od sedam iljada ljudi koji su svi pametni i divni...

sinsirli jorz

dulijo

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi nikad netje shvatiti da postovi nisu bitni, ko je baja bitje baja i sa 0 postova a kome jednom prilepe etiketu retarda tog ni sava i dunav zajedno ne mogu da operu.

e ovo vec nije stvar misljenja i mogu slobodno da kazem da ovo nije tacno i da svi to znamo, molim vas nemojte to da mi radite, oteracete me u ludilo:) evo ajde sad neka lag ili ja ili bilo ko 'aklimatizovan':))) pise postove tri puta grdje od ramzesovih, pa da vidimo da li ce biti makar jedan post/topik 'banujte toga i toga'. sve mi se cini da nece biti nijedan. nadji mi makar jednog lika sa velikim brojem postova (kad to kazem, mislim na matorog clana, jebo vas post count:))) ) koji je kao retard. ili mozda lika sa malim 'stazom' koji je baja.

sto se tice lagovog humora:) stajaznam, mozda bih se slozio s ivanom, u sustini mi je kul, ali nije mi lepo kad nekog proziva iz gorenavedenih razloga koje ja osudjujem:) ili kad napise nesto suvise bajasto bez smajlija, mislim, ima postova koje ne bih napisao ni da sam svarceneger (bih sa smajlijem)...inace, duhovit je mali:)

a za iq, hej pa ja sam shvatio svaku lagovu salu, jel imam bambija? mislim, jel sam pametan:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma brate ja vidim da i kad sam se trudio da postavim najgluplji moguci post nisam mogao da izbunarim bljuvotine koje se sada po Ruru kace.

Meni se vise sere od ovog mesta. Pazi ti te price. Ameri i Alieni.... Ko kara Mancicku... Vidi ovu sliku... Cuj ovaj vic... Mislim da lici na sajt udruzenja mentalno-retardiranih penzionera i to u USA. Coca-cola humor. Ali kom' se ne svidja ne mora ni da ga posecuje. Ma najbolje je bre da nema nikakvih pravila pa da se svi krljamo. I to je bolje od ovoga...

1_5.gif

Hindi.gif

Link to comment
Share on other sites

covece, nije u tome stvar uopste, kakve to veze ima s pravilnikom ili sa mojom i lagovom diskusijom? ajde da se pravilnik postuje, pa da kazes da je on obezvezio forum, ali se ne postuje, tako da tvoj post automatski nema smisla:)))

dalje, ti si na ruru pet minuta i izvuko si zakljucak, mozda forum prolazi kroz fazu...mislis da je ovo najgore? trebalo je da budes tu kad je bila masovna migracija kanter-dece:)))

to sto kazes kome se ne svidja ne mora ni da dolazi, to si savrseno u pravu, ne znam zasto si to uopste rekao:)

a vi sto ocete da se krljate, krljajte se, samo nemo posle da masete zastavicama na kojima pise 'moral' i 'pravda' kad vas neko pokrlja...

i ponavljam jos jednom: to sto su mozda zaglupeli topici (mada ja nesto ne primecujem, al nebitno) nema veze sa novim pravilnikom zato sto se pravila NE PRIMENJUJU i to je to. tako da je tvoj post obsolete, ramzo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...