Jump to content

Zagonetka


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate militju, kakve su ti ovo matrice? :)) Mis'im, verovatno je samo tebi jasno sta si pisao.

taj fazon ! ! ! [:D]

sto se tice zagonetki. Uvek su po meni bile glupe jer covekov mozak (inteligentiji) ce uvek da izvlaci neka druga resenja tipa mogo je da ubaci vuka u reku i da ga mami skozom u camcu da pliva za njim. A kupus da gurne u bulju.

Ili one fore: kao koji ce mu kurac kupus i vuk. Kozu moze da muze i da jebe.

V

Link to comment
Share on other sites

Gotenks, u podnaslovu lepo pishe da je laka. Ako to vashoj uzvishenoj inteligenciji nije po volji zashto je izdala nalog za kliktanje na topic?

ne samo to, nego ume da menja i boje i fontove! on je novi Mesaja! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da neki chovek preveze preko reke vuka, kozu i kupus. U chamac se mogao smestiti samo chovek, a sa njime ili vuk ili koza ili kupus (samo jedno). Ako chovek ostavi nasamo vuka sa kozom - vuk ce je pojesti, a ako ostavi kozu samu sa kupusom - ona ce pojesti kupus. U prisustvu choveka niko nikoga ne jede. Chovek je uspeo da preko reke preveze vuka, kozu i kupus. Na koji nachin?

Zaboravio si da kazes da mora iz tri voznje (3 puta, sto je vrlo bitno) da se prebace na drugu obalu...

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

HA! In your face, odlichna-uchenica-celog-zivota-juche-sam-dobila-deset-mnogo-sam-pametna-bla-bla-bla... hehehehe, posebna nagrada za onog ko pogodi koliko li sam puta izgovorio "I rule, you suck" u poslednjih 5 minuta? [:D]

poshto sam zakasnio da se pravim pametan mogu samo da pokusham za dodatne poene shveci si 17 puta rekao I rule you suck [:(]

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

[:D][8D] ajmo piramidu da pravimo

bolje bi bilo ono odjashnjenje da se seljak pisha uz vetar i tako natera vrane da otruju zeca koji je u tom trenutku kupovao novu zavesu za helikopter a ipak se plashi da mu keva ne zabrani izlazak sa kosarkaskim vodokotlitjem i tako stalno u krug [:D] ....meni je lepo [:D]

Link to comment
Share on other sites

bolje bi bilo ono odjashnjenje da se seljak pisha uz vetar i tako natera vrane da otruju zeca koji je u tom trenutku kupovao novu zavesu za helikopter a ipak se plashi da mu keva ne zabrani izlazak sa kosarkaskim vodokotlitjem i tako stalno u krug [:D] ....meni je lepo [:D]

To me upodseca na:

Bio jedan bunar, pored bunara klupa, na klupi chetka, ocesh da ti pricham ispochetka?... [:D]

Link to comment
Share on other sites

zato se vas dvoje tako dobro slazete, ne pravite razliku medju polovima kada je sex u pitanju

ja na tvom mestu dreadnought-e ne bih odvajao ledja od zida da je ovaj wule reshio da mene "getishe":J

btw satje da te flejmuju starbak i ostatali andjelinini vatreni obozavaoci:J

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

teretana=gej-crkva:J

wule provodi mnogo vremena u tertani=>???

ETF=DZek MekFarlands faculty of choice

etfgejshtinaodfakultetaakalenajvecigejtamo.jpg

Kale=Jedan od popularnijih ljudi na faksu - shto medju mushkim studentima, shto medju profesorima. Zakljuchke izvucite sami. Hint, hint: nadimak mu je "Furundzija". [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...