Jump to content

KlanRUR pravilnik v1.0


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poshto znam da se ovo samo mozhe razviti u neshto gore odogovricu shto krace

JA kada sam prvi put doshao

smarao sam isto kao ovi novi likovi

dobijao sam istu kritiku koju sada novi likovi dobijaju

ali sam imao neku meru i chak sam ponekad (za razliku od ove dece) razmishljao o tome shta ce neko misliti o meni (tipa: "ako ovo sada okachim, ocu li smoriti ili shta?")

evo i dan danas.. tj ne danas ali pre mesec dva koliko se secam popio sam tezhak kolektivan hejt jer sam smorio (jesam, al boli me penis:))

a ranije kakve sam gluposti trpeo.. znachi uzhas.....

evo pitaj ivana samo koliko sam govana njegovih jeo ;P. vishe sam imao +b na chat-u nego shto nisam imao. prozivali su me da sam glup na svakom topicu.... secam se jednom da sam otvorio mega glupu temu i svi su mi se najebavali keve samo me je maha branio:)) onda ga josh nisam smorio [:D].

enivej

to je neshto sasvim prirodno

ljudi su novi na forumu

uglavnom su novi i u smislu internet komunikacija

i ma koliko mozhda normalni bili neprirodno im ovo lezhi

i izgledaju glupi

a neka deca su ovde veoma iskusna u tom pogledu

i pun im je kurac ovakvih novih likova

NARAVNO da ce ih hejtovati

ali to je prirodni tok radnje

mislim, po ovom tvom matorci ne bi trebali da se deru na svoju decu

isto tako ja hejtujem masu samo kada to zasluzhe [;)]

ti se sad zalazhesh da ista prava imaju neki xomi koji smara odkako zna za sebe a izgovor mu je shto je nov

i kole?

ne ide to tako.... lepo je to sve tvoje i plemenito i mudro al ne ide to tako...

shto se tiche bulazhnjenja 3 put gore od ramzesa - rekoh vec - kad smorim masa ne okleva da me ishejtuje. igz samo cheka priliku da mi se najebe svega. starbak ide zamnom i komentarishe me ako neshto pogreshim. maud se posvadja samnom oko gluposti i josh mi se smeje ako hocu da se pomirim. da ne nabrajam dalje...

smajlije jednostavno ne volim da pishem

mozhda ako sam dobro raspolozhen

trenutno im in love [;)]

inache laki je rekao da nece odmah pocheti da lepi banove

ali cenim da ce uskoro skinuti katanac sa jednog charobnog kaveza na kom pishe "Ivan_".

uzdravlje

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche bulazhnjenja 3 put gore od ramzesa - rekoh vec - kad smorim masa ne okleva da me ishejtuje. igz samo cheka priliku da mi se najebe svega. starbak ide zamnom i komentarishe me ako neshto pogreshim. maud se posvadja samnom oko gluposti i josh mi se smeje ako hocu da se pomirim. da ne nabrajam dalje...

Izmamio si mi suzu. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da te kvotujem, pa cu samo da navodim:)

'poshto znam da se ovo samo mozhe razviti u neshto gore odogovricu shto krace'

sto se mene tice, ne boj se, sa moje strane nista grdno nece da dodje:), ako postane sranje, ja cu da napustim topik, jedino ako strahujes od ostalih:), ali kontam da ce elder likovi vise da hejtuju mene nego tebe (posto sam demokrata:))), tako da hev nou fir:)

'JA kada sam prvi put doshao

smarao sam isto kao ovi novi likovi

dobijao sam istu kritiku koju sada novi likovi dobijaju

ali sam imao neku meru i chak sam ponekad (za razliku od ove dece) razmishljao o tome shta ce neko misliti o meni (tipa: "ako ovo sada okachim, ocu li smoriti ili shta?")

evo i dan danas.. tj ne danas ali pre mesec dva koliko se secam popio sam tezhak kolektivan hejt jer sam smorio (jesam, al boli me penis:))

a ranije kakve sam gluposti trpeo.. znachi uzhas.....

evo pitaj ivana samo koliko sam govana njegovih jeo ;P. vishe sam imao +b na chat-u nego shto nisam imao. prozivali su me da sam glup na svakom topicu.... secam se jednom da sam otvorio mega glupu temu i svi su mi se najebavali keve samo me je maha branio:)) onda ga josh nisam smorio'

dobro, ovde se vec radi o razilazenju misljenja, mislim, ovde se ne moze govoriti ko je u pravu, a ko nije, jednostavno drugaciji smo. meni je to kastinski i mislim da ne valja i ne radim takve stvari. mislim da i ja i ti i xomi i ronaldinjo:) treba da popijemo ban ako uradimo potpuno istu stvar, bez obzira na sve. medjutim, modovi i admini naravno, mogu da rade sta hoce, njihov je forum, ako se nekom ne svidja, neka ode. tako ja gledam na to. ali pazi sad: ti nisi mod/admin:)

sad, meni je maha lik skroz i uvek ga se rado secam

[:D] . i mislim da je kul sto te je branio:)

