Jump to content

KlanRUR pravilnik v1.0


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tjuti i to je napredak u odnosu na uzaludne pokushaje l@g@ i doolia da jedan drugog ubede(kao da je ubedili bilo kojeg od njih u bilo sha teoretski mogutje [:D] )

ovo smatram uvredom, gospodine povucite ovaj poslednji komentar:)

ja ako sam pobedjen argumentima u raspravi casno cu priznati to i nauciti nesto novo od tog drugog lika...ja sam otprilike jedini lik ovde koji ne hejtuje okolo zato sto misli da je njegovo misljenje povodom neke stvari zakon (ovo je post saljivog tona, ali ja stvarno mislim da sam jedini, mozda jos laki)...tako da, ovo me je duboko ranilo (sa sve smajlijem) [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovo smatram uvredom, gospodine povucite ovaj poslednji komentar:)

ja ako sam pobedjen argumentima u raspravi casno cu priznati to i nauciti nesto novo od tog drugog lika...ja sam otprilike jedini lik ovde koji ne hejtuje okolo zato sto misli da je njegovo misljenje povodom neke stvari zakon (ovo je post saljivog tona, ali ja stvarno mislim da sam jedini, mozda jos laki)...tako da, ovo me je duboko ranilo (sa sve smajlijem) [:D]

ja se duboko izvinjavam [:D] mada,

mnogo se ti pravish fini a kada neka rasprava pochne odma pokushavash da izbacish protivnika iz igre eeeeeextra dugim postovima, koje ja iz nekog meni nenznanog razloga ne mogu da ne prochitam [:D] , te da ga na taj nachin smorish, a priznajesh poraz samo kad on uspe da smori tebe

btw ja ne hejtujem [}:)]

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

ehehe, izvalio si me:)

ih bre, pa ja sam u tripu da su veliki postovi pozitivna stvar, sad si me skenjo, i shall diminish and retire to the west:) kao ono, lepo sve elaboriram, odgovaram na sve tacke i tako:) najvise me smara kad u raspravi neko navede tipa deset stavki, a sagovornik odgovori na tri, to mi se stalno desava i onda jedino da opet kvoutujem sam sebe do besomucnosti:) zato sam kontao da sam co'ek sto pisem tolike postove, ali sada, ceo zivot je prestao da ima smisla...:( :) mislis da ja volim da kucam toliko, ja samo ocu sve da obrazlozim da bi drugom bilo lakse, a ne da se ganjamo gluvih telefona posle:)

ti sto ne mozes da citas, ne znam sta da ti kazem, ja iz respekta prema sagovorniku pisem tolike postove, opet si me smorio znaci, skroz si obrnuo smisao:)

poraz, ne bih to tako nazvao, al ajde kad vec oces:) stvar je u tome sto je jako tesko nekom promeniti misljenje na osnovu nekog svog misljenja 99% rasprava su oko ukusa (cudno ali sta ces), ili oko nekih stvari prihvacenih vaspitanjem, koje su drugacije kod raznih ljudi. to dovodi do toga da su rasprave uglavnom besplodne, ali to i nije losa stvar, diskusija, boze moj:) zato mene retko ko moze da ubedi u nesto, kao sto ne moze ni tebe, ni laga itd. losa stvar je kad dodje neko i kaze 'to je sranje', e onda mi padne mrak na oci i totalno se smorim i dodje mi da ne dodjem vise nikad na forum, toliko sam alergican na takve izjave, a ovde ih ima mnogo...zato sam ja toliko antihejt, ko si ti (ti kao neki lik) da kazes sta je sranje, a sta nije, mozes da kazes samo 'meni se ne svidja'. ili vec ako je nesto utlra prihvaceno, tipa ne znam, ceca je seljanka:) tako da mene mogu da smore ljudi, ali onda ne priznajem 'poraz' nego se lepo sklonim s brvna:))) generalno me ne smaraju stavovi, kakvi god bili nego nametanje istih i isticanje stavova kao da su cinjenice i licno mislim da je frapantno sto to radi (bez hiperbolisanja) 90% forumasa...zato i izbegavam 'teze' diskusije...

dobro, ne hejtujes, izvinjavam se:) mada i nisam toliko mislio na hejt, vec generalno na gore pomenute stvari...

nadam se da nije dugacko:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...