'enivej

to je neshto sasvim prirodno

ljudi su novi na forumu

uglavnom su novi i u smislu internet komunikacija

i ma koliko mozhda normalni bili neprirodno im ovo lezhi

i izgledaju glupi

a neka deca su ovde veoma iskusna u tom pogledu

i pun im je kurac ovakvih novih likova

NARAVNO da ce ih hejtovati

ali to je prirodni tok radnje

mislim, po ovom tvom matorci ne bi trebali da se deru na svoju decu

isto tako ja hejtujem masu samo kada to zasluzhe'

prirodno je tebi, meni nije, kapiras...sigurno nisam jedini na svetu...ja ne hejtujem nove likove, nisam primetio da sam bio hejtovan kad sam bio nov...srao sam nesto, ne secam se ni sta i lepo su mi brisani postovi kao sto treba. pun im je kurac takvih likova, kakvih likova? takvih kao sto su i oni bili? meni je to skroz bezveze (moje misljenje). dobro, ovaj primer sa matorcima i decom cu shvatiti kao salu:) ili si stvarno car:) o gospodaru, da li sam zasluzio tvoj hejt [?][:D]

'ti se sad zalazhesh da ista prava imaju neki xomi koji smara odkako zna za sebe a izgovor mu je shto je nov

i kole?

ne ide to tako.... lepo je to sve tvoje i plemenito i mudro al ne ide to tako...'

pa zalazem se, zato sto kole opet ne bi bio kaznjavan/banovan i sta bi njemu falilo? xomi, nemam pojma, ne znam sta je radio, ako je nesto smarao sto bi bilo za ban, onda ga banujte...mislim sad i ja serem samo o banovima...nebitno, recimo sad dodje kole i iskenja se nesto najkretenskije moguce i mi svi kazemo kako je to lepo? dodje xomi, uradi to isto i mi ga iznapusavamo? meni ovo zvuci bezveze. sad, zavisi da li ih treba obojicu iznapusavati ili reci da je lepo, ali ako je jedno jedno je, ako je drugo, onda je drugo. ne znam, meni je to tako, ovo je forum, ljudi diskutuju, nije klub ili sta vec, pa imas vip mesta:) ako neko svojim postovima okarakterise sebe kao debila, to ce da se vidi i ovako, ne moram ja da stavljam neke tacke na i:)

'shto se tiche bulazhnjenja 3 put gore od ramzesa - rekoh vec - kad smorim masa ne okleva da me ishejtuje. igz samo cheka priliku da mi se najebe svega. starbak ide zamnom i komentarishe me ako neshto pogreshim. maud se posvadja samnom oko gluposti i josh mi se smeje ako hocu da se pomirim. da ne nabrajam dalje...'

da, ali niko nije lobirao da budes banovan. to sto se ti prozivas sa ljudima, pa prozivajte se:) da je ramzes rekao to isto (ne znam sta je u pitanju, ali nebitno) kontam da bi bio banovan triput, pretucen ako mu se sazna adresa itd:) ali opet, to nije poenta: naravno da ce maud, igz, starbak da reaguju drugacije na tebe i na ramzesa, ti si im blizi i znate se duze itd, zlo bi bilo kada bi isto reagovali. ali ja pricam iskljucivo o tehnickim tripovima, znaci, ako je to tvoje bilo za ban, nek te banuju. ako su njihove prozivanja tebe bila za ban, banujmo njih:) a to sto si ti reko nesto sto je uzbudilo njih, to je vasa stvar. kontam da me sad nista ne razumes, ali jebiga, mozda bih ti u razgovoru bolje objasnio, imam poteskoca ovako:) nesto tipa ni po babu ni po stricevima, ali ne potpuno:) takodje mislim i na 'heavyness' prozivke:) ja mozda imam milion puta vise postova od ramzesa i sto godina sam na forumu (uau to je tako seksi), ali ne mogu da zamislim sebe kako kazem nesto tipa 'ajde banujte ovog retarda', POGOTOVO kao reakciju na neki post koji veze nema sa mnom, ali mi se, boze moj, nije svideo, dajte bre, pa to je ono ubijte ga, zaklanja mi sunce, a to je stvarno jadno i tu ces se sloziti sa mnom...

'smajlije jednostavno ne volim da pishem

mozhda ako sam dobro raspolozhen

trenutno im in love'

okej, ali znas da to otezava interpretaciju tvojih postova sto se tice hostilnosti/sale...uglavnom nemam tih problema, ali ponekad je neizvaljivo, ako je na granici (verovatno zato sto nemam taj iq koji spominjete, kao sto neko rece)

sto se tice magicnog kaveza, mogao bih i tebe ivane da kritikujem zbog preterane subjektivnosti, a mislim da je to lose za admina, mada, kao sto rekoh gore, nji'ov je forum, pa nek rade sta oce, ako se nekom ne svidja, neka ode. meni se ne svidja, ali mi ne smeta toliko, tako da ostajem (za sada:))) da vas i dalje smaram kao prava mala majka tereza:)

tako da lage, nemas ti tu sta da se brines, voli tebe cika dule:))) samo se ne slazem sa nekim stavovima, al sta ces, zivot je to:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice, ne boj se, sa moje strane nista grdno nece da dodje:), ako postane sranje, ja cu da napustim topik, jedino ako strahujes od ostalih:), ali kontam da ce elder likovi vise da hejtuju mene nego tebe (posto sam demokrata:))), tako da hev nou fir:)

"u neshto gore" u smislu da cesh napisati duzhi post od mene i da cemo se tako raspravljati preko 4 strane..shto se polako i deshava....

stoga cu opet skracivati

ne mozhemo mi svi biti tretirani isto. ti ochekujesh da admini i modovi budu krajnje objektivni ili neki roboti ili shta? boli ih penis. ne ide to tako. da je sve fino i pravedno zemlja bi bila jedno divno mesto. voleo bih da te vidim kako ovo pokushavash da objasnish svom buducem shefu koji te je upravo otpustio a pravish poredjenje sebe koji sedish i kuckash neshto i sekretarcie sa 3kg dojkom koja se jebe sa nadredjenima. pokushaj samo da mu objasnish sve ovo shto meni objashnjavash - da je to nepravda. znash kakvu ce ti preporuku dati?

kole? gde se kole iskenjavao kretenski? gde je kole smorio? na svaki drugi njegov komentar ja se na smejem a onaj na koji se nasmejem je verovatno zato shto je fora interna :\. xomi se pojavio jednog lepog (chini mi se letnjeg) dana i postavio najgluplju temu koja se mogla postaviti na koju je sam odgovarao postovima tipa "LOL" "OMG" "FUNNY" i onda kada su mu ljudi rekli da smara krenuo je da se najebava svima keve. i, kao shto si sam rekao, koji sada kurac prichash o banovima kada raspravljamo o hejtu. reci mi samo da xomi nije zasluzhio hejt posle tog topica? makar mali? (stim shto on redovno dodaje ulje na vatru tako shto bane i krene da smara nekim nebitnim glupostima ili prezentacijama svoje ogranichenosti)

ban? ko je ovde popio ban zato shto je smarao? razmes je dobio ban zato shto je bio bezobrazan.. bez granica.. prvo se pojavio i krenuo da ostavlja neke rtd poruke potpuno nevezane za topic na koji je upao (testirao je signu) pa mu je ivan brisao postove. prva tema mu je bila ok ali je uskoro krenuo svima da psuje mamu jer se nisu slagali sa njim.. druga, treca i tako dalje teme su smorile zmije, i svi su mu govorili da je smorio zmije ali on je govorio "boli me kurac za zmije" i onda je popio ban

ivana bi kritikovao zbog preterane subjektivnosti? znash koliko puta mi je banuo na icq i rekao "ala bih banovao ovog xxxx.. samo nemam zbog chega :\"

da bi bio banovan morash da napravish zhestoko sranje

ne samo da smorish

a ti i dalje implicirash kako je nepravda shto razlichito tretiraju mene i random novog garija... pa jbt ne ide to tako. ne mislim na forumu nego UOPSHTE. u zhivotu ne ide to tako.. aj pogledaj malo oko sebe. gde je tu pravda i sreca. po tebi bi ja bio prebogat jer bi moj cale dobijao kinte srazmerno njegovim zaslugama. po tebi bi politichari imali isto prava kao i normalni gradjanin. po tebi bi nekoj brutalnoj sponzorushi mogao da ostavish isto para kao i nekoj wannabe sponzorushi i dobijesh isto pichke..... ne ide to tako? aj malo realnosti plz

e, i da raschistimo jednom ovo: ja nemam pik na neke osobe. razmesa npr chak i gotivim, iako kontam da smara, jer su mu postovi polugenijalni. smejem se na skoro svaki njegov komentar. nisam nikada napadao nikoga da treba da ga banuje. ljude koje i JESAM hejtovao zato shto su glupi (po tvom tumachenju: novi) sam hejtovao samo kada mi se nameste na penal tj kada odvale neku master glupost (mada i tu chesto iskuliram). chak i na hajlija retarda nemam JA pik, vec je on taj smarach koji ide zamnom i sere i poshto nece da prekine lupam kontru. NE SECAM SE da sam ikada rekao "banujte ovog retarda". stvarno se ne secam. vecina optuzhbi i situacija koje ti ovde opisujesh - nisu postojale.

blah

mrzi me vishe

uzdravlje

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

promasio si sve poente na koje si odgovorio:) ali i mene mrzi da se raspravljam, samo cu ukratko da kazem...

-da, moderatori treba da budu objektivni i da, znam da cu verovatno imati takvog sefa. ali taj sef je smarac, zar ne? da sam ja taj sef, otpustio bi goreg lika, ma koliko to zvucalo neverovatno.

-za koleta sam i rekao da je kul, to se odnosilo na trip da svi treba da budu tretirani isto. hteo sam da kazem da bi koletu bilo svejedno da li su kriterijumi isti ili ne, posto on uglavnom ne pravi sranja i ne pise glupe postove. za xomija rekoh da ne znam sta je radio, pa nemam pojma treba li ga hejtovati.

-'ala bi banovo ovog, al nemam zbog cega' - to je, koliko vidim, jako objektivno:)

-brate, ne znam, ispada da sam ja sveti sava:) nisam ni sponzorusa ni pokvareni politicar, verujem da dobar deo foruma isto nije. mislim, tvoj primer sa sefom, kao i ova dva primera su losi (imho), zato sto mozes da kazes za sve tipove ljudi koje si naveo da su losi likovi. ja ne bi krao pare, osecao bi se lose sam sa sobom, ne bi bio sponzorusa:))) itd. i to stvarno ne bi, a mislim da ne bi ni ti. mislim, imas ti likove koji u basu lepe sline za prozor, ali da li su oni dobri za povlacenje paralele?

-nisu postojale zato sto sam tu pricao generalno, a ne o tebi, posto smo poceli da se raspravljamo o samom pojmu hejtovanja, a ne o tebi i tvom hejtu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

-to je nemoguce jer su moderatori only human. postoji ipak neka doslednost odredjenim normama koje su ovde prilagodjene "druzhenje" odnosu i kojih se modovi dosta pridrzhavaju. jednostavno zamisli da si dete i imash x drugara i svakog dana sedite u pesku i veliki ste masteri pravljnja zamka od peska i dodje neko novo dete koje ne zna tako dobro da pravi zamak.. uvek ce se naci neko ko ce biti u fazonu "nema veze, nov je" (ti) ali ovi ostali ce da vrishte na njega jer im je pokvario zamak..

-jel ovo argument?:)

-subjektivno je da bi ga banovao. objektivno je shto ga nije banovao. a bitno je ono shto je uradio (ili u ovom sluchaju - nije uradio)

-navodio sam najgluplje primere (prvi su mi pali na pamet). aj opet. jel bi se isto ponashao prema ribi koja brutalno izgleda i prema ribi kojoj raste dlaka iz oka, nosa i zuba?

-da, znam ali sam morao da istaknem ovo jer masa redovno sere kako ja mrzim neke ljude. ja ne mrzim ljude. neki me samo jako nerviraju ;)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

-brate, pa niko ovde ne pravi zamak, ako neko smara, mozes potpuno da ga ignorises, nije sad on zajebo levi prozor, pa ceo zamak izgleda kretenski:) ne moze neko da te smara svojim postojanjem:) uau, neko je odgovorio sa lol, sad moram da skrolujem za jos jedan klik na dole:)

-nije argument, nego razjasnjavam, posto izgleda da nisi lepo skontao sta sam rekao.

-naravno da je bitno to sto nije to uradio, ali opet, ima takav stav, drugim recima, da je on gospodar foruma:), on bi ga banovao:) sto je okej, posto bi onda mogo da radi sta oce:) ali se meni takav apsolutisticki forum ne bi svidjao:)

-vidim sta oces da kazes, ali nije trip u on/off nego u intenzitetu:) znaci da, drugacije bi se ponasao, ali u smislu da se ponasam normalno prema spodobi, a super prema toj dobroj ribi. ako bas ne bih mogao normalno da se ponasam (toliko je ogavna) onda bi je ignorisao da ne bi morao da reagujem i to je to.

-o da si ti meni ziv i zdrav, ko da ne postoje likovi koji mene izludjuju na forumu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...